Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 18. jūnijs

Vārdadiena: Alberts, Madis

Autobusu parka vadība uzskata, ka prasības ir tirgus situācijai neatbilstošas  (46)

Atslēgvārdi liepājas autobusu parks | streiks

  • Komentāri (46)
  • 0

Komentāri (46)

  • 20.05.2019 14:11 Ziņot

    Juta

    Šoferu rasības ir pilnībā atbilstošas, drīzāk neatbilstošas ir valdes liekēžu prasības savā atalgojumā!

  • 20.05.2019 14:26 Ziņot

    sdsd

    kapec tiem rupjajiem, slinkajiem tevainjiem lai kads maksatu vairak par 300 menesi? Vel nekad LV neesmu redzejis soferi, kas nav bimbis.

  • 20.05.2019 14:34 Ziņot

    hhfh

    700 UZ ROKAS TAS IR PAT ĻOTI ĻOTI NORMĀLI

  • 20.05.2019 15:28 Ziņot

    Ha-ha

    Lai tā vadība pamēģina iztikt ar tādu algu, kādu uzskata par atbilstošu... un tad runā.

  • 20.05.2019 15:33 Ziņot

    ejT

    bet mums Latvijā vidējā alga ir pāri 900 eiro,bet te negrib maksāt,Latvijas uzņēmēji grib lai cilvēki strādā par kapeikām un lai vēl ir pateicīgi,ka iedots darbs

  • 20.05.2019 16:29 Ziņot

    Alis

    Tam sdsd - nu,sūdīgi tev! Bet locekļiem var uztaisīt rotāciju,pēc šoferēšanas par kapeikām kādu laiku viņiem par "tirgus situāciju" domas mainīsies...klauni!

  • 20.05.2019 16:32 Ziņot

    Viss ir tik vienkārši

    Nekas nemainīsies, kamēr tajā iestādē sēž šo mistisku tarifu "dzemdētāja", kura stāv uz savas pozīcijas, kā klints, jo par visu vienalga atbildēs vadības vīriešu dzimtas puse, kuri tajos "ciparos" ne sevišķi orientējās!

  • 20.05.2019 16:38 Ziņot

    PILNĪGI PIEKRĪTU

    KATRS ŠOFERIS STRĀDA SAVĀDĀK,ir godīgie un ir klauni (atvainojiet).Braucu uz slimnīcu lūkas vaļa curvējš milzīgs,tur tomēr vajadzērtu ieslēgt kondicionieri,jo cilvēki uz slimnīcu brauc gan pēc operacijām ,gan kā citādi ne tik veseli lai uzturētos 40 min caurvējā.Pēcpusdienā brauca cits šoferis un viss pa zolīdo kondicionieris darbojas un pasažieri jūtas kā baltie cilvēki.IR JAVĒRTĒ ŠOFERU ATTIEKSME UN GODAPRĀTS NEVIS TAUPĪŠANA UZ PASAŽIERU VESELĪBAS UN DISKOMFORTA RĒĶINA.

  • 20.05.2019 16:39 Ziņot

    tas

    Cik kadreiz LAP bija prestiža vieta ka nevareja tikt iekšā,tik tagad viss ir preteji,kad tik ir kas brauc.....

  • 20.05.2019 16:39 Ziņot

    Ieva Tikuma

    Lasot rakstā par AS “Liepājas autobusa parka” (LAP) vadības attieksmi pret saviem darbiniekiem, man radās jautājums: vai LAP valdes priekšsēdētāja Leonīda Krongorna atalgojums ir veselā saprāta robežās t.i. zem 7 EUR stundā? Rakstā minētais algas pielikums -2,6 % pie inflācijas valstī 2,5 % ir vērtējams kā 0 pielikums, jo labā prakse uzņēmumos, ir algu darbiniekiem palielināt par vismaz 3 % gadā. Šajā neapskaužamajā situācijā, kur Liepājas iedzīvotāji ir ķīlnieki šofera streika gadījumā, Jānim Vilnītim - Liepājas domes mēram, būtu jāpiesaista neatkarīgi auditori un jāizvērtē esošā situācija LAP. Vai tiešām ir tā, ka šoferu algas nav iespējams palielināt? Pēc pieejamās informācijas LAP peļņa 2018. gadā ir augusi par 33% (!!!) Ja situācija pēc analīzes apstiprinās un tā ir slikta, tad jāmeklē risinājums, kā to mainīt jo pakalpojumu kvalitāte ir atkarīga no šoferu darba kvalitātes. https://www.facebook...

  • 20.05.2019 17:22 Ziņot

    EjietTIRST

    Tirgus situācijai neatbilstošas ir algas, kas nesasniedz pat kādus 600 uz rokas par standarta slodzi, nemaz nerunājot par agro/vēlo stundu piemaksām utt. Tirgus situācijai ņefiga neatbilst cenas veikalos un šleserveida šoferdēlu konsultantu palīgu palīgu politmafija utt utjp. Laiks pāriet no A uz Z eiropu arī algu ziņā.

  • 20.05.2019 17:47 Ziņot

    pasažieris

    lai sākumā šoperīši piestrādā pie pārvadājuma KVALITĀTES un KULTŪRAS, un tad tik kliedz pēc lielākām algām! Sagribējuši 7 eiro stundā ar piepīpētiem saloniem...:) Pat darbinieki ar augstāko izglītību nesaņem 7 eiro stundā, kur nu šoperiem... par rupjību un bravūrīgu attieksmi pret pasažieriem tādu algu? Jo lai vadītu autobusu NAV NEPIECIEŠAMA augstākā izglītība, tad arī ja valstī ir algas minimums, tad šoperis ne ar ko neatšķiras no citiem darbiniekiem un pareizi vien ir ka Vilnītis nemaksās viņiem 7 eiro/h !!!

  • 20.05.2019 17:54 Ziņot

    Kantainais

    HMmm..?? Neatbislošas prasības?? Ok..izlieciet visu LAP darboņu --vadības īpašnieku --lagas ,komisijas ,prēmijas ,bonusus u.c naudas pielikums liepājniekos .lv--un tad redzēsim ,cik neatbilsošas ir šoferu prasības.

  • 20.05.2019 18:11 Ziņot

    Kaspars

    Varbūt,ka pienācis laiks boikotēt Puķu Andra un Raudošā Aināra uzņēmumu?

  • 20.05.2019 19:28 Ziņot

    to 17:47

    teikšu ka ir, Jūs esat debils, visus nolikt pār vienu kārti. Ja jau esi tāds gudtrinieks, nu nāc pastrādā, tiešiparkā trūkst šoferīši, varēsi VISIEM rādīt priekšzīmi, kājāapkalpo. jo mēs taču to nemākam!

  • 20.05.2019 19:40 Ziņot

    Dace

    Protams, ne visi šoferi ir ideāli, tāpat kā ne skolotāji, ne ārsti, ne kasieri, ne sētnieki ir visi labi un visiem mīļš nebūs. Akcents ir jāliek uz to, ka LAP nepiedāvā neko, vai mūsu valstī ir krīze??? Kāpēc darbiniekiem ir jāsponsorē LAP? Autobusu vadītājiem ir atbildīgs darbs, jo atbild par cilvēku dzīvībām, strādājot ar paaugstinātas bīstamības objektu- autobusu. Žēl lasīt tādus komentārus, kuros tiek aizskarta šofera gods un cieņa!!!

  • 20.05.2019 20:08 Ziņot

    jorģīne

    braucu ar autobusiem regulāri un gadu garumā, - nu nezinu- NEKAD nav bijis tā, ka šoferi rupji vai nekulturāli. Protams, sabremzē, ja kāds nevietā priekšā izskrien...tie idiņi, kas uzreiz brēc par "malkas vešanu", laikam grib, lai kādu sabrauc- tad varēs brēkt ,ka ,,slepkavnieki pie ruļļiem". Tā ka, mīļie pasažieri un kājāmgājēji- paši savu kultūru vairojiet!!! un brēcēji aiziet uz aptieku pēc lielajiem mutes plāksteriem

  • 20.05.2019 20:23 Ziņot

    jjjj

    Nezinu par šoferiem,bet valdes atalgojums notekti nav atbisto,ss tirgus situācijai

  • 20.05.2019 20:50 Ziņot

    Kirza.

    17.47. Ja velies VESELS nokļūt no (.)A līdz (.)B, uzticies šoferītim. Tieši VIŅŠ atbild par TAVU dzīvību, katrā brauciena milimetrā un sekundē. Šoferītim var būt arī PIECAS augstākas, ja viņš nebūs profesionālis- tālu neaizbrauksi. Pirms izsaki pretenzijas, padomā- ar cik cilvēku dzīvībām gribētu riskēt katru dienu, PAR MINIMĀLU atalgojumu, agri no rīta un vēlu vakara, jebkuros laika apstākļos- GUDRĪTI???? (es NĒESMU auto vadītājs)

  • 20.05.2019 20:53 Ziņot

    Tikai

    Ir jāstreiko, ja netiek pildītas prasības. Lai norijušies taukmūļi pievelk savas jostas.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!