Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Bijušajā ”Liepājas Metalurga” teritorijā investēs deviņus miljonus eiro

Bijušajā ”Liepājas Metalurga” teritorijā investēs deviņus miljonus eiro
Foto: Liepājas SEZ
29.08.2019 14:48

liepajniekiem.lv

Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde turpina strādāt, lai īstenotu nodomu par Liepājas Industriālā parka izveidi, saskaņā ar pirms gada noslēgto nodomu protokolu.

Saskaņā ar Liepājas SEZ valdes lēmumiem, noslēgti ieguldījumi līgumi ar SIA LSEZ ”Caljan Rite-Hite Latvia” par ražošanas un biroja ēkas, kā arī laukuma izbūvi Brīvības ielā 144, Liepājā par deviņiem miljoniem eiro. Jaunā ražotne atradīsies vietā, kur agrāk bija ”Liepājas Metalurga” mehāniskais cehs.

”Caljan Rite-Hite Latvia” iegādājās nekustamo īpašumu bijušajā ”Liepājas Metalurga” teritorijā pagājušā gada vasarā. 

Uzņēmums izpilddirektors Gatis Dradeika atzīst, ka tas savas darbības 13 gadu laikā Liepājā ir pāraudzis esošo telpu apjomu Liepājas biznesa centrā, Kapsēdes ielā. ”Jau  kādu laiku pētījām iespējas Liepājā uzcelt pašiem savu rūpnīcu, kas būtu pielāgota tieši mūsu specifiskajam vajadzībām gan  izmēru, gan telpu plānojuma ziņā. Novērtējot vecā ”Liepājas Metalurga” mehāniskā ceha priekšrocības, nolēmām to iegādāties un pārbūvēt – tam ir  izdevīga atrašanās vieta, pieejama nepieciešamā infrastruktūra, kā arī ēkas konstrukcijas ir ļoti labā stāvoklī.”

Jaunajās telpās ”Caljan Rite-Hite Latvia” plāno trīskāršot savu ražošanas jaudu. 

Uzņēmums ražo teleskopiskos konveijerus. 2018.gadā tas nodarbināja 154 darbiniekus, strādāja ar 22, 6 miljonu eiro apgrozījumu, eksportējot 99,33% no saražotās produkcijas. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli