Piektdiena, 3. jūlijs Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ēdinātāji: Restorānu nedēļā visvairāk rezervāciju veiktas nedēļas nogalei

Ēdinātāji: Restorānu nedēļā visvairāk rezervāciju veiktas nedēļas nogalei
Foto: Egons Zīverts
28.09.2019 07:09

liepajniekiem.lv

Šonedēļ Liepājā notiek Restorānu nedēļa, kurā divdesmit pieci dažādi ēdinātāji piedāvā nogaršot gardēžu cienīgas maltītes. Ēdināšanas uzņēmumu vadītāji atklāj, ka galdiņu rezervācija aktīvi noritējusi visu aizvadīto nedēļu un visvairāk rezervāciju ir veiktas tieši nedēļas nogalei. Tomēr brīvo vietu vēl ir, lai nodotos gastronomiskam piedzīvojumam.

“To, ka ir lielāka aktivitāte, noteikti jūtam,” portālam liepajniekiem.lv apliecināja restorāna “Libava” vadītāja Agnete Zunde-Trankale. Cilvēkus interesējot, ko Liepājā ēdināšanas uzņēmumi piedāvājot. “Šādu pasākumu ir vērts un vajag rīkot, kā restorāna vadītāja noteikti atbalstu,” sacīja A.Zunde-Trankale, bilstot, ka

Restorānu nedēļā daudziem restorāns “Libava” esot atklājums. “Jā, daļa liepājnieku nemaz nezina, ka šeit ir restorāns.”

Uz jautājumu, vai Restorānu nedēļas ietvaros uz “Libavu” nāk vairāk liepājnieki, vai tomēr pilsētas viesi, A.Zundei-Trankalei esot grūti atbildēt. “Bet atpazīstu daudzus vietējos, tā kā liepājniekus tas arī noteikti interesē. Un tie, kas reiz ir pabijuši pie mums Restorānu nedēļā, iegriežas atkārtoti.”

Nedēļas nogale esot vispieprasītākā. Sarunas laikā ar portālu liepajniekiem.lv, principā visi galdiņi jau esot rezervēti. “Restorānu nedēļa – tie ir savā ziņā svētki. Mēs cenšamies saviem viesiem piedāvāt ko īpašu.

Ēdienkarti veidojam tā, lai tā būtu interesanta, acīm baudāma un, kas ir galvenais, viesis labi paēdis,”

uzsvēra A.Zunde-Trankale. Par to, ko klientiem piedāvāt Restorānu nedēļā, šefpavāre Natālija Loginova gatavojusies laikus. Jau martā domāts, ko varētu un kādi produkti būs nepieciešami, lai gala rezultāts būtu labs, garšīgs un skaists, un cilvēki – apmierināti.

Pirmo gadu Restorānu nedēļā piedalās restorāns “Portus”. Tā vadītājs un šefpavārs Jānis Ozols portālam liepajniekiem.lv pastāstīja, ka jūt cilvēku interesi, taču tāpēc, ka ir Restorānu nedēļa un klientu pieplūdums būtu stipri lielāks, viņš neteiktu. “Jā, kāds atnāk, taču ir arī cilvēki “no malas”, kas izvēlas “parasto”, ne Restorānu nedēļas piedāvāto ēdienkarti,” sacīja J.Ozols.

Viņaprāt, šo pasākumu vajadzējis rīkot citā mēnesī, piemēram, oktobrī. “Liepāja ir tomēr tāda ģimeņu pilsēta, un septembrī lieli tēriņi bijuši tam, lai sagatavotu bērnus skolai un tamlīdzīgām lietām,” viņš paskaidro. “Cilvēki vienkārši nespēj finansiāli atļauties ēst ārpus mājas un izbaudīt, piemēram, vairāk par vienu vai divām ēdināšanas vietām.”

Taču Restorānu nedēļu kā tādu “Portus” vadītājs noteikti atbalsta, tikai jāpiedomā, kad to būtu labāk rīkot. “Portus” ir jauna ēdināšanas vieta, atvērta tikai kopš aprīļa. Lielākā problēma, gatavojoties Restorānu nedēļai, bijis ēdienkartes nodošanas termiņš – plānotais piedāvājums bijia jāpasaka jau jūnijā. “Ir grūti paredzēt, kādi produkti būs pieejami. Piemēram, baravikas var būt un var arī nebūt. Tāpēc izvēlējāmies pārbaudītas vērtības, to par ko bijām pārliecināti,” ēdienkartes izvēli raksturoja J.Ozols.

“Viss liecina, ka tā bijusi gaidīta un šobrīd noteikti kļuvusi par populāru, stilīgu pasākumu,”

laikrakstam “Kurzemes Vārds” sacījis restorāna “Pastnieka māja” direktors Jānis Samoilovs. “Pirms laika stilā bija nopirkt kafiju papīra krūzē ar vāciņu un, turot to rokā, staigāt pa pilsētu. Šobrīd stilīgi ir apmeklēt Liepājas Restorāna nedēļu, par ko mēs, uzņēmumu vadītāji un saimnieki, protams, ļoti priecājamies.”

J.Samoilovs, vaicāts, ko cilvēki vēlas restorānos, zināja nosaukt trīs lietas, kurām noteikti jābūt, lai cilvēks justos apmierināts: garšīgs ēdiens, patīkama atmosfēra un lieliska apkalpošana. Viņš norādīja uz to, ka “daļa mūsu sabiedrības ir ļoti nepacietīga, grib steigties”. Tāpēc aicina cilvēkus nākt uz restorānu un baudīt, pavadīt laiku sarunās ar mīļoto, draugiem, biznesa partneriem.

Restorānu nedēļa Liepājā notiek jau trešo gadu. Restorānu un kafejnīcu piedāvājums sastāv no trīs ēdieniem – uzkodas, pamatēdiena un deserta.  Īpašā piedāvājuma cenas ir, sākot no 11 līdz 20 eiro.

Restorānu nedēļas ēdienkartes aplūkojamas šeit .

19 komentāri

2019-09-28 11:39

Dille: Nevar saprast - tajā bildē - tās ir pusdienas vai vnk šķīvis nav kārtīgi nomagāts?

2019-09-28 13:13

Pētersīlija: Gribēju tieši to pašu piebilst- tā sapilināto un sasmērēto šķīvju mode jau sen piegriezusies. Bet aizvien laikam skaitās smalki? To pielieto pat krogos ar latv. nacionālo ēdienu karti- taču es skaidri zinu, ka mūsu senči ar tādu muļķošanos nenodarbojās!

2019-09-28 15:45

Bašķīrs: A jums kāds liek iet? Ēdat savus pelmeņus no dzelzs bļodām un nenīdat.

2019-09-28 16:49

Ņemiet labo piemēru: Ideja ir laba un Liepājai ļoti vajadzīga, bet izpildījums gaužām bēdīgs. Pamācieties no Kuldīgas kā ir jārīko šis pasākums. Kādām ir jābūt reklāmām, kā jāuzrunā klienti un kad jārīko. Šobrīd ir - kā jau Liepājā (facepalm)

2019-09-28 17:50

suslis: Galvenais ,lai ir ;laba reklāma tai izgāztuvei Tirgoņu ielā --tur ,kur čurkas sūdainām rokām gatavo savus nacionālos ""mēslus""))DD

2019-09-28 22:03

par apmeklējumu: Tie, kam ir nauda, uz restorāniem neiet! Netaisos maksāt ~20eur par 3 zirņiem, 1/4 bietes un 50gr zandarta. Sapērkos kilogramiem, ko gribu, un gatavoju/riju mājās. Ja vēl "restorānu" personālam maksātu normālas algas, jā, nebūtu žēl tērēties. Bet, ja meža sēņu zupas šķīvis maksā 12eur, bet pavāram atalgojums 3-4eur/h - nu, nē, ēdiet paši! Lībavā porcija mencas filejas 28eur... (porcijā gan jau max.200gr jēlā veidā) - ibiomaķ, es labāk omārus nopērku!

2019-09-29 01:40

Gastro: Liepājā restorāni stāv pustukši vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, Liepājā strādājošajiem ir ļoti zems atalgojums, tādēļ cilvēki nevar atļauties iet uz restorāniem. Otrkārt - Liepājā no iepriekš dzīvojušajiem 105 000 iedzīvotājiem ir palikuši tikai apmēram puse, jeb 65 000. Līdz ar to vienkārši nav kam iet uz tiem restorāniem. Treškārt - Liepājas restorānu zemais cena/kvalitāte reitings, tāpēc cilvēki izvēlas gatavot un ēst mājās. Cenas restorānos neadekvāti augtas, jo apmeklētāju maz, taču peļņa jāgūst, savukārt kvalitāte zema, jo restorāna darbiniek isavākti no miskastēm - normāli cilvēki par tik zemu atalgojumu nestrādā!

2019-09-29 08:05

fakts: ja restorānos būtu normālas cenas, tad arōi ietu, kaut vai viens otrs te ir izdomājis, ka Līepāja zems atalgojums. Atalgojums jau sen valstī kārtējorizi un cenas ir pārspilētas. Acīmredzot daļa jau aizmirsuši kā tiem gāja krīzes laikā, laikam atkal sailgojušies pēc tās.... Tā kā drīz šim burbulim ir jāplīst un tad kundziņim, kuiem pieder šie cenu ziņa pārspīlētie restorāni, atkal varēs doties peļņa citur vai taisīt mākslīgos bankrotus, lai paspētu saglābt sagrābto....

2019-09-29 10:18

Jēriks: Problēma nav cenās vai algās, bet izglītības līmenī. Kamēr cilvēki uz restorānu ies "paēst" tikmēr nekas tur nemainīsies. Visi tie zivju svērēji un algu skaitītāji - esat bijuši Vincentā, Bibliotēkā Nr1, kaut vai tajā pašā Goldingen room vai Mo??

2019-09-29 10:44

to Jēriks: Goldingen room jau nu gan nav nekāds piemērs. Prasts ūķis kur ēdienā vēl mati ir.

2019-09-29 16:36

to jēriks: protams cilvēki grib iet uz restorānu paēst nevis skatīties pustukšajos šķīvjos un par to maksāt bargu naudu.

2019-09-29 16:54

Gepards: Salīdzinājumā ar Kuldīgu, Liepājā tie ēst devēji ir mazliet saspiedušies. Pēkšņi kartupeļi palikuši dārgāki un pagatavošanas līmenis šausmu robežās. Aizbrauciet praktizēties.

2019-09-29 17:32

cilvis parastais: Ja mana alga ir 560 eiro, bet restorānā vakariņas maksā 30 eiro, tad sanāk nolikt veselu dienas algu tai restorānā! Nav drusku par traku? Tāpēc arī neeju, nevaru atļauties un veselais saprāts man vēl ir. Un tā vairumam liepājnieku!

2019-09-29 18:54

to Jēriks: Gluži otrādi - cilvēki tagad daudz ceļo, novērtē un salīdzina! Piemēram, es vēlos restorānā baudīt ko tādu, ko nekad nespēšu pagatavot mājas apstākļos, un no produktiem, kas man nav viegli pieejami. Bet veikalā Promo arī es protu iepirkties un noteikti negribu, lai ēdienu man gatavo cilvēks ar zemu izglītības līmeni, kurš saņem apkopējai identisku atalgojumu. Neiešu ārpus mājas ēst ceptu reņģi vai meduskūku, piedzerot lētu vīniņu ar 500% uzcenojumu.

2019-09-29 20:52

archis1: Man ļoti patīk restorānu pusdienu piedāvājumi, kad pa 3.5-5.0 eur var paēst garšīgi un veselīgi,

2019-09-30 07:24

gjgjj: PROMO jau neviens normāls neiepērkas Pats dārgākais veikals Liepājā

2019-10-01 08:40

fedja: un tad vēl tas pidāvājums restorānu nedēļa....., kā piemērma pienzupa ar siļķi un pica?!?!?!?!!?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz