Trešdiena, 19. februāris Zane, Zuzanna

Autobusu parks peļņu nedalīs

Autobusu parks peļņu nedalīs
Foto: Egons Zīverts
05.07.2019 07:12

"Kurzemes Vārds"

AS “Liepājas autobusu parks” (LAP) apgrozījums pagājušogad sasniedzis 11, 822 miljonus eiro, kas, salīdzinot ar 2017. gadu, pieaudzis par 669 tūkstošiem eiro jeb sešiem procentiem, liecina akciju sabiedrības pārskats par pagājušo gadu, kas nesen apstiprināts kompānijas akcionāru sapulcē.

Lauvas tiesa ieņēmumu jeb 11,730 miljoni eiro gūti no regulārajiem pasažieru pārvadājumiem (salīdzinājumā ar 2017. gadu ieņēmumi palielinājušies par 654,6 tūkstošiem eiro).

Akcionāru sapulcē nolemts apstiprināt LAP 2018. gada peļņu 199,6 tūkstošu eiro apmērā un atstāt to nesadalītu, proti, novirzīt kompānijas attīstības vajadzībām.

Pērn gūtā peļņa gan ir būtiski sarukusi, jo 2017. gadā tā sasniedza 824,5 tūkstošus eiro. “Katrs gads ir atšķirīgs, un labi, ka peļņa ir,” pauda LAP valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns, skaidrojot, ka pagājušogad pieaugušas gan degvielas, gan darbaspēka izmaksas. Taču uzņēmums nākotnē raugoties optimistiski un arī šogad LAP plāno strādāt ar peļņu.

Kompānija iecerējusi jaunu pakalpojumu un sadarbības projektu attīstīšanu, tajā skaitā piedaloties dažādos sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas iepirkumu konkursos Latvijā, teikts pārskatā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli