Trešdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Blakus Rožu laukumam grib būvēt jaunu tirdzniecības centru

Blakus Rožu laukumam grib būvēt jaunu tirdzniecības centru
29.12.2006 21:09

0

Atslēgvārdi

Piektdien Būvniecības konsultatīvās padomes sēdē kā galveno jautājumu izskatīja Rožu laukumam blakus esošā zemes gabala (Rožu laukums 1/4) apbūves koncepciju. Konsultatīvā padome apsprieda kompānijas “Mēs Liepājai” priekšlikumu uzbūvēt laukumā, kur kādreiz atradās Ļeņina piemineklis, bet pašreiz izveidota pagaidu autostāvvieta, apjomīgu tirdzniecības centru ar trīs līmeņu pazemes autostāvvietām. Projekta attīstītāji piedāvā izveidot vairākstāvu celtni, kurā izvietotos veikali, kafejnīcas, arī atpūtas iestādes, piemēram, boulinga zāle, spēļu vietas bērniem, bet uz jumta terases iecerēts pat baseins, kas ziemā varētu kalpot par slidotavu.

Konsultatīvo padomi un pieaicinātos speciālistus ar projektu iepazīstināja arhitekts Uģis Kaugurs, kurš gan uzsvēra, ka pats nav projekta izstrādē piedalījies, tikai prezentē pēc kolēģa Andra Kokina lūguma. Kā norādīja U.Kaugurs, objekts ir ļoti svarīgs, jo tas iecerēts pašā pilsētas centrā, tam jāiekļaujas vēsturiskajā apbūvē, kā arī īpaši jādomā par transporta plūsmas optimālu organizāciju. Jāņem vērā arī tas, ka sabiedrība vairāku desmitu gadu laikā pieradusi pie atvērta laukuma šajā vietā. Tomēr projekta attīstītāji ir pārliecināti, ka sabiedriskas nozīmes celtne šajā vietā organizēs apbūvi, būs cilvēkiem noderīga, bet pats galvenais – atvieglos samilzušās transporta novietošanas problēmas pilsētas centrā.

Pazemes autostāvvietās paredzētas vietas ap 750 automašīnām, aptuveni 450 no šī skaita varētu izmantot līdzšinējo sabiedrisko objektu apmeklētāji – tirdzniecības nams “Kurzeme”, Latviešu Biedrības nams u.c.  “Ap 300 autostāvvietu būs pienesums jaunā tirdzniecības centra klientu un arī citu pilsētas centra apmeklētāju vajadzībām,” sacīja kompānijas “Mēs Liepājai” pārstāvis uzņēmējs Ivars Kesenfelds. Viņš piebilda, ka šīs autostāvvietas varētu atslogot arī topošās koncertzāles “Lielais dzintars” apkārtni, kur, pēc viņa vārdiem, nav padomāts par auto novietnēm.

Kopumā pilsētas centrā pašlaik trūkst ap 1500 autostāvvietu, tā ka nākotnē noteikti būs vajadzīgas vēl, jo īpaši Pētertirgus tuvumā.

Savukārt kompānijas pārstāvis uzņēmējs Andris Griģis piezīmēja, ka tirdzniecības centros vislielākā ļaužu plūsma ir ap pulksten 17, pēc tam autostāvvietas atbrīvosies citiem apmeklētājiem, kuri vakarā dosies uz izklaides vietām vai citās darīšanās pilsētas centrā. Lai organizētu gājēju plūsmu, projektā paredzēti pazemes tuneļi, kāpnes un eskalatori, kas izved līdz apkārt laukumam izvietotajiem objektiem.

Apspriežot pašas ēkas projektu, tika izteikts viedoklis, ka te galvenais ir atbilstošs mērogs, lai pilsētas centrā neparādītos pārmēru augsts un masīvs objekts ar pārāk lielu apbūves blīvumu. Projekta izstrādātāji gan tam pievērsuši īpašu uzmanību, veidojot celtni ar caurstaigājamu koridoru pa vidu, kur cilvēki varēs doties arī tad, kad tirdzniecības centrs būs slēgts. Bez tam fasādes paredzēts veidot no nelieliem posmiem un dažādiem izvirzījumiem, tādējādi saskaldot lielo laukumu mazākos fragmentos, lai tas atbilstu vēsturiskās apbūves tradīcijām un iekļautos tajā.

Visvairāk diskusiju izvērtās par transporta plūsmu, jo šāda liela objekta atvēršana nenoliedzami to pastiprinās, jo īpaši palielināsies preču piegādes mašīnu skaits. Izskanēja priekšlikums, ka jāveic speciāls transporta plūsmas izpētes projekts, jāanalizē, kā mašīnas varēs kursēt pa šaurajiem apkārtceļiem – Baznīcas, Stendera, A.Pumpura ieliņām, kuras turklāt ir bruģētas ar vēsturisko bruģi, bez tam problēmas varētu rasties krustojumos, kur lielajām kravas mašīnām varētu būt grūtības izgriezties.

Sarmīte Pelcmane,
“Kurzemes Vārds”


Jādomā, ka jauna tirdzniecības centra ēka blakus Rožu laukumam būtu glītāka nekā pašreizējais automašīnu stāvlaukums.

101 komentāri

2006-12-30 11:09

zzz: lai tik taisa! :)

2006-12-30 11:16

edzis: vo nu beidzot vismaz vienu super veikalu uztaisiitu..!!tur vaig arii biliard zaali!!:):)

2006-12-30 11:20

Peļu karalis: Par trīs līmeņu autostavvietu - žetons!

2006-12-30 11:22

ii-aaa: ļoti labi-līdz 1941.g. šeit bija vienlaidus apbūbe. Tikai padomju produkti- tie kas dzimuši pēckara periodā par to nekā nezin, jo krievi visās pilsētās centru paredzēja kā uzvaras laukumu. Vienreiz kāds ir padomājis par vēsturisko apbūvi un reizē at par samilzušo auto nevietošanu centrā.Lai būvē un lai izdodas.Uz priekšu. Laimīgu jauno gadu !!!

2006-12-30 11:33

elektrikis: Es par! Lielāka konkurence nāks par labu. Ceru, ka nebūs kāda kvadrātveida celtne.

2006-12-30 11:34

juu: un lai pagalma vel uzrauj vienu slidotavu:)

2006-12-30 11:52

ups: vai nevarētu labak uztaisīt kādu atpūtas laukumu un kādu skaistu skulptūru ,tie veikali lidz apnikumam

2006-12-30 12:09

Experts: baseins, kas ziemā varētu kalpot par slidotavu Kurš te ir tik nenormāls?????????

2006-12-30 12:20

Experts: Bļin te Huseinu pakāra a mēs te par tirdzniecības cantreim runājam.Neredzam tālak par savu degungalu.

2006-12-30 13:07

ilzite: kaa tad!!!!un stavvietas drosvien butu ari maksas saja centraa!!!ka tikai naudu no cilvekiem izspiestu!smiekli nenaak?

2006-12-30 13:28

Būvējiet!: PILNĪBĀ ATBALSTU!!! Ja stāvvietas būs bezmaksas, tad pavisam lieliski!!! Būvējiet! Tas laukums nav nekas vairāk kā kara laikā izdauzīts zobs Liepājas panormāmā. Kāpēc gan šis ļeņinekļa placis būtu mūžīgi jāatstāj tukšs?! Turklāt jauna, skaista ēka ar automašīnām dziļi pazemē pilnīgi noteikti izskatīsies labāk nekā tagadējā situācija! Cerams, ka viss izdosies! Arī par to Liepājas ēku atbilstošo mērogu nepiekrītu. Ir jāceļ arī lielas ēkas, nevis tikai jāseko pagātnes standartiem ar koka būdiņām.

2006-12-30 13:31

gurkjis: tas liecina, ka pilseeta attiistas.

2006-12-30 14:02

Supe: veikalus aizvākt Grobiņas virzienā. Nepiemēslosim centru ar atvieglota tipa būvēm.

2006-12-30 14:06

УЫ: ПУСТЬ СТРОЯТ, ПОЯВЯТСЯ НОВЫЕ РАБОЧИЕ МЕСТА ДЛЯ БЕЗРАБОТНЫХ И НОВЫЙ ЦЕНТР РАЗВЛЕЧЕНИЙ ДЛЯ ГОРОЖАН

2006-12-30 14:17

ulrihs: Ja staavietas buus bezmaksas(kaut gan ceriibas liidzinaas nullei), tad lai cel kaut 5liimenjas staavietu!

2006-12-30 14:30

Gerda: Kurš vispār var iedomāties stāvvietas,tāda tipa un bez maksas.Liepājas haizivis nekādi nevar aizmirst to laukumu un atkal sākušas atdzīvoties.Kādēļ ņirgāties par cilvēkiem un publicēt avīzē tādus projektus,kas sen jau nolemti izpildei,tikai laika jautājums.Bijām pret autostāvvietu,bet autiņi stāv kā štiki un uzjautrina mūsu haizivis par uzvaru.Tā teikt:suņi rej,bet karavana iet tālāk.Kāda jēga šūmēties?ANOMĀLIJU Liepāja Redzam ko nozīmē,ja nav saimnieka,bet marionetes.

2006-12-30 15:01

atbalstītāja: Super!! pilniigi piekriitu...beidzo t tač varētu uzcelt kādu vietu kur labi iepirkties un atpuusties...domaa ju ka tad Liepājā apgrozītos arī vairāk tūristu..Kā piemēru jāņem Lietuvas Lielveikalu AKROPOLIS.tur apgrozās daudz tūristu . tas būtu arī kaut kas jauns un neredzēts.Beidzot atrisinātos problēma par autostāvietām .Jo Liepājā tiešām nav kur novietot auto.Liels prieks par slidotavu un baseinu.lai veicas un izdodas...:)

2006-12-30 15:13

...: uzskatu ka nav nepiecieshamiiba.... . pietiek to centru jau.. un ja arii uzbuuvees...iekshaa tur buus tie pashi veikali.... :(

2006-12-30 15:32

antibiotik: mums domes nabaga deputatiem deretu lielakas premijas lai tik celj maksas stavvietu

2006-12-30 16:34

blonda: Nerullee, vienoziimiigi. Ash neviena briiva plekjiisha centraa nevaid! Kur saluutosim, kur paraadi taisiisim, nee- neder. Nudien, lai taisa gar Grobinjas shoseju, tur tak iisti iederas.

2006-12-30 16:44

Respect: Akal pesimisti...Psjeee.. Lai tik ceļ!!!!!!!!!!!Tika i žēl ka atkal uzradīsies zaļie un nīdēs par saviem kociņiem...

2006-12-30 18:45

wtf: lohi!!! pie***h centru tik un viss,blakus K-RAUTA nevar celt???vietas par maz???

2006-12-30 19:27

Zebiekste: Es skatos ka liela daļa te baigie veikalu apmeklētāji,vai tad nepietiek Jums veikalu?Kesenfelds ar savu komandu atradis vienu brīvu zemes pleķīti tagad arī to grib privatizet ar sava dēla deputata palīdzību,un Jūs te mēles izkāruši atbalstat pilsētas talāko izlaupīšanu.Lai ceļ un būvē ko grib kaut vai ZIrgu salā,kur tieši ir vajadzīgi tik naski naudas ieguldītāji.Bet problēma, ka tur ir jaiegulda nauda un nav tik prestiža vietā lai pardotu kādam bagātakam.

2006-12-30 19:32

:): Prieks, ka būs vēl kāda sakopta vieta Liepājā vairāk. Lai veicas!

2006-12-30 20:02

Lily: Ko te bļaustās, tas pleķis sen jau ir privātīpašums un varam priecāties, ka pagaidām varam izmantot kā bezmaksas autostāvvietu. Un vispār, lai izdodas, tikai lūdzu, ņemiet vērā šodienas mašīnu izmērus, a tā, atkal uztaisīs pēc padomju standartiem tās stāvvietas!!!! Un arī padomājiet par to tizlo līkumiņu, kas ir izveidots braucot no viesnīcas Līva uz autostāvvietu, tur divas normāla izmēra mašīnas nevar samainīties, vienai jābrauc pa apmali.

2006-12-30 20:45

Inta: Vai tiešām apjomīgu tirdzniecības centru ar trīs līmeņu pazemes autostāvvietām jāceļ pilšētas centrā? Vai vietas nepietiek uz Grobiņas un Nīcas pusi?

2006-12-30 20:59

komentatoriem: Meklējam pozetīvu komentāru rakstītājus. Par cenu vienosimies.Sīkāka informācija: mesliepajai@mesliepa jai.lv

2006-12-30 21:13

Atbalstu.: Man vienalga, kam tas pieder, lai tik būvē skaistu, modernu ēku, plus veikalus, plus daudz autostāvvietu, plus vēl pat slidotavu un baseinu. Ideāli! Vai tiešām tiem nīdētājiem labāk patīk izdrupušu flīžu klāts laukums ar automašīnu burzmu?! Baigie zaļie koku sargi atradušies. Patiesībā vienkārši skauž, ka Kesim daudz naudas un ka kāds kaut ko grib un var uzbūvēt vietā, kur vēsturiski bijusi apbūve. Karš ir beidzies.

2006-12-30 21:15

pircējs: ...jauns tirdzniecības centrs blakus vecajam tirdzniecības centram Kurzeme pie netālu esošā tirdzniecības centra Ostmala iepretim tirdzniecības centram Rietumu centrs... blaa, blaa, blaa... tikai, ja kaut ko gribas nopirkt, tad jābrauc uz Klaipēdu vai Rīgu..

2006-12-30 21:28

viszinis: EE citur eiropaa buuvee monstru veikalus utt arpus centra,te viens teica par to posmu no grobinas lidz Liepajai taa ir iistaa vietya te var autostaavietu uazbuuveet un tikai pazemes lai nebojaa skatu,bet kurs maksaas par taadu?

2006-12-30 21:33

hmm: Irijaa arii no seniem laikiem kaadi tagad ir Latvijaa ir taadas atskanjas...Paskat ieties Irijas kartee un tur ap Dublinu ieraudziisiet automagistrali M50 taa ir privaata un par to jamaksaa taa saucamos paypointos,vienaa menesii ienaakumi ir 500000eur,mosk lai tad Kesenfelds nopeerk Liepaaja Ventspils shoseju un tur taisa naudu,pa gaisu neviens tacu neaizbrauks.Kaa jums shii ideja?

2006-12-30 21:44

Haris: Es veel joprojaam par hotel Liiva extra stikla staavu...un par sho ja tieshaam taisiis ar veesturisku un shii laika pieskaarienu,es esmu par :)))

2006-12-30 23:10

ivars: esmu par lai tik buve

2006-12-30 23:17

samsr: zirgu salu pa,nemusi Vēsmiņi laikam būvēs baznicu

2006-12-30 23:17

JOU: vispaar interesanti! Kurzemee veel tagad man šķiet ir kaada briiva tirdznieciibas vieta, bet nee vajag jaunu lielveikalu! un par to slidotavu aizmirstiet!!!! Satiksmi labaak sakaartot un parku!!!

2006-12-30 23:28

lllkk: ak skaudīgā latviešu tauta

2006-12-30 23:30

krievs: lai veicas

2006-12-30 23:43

...: no vienas puses-negribas lai buuvee!bet no otras...lai buve!cilvekiem bus jaunas darbavietas,bus kur nolikt automasiinas,daudzi biroji vienu viet.. :) ir ok>>> ;)

2006-12-30 23:48

666: Lai būvē, karostā vai tosmarē,vienalga kur, ne jau pašā centrā.pāris pi....ri sačakarēs centru ar to nolādēto veici.

2006-12-31 00:06

Riepa: Sen jau vajadzeeja! Arii Graudu un Juuras ielu krustojumu jaaaizpilda! Ja veel hrushovenes vareetu nograut...!

2006-12-31 00:28

Kristine: paskataas apkaart pilns ar centriem ira!ir tikai viena pieziime-vinjos ne vella nav!

2006-12-31 01:18

Fox: Aptuveni,piemēram par pazemes stavvietam ir O,neticiet ļautini uznemeju solijumiem,kadis paris bus,bet ne to solito stavu vieta.......varat jau sirmiti aizvert un ticet laimes lacim.

2006-12-31 05:07

janka: labaa ideja.. laba vieta un sen jau tur vajadzeeja padomat par pazemes staavietu, lai teritoriju litderiigaak izmantotos.

2006-12-31 11:01

Kakaduuuu: Tirdzniecības namā Kurzeme jau tagad ir brīvas tirdzniecības vietas, ja uzcels to otru blakus (kas arī vis ticamāk tā arī būs), tad kurzeme paliks tukša - nu tad jau tur varētu ierīkot kartinga halli četros līmeņos!!!!!

2006-12-31 11:53

Jeny: MANUPRĀT, TAM ĪSTI NEKĀDAS JĒGAS NAV!!! KĀ JAU IEPRIEKŠ CILVĒKI RAXTĪJA BŪS TIEŠI TIE PAŠI VEIKALI VISS TAS PATS, UN REDZĒSIET, BEIGĀS PATEIKS KA TAS BASEINS/SLIDOTAVA, TUNEĻI UN KAS VĒL NE IR PAR DĀRGU UN UZBŪVĒS KĀRTĒJO KLUCI LIEPĀJAS CENTRĀ... jA TUR IZVIETO KAUTKO JAUNU UN ORĢINĀLU KAS LIEPĀJĀ VĒL NAV, CITUS VEIKALUS TAD JĀ! ŠOBRĪD VISI MAN PAZĪTSTAMIE VILVĒKI BRAUC IEPIRKTIES UZ RĪGU VAI LIETUVU...VAI NU ORĢINĀLU VAI NEKO!

2006-12-31 11:54

mth: lielveikau toch tur nevajag. uztaisiet kko izklaidei, kultuurai. ja kesim negribas klaipeedas akropolee iepirkties, tad taisot taadu sheit, jaatceras, ka tik daudz vietas nav shajaa laukumaa. blakus kesko rautai lai taisa dubulto akropoli. mazaaku nav veerts kaa leishiem, jo citaadi vienalga puse liepaajs briivdienaas buus satiekama klaipeedas akropolee iepeerkoties

2006-12-31 11:57

...: jautajums tikai viens,kas un cik samaksaja,lai tani vieta buvetos?jo cik man zinams,tad paris gadus atpakal tika lemts par to vietu un nelava tur buvet.kam tas tirdzniecibas centrs ir vajadzigs?

2006-12-31 12:14

>Jeny: a kada jega no tavas eksistences?

2006-12-31 14:21

liepa: izskatas, ka tos slavinosos komentarus raksta "mes liepajai" pakalpini, jo iedzivotaji no sadas apbuves viennozimigi bus zaudetaji un centrs zaudes savu plasumu un savu pievilcibu...liepajn ieki turaties!pret sadu naudu tureties preti bus loti gruti!

2006-12-31 14:47

mnm,: OK

2006-12-31 14:56

dexters: tada celtne butu jau laba,bet ta niederetos pasa pilsetas centra!! pilsetas centrs ir jaatsataj kads bij agrak nevis buvet tur kaukadas tirzniecibascentrus un autosstavietas!!

2006-12-31 15:02

art****: A kur varēs zīmēties centrā vairs atklāti ar mašīnām pirms pabļa?!! Par to nepadomaaja... :D Autostaavietaam pa pagrabiem skukji negrozaas :D

2006-12-31 15:10

nhl: Jefiņi,par kādiem trīs pazemes autostāviem te visi sapņo,esat aizmirsuši,ka dzīvojam uz salas,cik tad zem tā līmeņa var līst,labi ja vienu stāvu...mums te visiem naturāli liek uhā...riebjas klausīties!!Uzbūvēs viņi to ko vajag VIŅIEM,ne jau mums.....diez ,kāpēc piepilsētā būvējas ne VIŅI????

2006-12-31 18:50

Ura: Ja jau centram esot jabut tadam ka agrak, tad visi sie kara laikaa izbombardetie laukumi ir jaapbuve! Tiesi taa! Par 1 sakoptu eku vairak, pie tam vel ari peldbaseins pasa centra.

2006-12-31 19:18

eidis: Visumā atbalstāmi, auto nav kur centrā nolikt, veikali kafe arī nenāktu par ļaunu. Un vēl baseins uz jumta???? Tas gan būtu super!

2007-01-01 11:39

shopingotaaajs: Veikals ir nepiecieshams!!! Un veelams beidzot patiesham kkas sakariigs, nevis taa ka ir tagad, ka nevar neko nopirkt un visu laiku jaabrauc vai uz Riigu, vai uz Akropoli Klaipeedaa.Publisk ais fuij Mees Liepaajai, ja vini atkal izires telpas tiem pashiem leetajiem veikaliem, kas ir Kurzemeee :(

2007-01-01 12:10

lauraa: Tur vajag kaut ko citu.Man Rožu laukums ir kaut kas vairāk par iepirkšanās centru .

2007-01-01 14:36

prokurors: Piekrītu. Tie lielveikali jau aknās sēž!

2007-01-01 14:42

Viva: Interesanti zināt, ko jūs Liepājā tādu nevarat nopirkt, kas ir Akropolē vai Rīgā?! Mani veikalu klāsts pilnībā apmierina. Ja kādam idiotam vajag izrādīties ar United shit of beneton, gucci vai tamlīdzīgiem mēsliem, tad lai veicas sava snobisma ārstēšanā.

2007-01-01 15:23

me: Viva, ja tevi apmierina turku vai sazin kādas izcelsmes mēsli Gaismas modēs vai tamlīdzīgos iestādījumos, tad jau tev patiešām nav nekādas vajadzības pēc normāla apģērba (un te es nerunāju par tevis nīstajiem brendu apģērbiem). Bet vispār -- Liepājā tiešām vienīgais sakarīgais veikals ir Seppala, un VISS!! Tik daudz tirdzniecības centru un nekā tur nav! Protams, ka vajag šādu centru ar sakarīgiem veikaliem (un nevis tādiem, kādi jau ir pārējos TC), tikai diez vai to vajadzētu centrā

2007-01-01 19:30

666: nu nu Seppala ar jau nekāds kvalitatātes etalons nav,sairuši dzemperīši gadās un bikses bez pogām, vai tas ir apģērbs? Ne pa velti Rīgā to sauc par lēto preču veikalu.

2007-01-01 19:43

maarcha: necertiet kokus rožu laukumā nost. es negribu vēl vienu riigu, kas piebazta ar supermarketiem un parejam globalizacijas klishejam.

2007-01-01 21:24

sašutušais: idiotisms! Pilsētas atšķiras ar saviem laukumiem un parkiem, nevis tirdzniecības centriem!Lai būvē laumas vai ezerkrasta rajonos, tie vismaz atdzīvosies un tiks sakopti. Ko var līst pilsētas centrā!?

2007-01-01 21:55

///: Tā vien liekas ka vajadzīgs vēl viens karš kas noslauka pusi centra un tad pilsētele būs pa pirmo.Viss pilsētas centrs līdz 41-gadam bija apbūvēts un tādam tam ir jābūt arī tagad, tik jautājums kā un ko un kur mašīnas likt.

2007-01-01 22:33

patriots: Jebkurā normālā pilsētā ir savs centrālais laukums. Neapbūvēts.Kur pulcēties cilvēkiem kaut vai sagaidot Jauno gadu. Ar ko Liepāja ir sliktāka? Vai tiešām tikai tāpēc, ka dažu miljonāru nauda te nosaka visu, liepājniekiem no sava jau vairāk kā 60 gadus eksistējošā laukuma jāatsakās? Nav vajadzīgi šeit jauni veikali. Laukums vienkārši jālabiekārto un jāatstāj pilsētai un pilsētniekiem.

2007-01-01 23:14

Es.: Kā tad! Atkal izdomā kkādas muļķības, tas taču nav nepieciešamākais.K ur tad paliek VECLIEPĀJAS nosaukums un tās vēsturiskās vērtības.?

2007-01-01 23:23

cicii: tos gucii un citus orģinālos mēslus taisa turpat ķīnā no tiem pašiem audumiem no kā lētāss ķīniešu un turku drēbes vienkārši tā cenu atšķirība tiek samaksāta brendam.

2007-01-01 23:24

Jiepājniece: Jaunā gada sagaidīšana parādīja,ka laukums pilsētas centrā jau tagad nav par lielu.Tieši otrādi Zivju ielā veidojās "korķis",jo iela ir par šauru.lai masu pašākumu laikā piekļūtu Rožu laukumam.Vai mūsu pilsētā nav vajadzīga kopā sanākšanas vieta?Vai viss pilsētas centrs jāatdod naudas maisiem?

2007-01-02 00:33

me > 666: jā, gadās visādi, bet lai vai kā - vienalga Seppala ir vienīgais veikals, kurš patīkami izceļas uz pārējo Liepājas tirgus bodīšu fona, kurās pat ieiet nav nekādas vēlēšanās... Bezgaumīgi.

2007-01-02 00:36

me: bet jebkurā gadījumā, Liepājas centrs nav tā labākā vieta šādam milzenim, kaut vai tāpēc, ka vairs vispār nebūs, kur "apgriezties". JG būs bezmaz jāpārceļ uz Karostu, tur vietas daudz :)Bet ja tā nopietni - galīgi garām ideja par TC Liepājas centrā

2007-01-02 05:02

Ideja: Bet laukums taču vienalga paliks liels! Visa LPA ēkas priekša, pati Rožu lauk. dobe un Kurzemes priekša, nu kāds vēl lielāks laukums vajadzīgs?! Tagadējā situācija izskatās ļoti neglīti - pašā centrā stāv automašīnas. Labāk lai tās nolien pazemē un top skaista ēka. Vēl viens variants varētu būt izbūvēt tikai pazemes stāvvietas, nebūvējot ēku, bet, piemēram, strūklaku! Muzikālo un ar gaismām!

2007-01-02 09:09

zK: Mani tikai baida, ka tajā jaunajā celtnē tirdzniecības vietas īres maksa būs vēl dārgāka nekā Kurzemē... Projektā iesaistītās personas nav no tām pieticīgākām - brīžam liekas, ka alkatība ir pirmā vietā.

2007-01-02 09:50

if...: Ja Liepaja tomer tiks uzcelts jauns tirdzniecibas centrs - kas notiks ar "Kurzemi"???? Kadel viens uznemums plano divas savas struktuvienibas padarit par konkurentiem? Domaju, ka Kurzeme ilgi vairs nebus...

2007-01-02 10:09

Baiba: es ar esmu par, bet tos apkārt ceļus vajadzētu, pārtaisīt, jo tur ir diezgan grūti braukt, un smagās mašīnas tiks, ja pie malām nestāvēs vieglās mašīnas, ja tas ir bruģis v esturisks, tad vismaz, savest kārtībā tik daudz, lai normāli var pabraukt, tās trakās bedres. Un lai stāvvieta būtu pa velti, jo maksas ... daudzi nebrauks, jo zinu kā ir tādā centrā Rīgā.

2007-01-02 11:11

LUKS: piekrītu tiem, kas raksta, ka liepājā veikalu ir, bet tajos nekā nav. nekādā gadījumā negribētos vēl vienu tc kurzeme. tur taču nav pilnīgi nekā! it īpaši pagrabā - ļoti neomulīgi. Domājot par jaunu t/c, derētu arī nopietni padomāt par tā "saturu". citādi - atbalstu, lai tik top!

2007-01-02 12:08

resnais: Kesīša vīreļi strādā, internets pilns ar labām atsauksmēm. Tikai dikti gribās redzēt, kā tie vīreļi iebrauks tai centrā. Seskiņš no kesīša naudiņu paņēma, tagad jāatdod. Hi, sesku bērni!!!

2007-01-02 12:20

pag pag: a kur palika ideja par muzikālo strūklaku??? :(

2007-01-02 14:38

ha-ha-ha: galīgākais sviests un bezgaumība,centrā tā vietas nav....

2007-01-02 14:51

KESENFELDS: Ņemsim vērā visus jūsu iebildes it īpaši negatīvās pateicamies par to ka gribat lai Liepāja kļutu labāka

2007-01-02 14:59

ticīgais: Daudziemno komentētājiem vajadzētu jaunajā gadā griesties baznicā lai noņemtu nemieru un iegūtu sidsmierru

2007-01-02 15:03

ljjjj: lai kesis būvē savas mājas kaut va rēzēknē bet lai nepigāna liepāju

2007-01-02 15:07

celtnieks: lai izvēlas normālus arhitektus lai rīko starptautisku plenēru liepāja nav gružu kaste

2007-01-02 15:10

kaimiņš: kā ar stikliem ir sakropļota tā koka ēka pie domes kur skatās silakaktiņš un sesks

2007-01-02 15:13

draugs: KUR SKATĀS KNAB

2007-01-02 15:16

STUDENTS: visas tās negatīvās atsauksmes nāk no irēd.niem

2007-01-02 15:21

arsts: juri kāpēc tu nelieto zāles

2007-01-02 15:26

suns: kāpēc kesim ļauj būvēties tur kur viņam prātā ienāk piemēram dienvidu r rajonā vai liepājā trūkstcitu godīgu uzņēmēju kas arī gatavi būvēt bet lētāk

2007-01-02 15:30

vavere: kāpec rozu laukumā nevar būvēt liepājas autoostu tas nav tālu no tirgus

2007-01-02 15:37

zaļai: ko saka eistere un darbaļaužu aizstāvis zaicevs vai viņiem nav prāta

2007-01-02 16:25

>liepa: Es neesmu nekaads pakalpins, bet atbalstu so apbuuvi!Viennoziimii gi iedziivotaaji ir un buus zaudeetaaji ja paliek saads izdrupis, nepievilciigs placis...Taalaak par savu degungalu neredzi?

2007-01-02 16:27

...: Kesis var nepatikt...var skaust ka vinam tik daudz naudas un varas, bet nenoliedzams fakts, ka pateicoties vinam pilseeta tiek sakopta!!Lai tik buuvee..vinam nauda un vara sabiedriibai sakopta vide!!:)

2007-01-02 17:10

VĒSMA: IDEJA PAR LIELVEIKALU IR LABA,TIKAI UZSKATU,KA TO VAJAG BŪVĒT LAUMAS RAJONĀ!KĀPĒC NEVARĒTU SĀKT ATDZĪVINĀT LAUMAS RAJONU!?TE IR TIKAI "BETAS",MAZA"MAKSIMA ","SUPERNETTO".JA BŪVĒTU ŠEIT DOMĀJU PIRCĒJI NETRŪKTU!

2007-01-02 17:20

nu es: Sapņot jau nav aizliegts. Bet sapnis par Kurzemi sabruka diezgan ātri - vai tad tas ir tirdzniecības centrs!?! protams, labāk ir, nekā bija tas atbaidošais grausts, bet ar uzcelšanu jau bizness nebeidzas, kādam arī jānodarbojas ar mārketingu, tirdzniecības organizāciju, loģistiku u. tml. Citādi tādi nožēlojami Leader price vien sanāk...Bet par stāvvietām - tiešām žetons! Citādi tikai 10 m platas ietves vien šajā pilsētā top. Pa visu varu gribam būt mazpilsēta ..

2007-01-03 04:43

Kukuuu: Jā, LAUMAS RAJ/VELNCIEMS, Tosmare, KAROSTA, Z-BIRZE arī gaidīt gaida kādu lielāku t/c par esošajiem Superņeto!!! :)

2007-01-03 07:38

sašutušais: Pamaz laikam jau auto izplūdes gāzes elpojam. Nafig to bodi ar visām auto stāvvietām!!!!!! Lai būvē Grobiņas, Klaipēdas virzienā! Lai būvē zaļajā birzī! Liepāja nav tik liela, lai tie , kas savu pakaļu bez auto nekur nevar aizvilkt, neaizbrauktu uz lielveikaliem pat uz slimnīcas rajonu. Tajā pleķī vajag parku, strūklaku un tā tālāk. Ta pat ielas nav paredzētas tagadējai auto plūsmai,kas notiks , kad sāks braukt visi stāvvietu un iepirkties gribētāji!? Kārtējais absurds!

2007-01-03 17:37

nepatiik: kadaa jeega tur buuvet weel wienu weikalu???lai i taa staavvieta,labaak kko karostaa uzbuvee :@

2007-01-05 00:12

ir ok: lai tik taisa

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz