Trešdiena, 3. jūnijs Ineta, Inta, Intra
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Iedzīvotājus mulsina apsaimniekotājs “LNA”

Iedzīvotājus mulsina apsaimniekotājs “LNA”
Foto: Egons Zīverts
22.09.2018 07:12

liepajniekiem.lv

Portālā vērsās vairāki liepājnieki gan no Zaļās birzs, gan Tosmares, kuri bija neizpratnē par piedāvājumu viņu māju apsaimniekošanai.

”Mūsu rajonos visas pastkastītes pilnas ar informatīvajām lapām gan latviešu, gan krievu valodā, kur apsaimniekotājs ”LNA” piedāvā mājai pāriet viņu apsaimniekošanā. Bet mūsu māja jau ir LNA apsaimniekošanā,” tā Tosmares iedzīvotāja Gunta.

Savukārt Zaļās birzs iedzīvotāja Marija, kura atzīst, ka arī sākotnēji bijusi manāmi samulsusi, no pastkastītes izceļot uzņēmuma LNA apsaimniekošanas piedāvājumus latviešu un krievu valodā, iepazīstoties ar tekstu uzmanīgāk sapratusi, ka skrejlapas piegādājis nevis SIA ”Liepājas namu apsaimniekotājs” jeb LNA, bet gan pavisam jauns uzņēmums ”Labu namu apvienība”, kas mulsina ar saīsinājumu ”LNA”.

Iedzīvotājiem piegādātajā informatīvajā lapā, lasot arī sīkāko tekstu, var uzzināt, ka SIA ”Labu namu apvienība” ir ”jauns uzņēmums”. Tiek solītas: ”Mazākas mājas pārvaldīšanas administrācijas izmaksas, nekā citiem pārvaldniekiem Liepājā.”

Tosmarniece Gunta stāsta:

”Daļa kaimiņu, solīto zemāko izmaksu dēļ ir teju spārnos. Bet mani un vēl vairākus kaimiņus māc bažas. Iespējams, jaunajam uzņēmumam ir gana labu speciālistu, bet vai viņiem būs pietiekams tehniskais nodrošinājums un spējas operatīvi reaģēt avārijas situācijās. Un vai nebūs tā, ka apetīte radīsies ēdot? Proti, sasolīs zemākas izmaksas, bet tad cenas astronomiski augs, aizbildinoties ar dažādām vajadzībām?”

Guntas kundze uzskata, ka jaunajam uzņēmumam vispirms sevi vajadzētu pierādīt, bet tikai pēc tam izvērst masveida aģitāciju: ”Un vēl dīvaina ir uzņēmuma nosaukuma izvēle. ”LNA”. Vai nav cilvēku mulsināšana ar līdzībām ar jau zināmu uzņēmumu. Arī informatīvajā lapā norādītā kontaktpersona taču vēl nesen strādāja ”Liepājas namu apsaimniekotājā” un rosījās tieši mūsu rajonā.”

Izvēršas Jaunliepājā un Karostā

Globālajā tīmeklī pieejamā informācija liecina, ka SIA ”Labu namu apvienība”, kuras reģistrētā adrese ir Meldru ielā 1 Liepājā, reģistrēta šā gada 8.jūnijā. Reģistrētais pamatkapitāls uz uzņēmuma reģistrēšanas brīdi bijis 5000 eiro, apmaksātais pamatkapitāls – 2500 eiro.

Kā lasāms iedzīvotājiem izplatītajā informatīvajā materiālā, SIA ”Labu namu apvienība” valdes loceklis ir Mārtiņš Pastors, kurš iepriekš uzņēmumā ”Liepājas namu apsaimniekotājs” strādāja par ēku uzraugu.

M.Pastors portālam pastāstīja, ka jau uz šo brīdi uzņēmuma apsaimniekošanā ir 9 ēkas Jaunliepājā un Karostā: ”Bet māju skaits strauji aug, lēmumi jau pieņemti par vēl 16 mājām. Pārsvarā tās ir nelielās viena un divu stāvu ēkas, bet ir arī 6 piecstāvu ēkas. Jo man apsaimniekošanas jomā ir gana liela pieredze, turklāt piedāvājam ko nebijušu.”

Jautāts, ko liepājniekiem līdz šim nebijušu uzņēmums piedāvā, M.Pastors klāsta: ”Pirmkārt, individuālu pieeju, jo mūsu mērķis ir strādāt pēc Vācijas un Igaunijas pieredzes. Tas nozīmē, ka vienam cilvēkam pārraudzībā ir ne vairāk kā 25 līdz 30 ēkas. Lai darbinieks nav pārslogots, var ar iedzīvotājiem izdiskutēt visas nianses viņus interesējošajos jautājumos. Otrkārt, piedāvāsim mūsdienīgu apsaimniekošanas modeli – ar aplikācijas palīdzību.”

Šobrīd uzņēmumā ir nodarbināti 3 cilvēki: ”Darbinieku skaita palielināšanās būs atkarīga no uzņēmuma attīstības. Mūsu mērķis nav sagrābt simtiem māju un pēc tam netikt galā. Gribam individuālu un kvalitatīvu pieeju katram apsaimniekojamajam objektam, gribam lauzt iesīkstējušos standartus.”

Atbildot uz liepājnieku paustajām bažām, ka, iespējams, jaunajam uzņēmumam nepietiks resursu, M.Pastors skaidro: ”Piesaistām ārpakalpojumus, jo tas ir ekonomiski izdevīgāk. Lētāk arī iedzīvotājiem. Arī avārijas dienests ir ārpakalpojums, bet ikviens iedzīvotājs ir informēts par to, kā avārijas dienestu izsaukt. Nepieciešamie tālruņu numuri ir ne vien kāpņu telpās, bet arī uz rēķiniem.”

Patlaban jaunais uzņēmums īrē nelielas telpas Meldru ielā, taču, kā uzsver uzņēmuma valdes loceklis, jau tiek meklētas telpas pilsētas centrā, ”lai iedzīvotājiem mēs būtu ērti sasniedzami”.

Nosaukumu nav nepieciešams saīsināt

Jautāts, kāpēc uzņēmuma nosaukums ir ”Labu namu apvienība”, kā dēļ daļa liepājnieku samulsuši un jauc ar ”Liepājas namu apsaimniekotāju”, M.Pastors skaidro, ka sākotnēji bijušas nopietnas pārdomas par to, kā nosaukt uzņēmumu: ”Sākumā skaidrs bija tikai tas, ka jābūt apvienībai, nevis vienkārši apsaimniekotājam. Vārdu secība, lai iznāktu ”LNA” netika izvēlēta apzināti, tikai jau reģistrējot, to apjautu. Un mēs arī nelietojam saīsinājumu.”

SIA ”Liepājas namu apsaimniekotājs” valdes loceklis Artis Rimma neslēpj, ka pirmajā mirklī, uzzinot M.Pastora izveidotā uzņēmuma nosaukumu, samulsis. ”Bet tas nav nekas ārkārtējs, ka nosaukumu burti sakrīt. Piemēram, ir ”Latvijas naftas tranzīts” (LNT) un ”Latvijas neatkarīgā televīzija” (LNT). Likums to neaizliedz.”

”Katrs par savu nišu tirgū cīnās ar saviem paņēmieniem,” piebilst A.Rimma un uzteic M.Pastoru: ”Mums pat ir prieks, ka jaunie cilvēki ir uzņēmīgi.”

_____________________

Iesaki tēmu vai ziņo par notiekošo arī Tu! To var izdarīt ikviens portāla lasītājs, izmantojot sākumlapā esošo formu “Piedalies satura veidošanā!”. Turpat iespējams iesūtīt arī dažādus fotostāstus, piemēram, no kāda pilsētā notikuša pasākuma.

42 komentāri

2018-09-22 08:42

Viedoklis: Stulbi ir šitādu nosaukumu izveidot! Piesaistam ārpakalpojumus un telpas Meldru ielā! Tas nozīmē ka jums nav nekā, pliki kā žurkas!

2018-09-22 09:10

Liepajnieks: Labdien! Cienījamais lasītā, tiešām LNA un otrs LNA ir ... A.Rimmas bruģētais ceļš uz to brīdi, kad viņš tiks noņemts no Liepājas namu apsaimniekotāja krēsla- kā teikt precīzāk, A.Rimma sakārto savu saimniecību tā, lai tagad mājas iet pie jaunā Labu namu apvienība, un vēlāk par galveno cilvēku šajā Labu namu apvienība atkal būs A.Rimma. Pastors - ir tikai izpildītājs. Kā saka- "ko par piecīti neizdarīsi" Apsaimniekošanas stils vienalga paliks tāds pats kā LNA, cenas būs mazākas tikai sākumā, pēc tam pacels atpakaļ, ja ne vēl lielākas. Cienījamie liepājnieki- tas ir no drošiem avotiem.

2018-09-22 09:29

Dw: Rimma parpludina no viena Lna uz otru Lna? Tas jau vecs stasts. Tur tā kadreiz pludinaja mājas uz apsi. Domē ari izskatās ka kaut kas tiek ja jau klusē. Knab vajag rakstīt. Un Pastors videni beidzot pabeidza? Totāls vejgrabslis.

2018-09-22 09:39

Mbvhk: Nevienam no saja raksta minetiem cilvekiem nav attieciga izglitibas dokumenta. BIS sistema neatrodu nevienu. Tatad majas virs 1500 kv.m nevar oficiali apkalpot.

2018-09-22 09:48

esssss: LIEPAJNIEKS - absolūti precīzi, vēl tikai nepieminējāt SIA Fagos, kas arī ir atdalīts no SIA LNA ar visu materiālo bāzi un izveidots Rimmas kantoris.

2018-09-22 10:11

absurdi: Es visu laiku dzirdēju šo "sāgu",jau sen vasarā, ka Namsaimniekā notiekot privatizācijas process un sastapos ar kaimiņmājas čomu (Zaļā birzē) un tas atklātā tekstā teica,ka vai tu zini ka Liepājas namu apsaimniekotājs tiek izformēts, kaut kāds tur Mārtiņš kārtojot privatizāciju ,un Namsaimnieks sadalās. Visu laiku gaidīju ,kad dos kaut kādu ziņu!! Redziet ,cik skaisti, visu jau nolēmuši,mūs jau visus sadalījuši, un tik rullēs!! Pa kluso un mierīgi ! Kaut gan vajadzētu "pasūtīt mūziku" tiem kas maksā! Ja kādam dzīvē rodas nestabila situācija,tas nenozīmē, ka jāmanipulē ar cilvēkiem kā lietiņām! Kad beigsies tā bezatbildība un patvaļa ! vai iedzīvotājiem kāds prasīja,vai viņiem to vajag, un kam un priekš kam to vispār vajag! Nu ja vajag ,tad lai namu iedzīvotāji veido atpakaļ savas apsaimniekošanas biedrības- atsevišķi Zaļā birzē un Karostā kā kādreiz jau bija,priekš kam vajadzīgs mums Pastora- Rimmas kantoris! Visur,kur saimnieko Rimma lēnām iet uz galu. Ari tā bija Liepājas maizes kombinātā un citur! Saimnieciskās bāzes nekādas nav , un kā citādi var rast lōidzekļus sakārtošanais- iedzīvotājiem būs palielinātas apsaimniekošanas maksas ,attaisnojošs iemesls- uzlabot iedzīvotājiem saimnieciskos pakalpojumus!

2018-09-22 10:13

to Makaroni uz ausīm: Tieši tā!! Kāpēc jāļauj mūždien būt noteicējiem kādiem citiem un jāļauj ar sevi manipulēt!

2018-09-22 10:41

nezinu gan: Mārtiņam esot ļoti laba izglītība un pieredze ,cerams būs pakalpojumi kvalitatīvi ,nevis kā vecajiem ,sola sola un neko neizpilda

2018-09-22 10:56

Smails: Liepājas namu apsaimniekotāts pilnīgi visam piesaista ārpakalpojumus. Mav viņiem savu tehnisko darbinieku.
Arī dzirdēju, ka Liepājas namu apsaimniekotājs mākslīgi tiek gremdēts. Kādam labie laiki iet uz beigām, tad nu tagad šāda shēma.

2018-09-22 10:59

Sargieties!: Rimma ir pašvaldības lobēts izsaimniekotājs! Sargieties un neuzticieties viņam! Rimmam neinteresē liepājnieku namīpašumu sakārtošana. Viņam interesē nauda, kas iegūstama no liepājniekiem. Tagad, kad pašvaldībā ir neskaidrības ar turpmāko vadību, katrs glābjas, kā var.

2018-09-22 11:55

Rainis: Kàds tai domè vispàr konrrilè ki viñi tur dara? Kronbergu vajag iekikt pie Rimmas! Tàda vienpersoniska valdïšana ir jàizbeidz!

2018-09-22 12:50

Dalivaitis: Ko dara SIA Fagos? No Rimmas saņem pasūtījumus?

2018-09-22 13:56

Jā!: Jā, tā ir afēra. Ja liepājnieki nebūs vientiesīši, tad neuzķersies uz tukšajiem solījumiem. Ēkas var sakārtot profesionāli speciālisti, nevis darboņi, kas veikli manipulē ar dažādiem nosaukumiem.

2018-09-22 16:07

fhffhfh: ATspērās kaut kādas bābas no LNA lūrēja ko varētu paremontēt Koka māja 5 dzīvok'li Vajagot mums ieejas durvis nomainīt Koridorā elektrību jaunu . Vēl latu laikos. UZCIRTA TĀMI PAR 800 ls. Durvis 400 LS ( metāla durvis tad pa 120 -150 maksāja ) .Labi ka mums mājai nauda izrādās nemaz nav ko izšiverēt

2018-09-22 17:22

Makaroni uz ausīm!: Nu jau ir par traku! Šajā seskainajā portālā vairs nedrīkst izteikt savu viedokli vispār, lai cik tas korekts būtu! Ja tas nepatiks portāla darbonim, tad tiks izdzēsts! Mani izdzēsa par to, ka es izteicos, ka izdevīgāk ir slēgt pašam starppakalpojumus nekā caur starpniekiem! Nu jau paliek pretīgi šeit!

2018-09-22 17:26

ejT: cerams Mārtiņš vairs tā nebļaustīsies,kā strādājot LNA,lai gan šī ir kārtējā afēra,bet Liepājas dome tikai piever acis

2018-09-22 18:06

paulītis: Vai kā man patīk viss šeit rakstītais, tā ir tīra patiesība pa Rimmu, viņa meitas uzņēmumu "Fagos", kā arī par jauno LNA-Mārtiņš Pastors ir tikai Rimmas peška. Pastors vispār nemāk ar cilvēkiem strādāt, nav kompetents apsaimniekošanas un likumdošanas jautājumos. Liepājnieki saņemieties un beidzot neļaujiet sevi apzagt un mūciet cik vien ātri var prom no Liepājas namu apsaimniekotāja!!! Bet tikai ne pie jaunā veidojuma LNA...

2018-09-22 18:31

Makaroni uz ausīm!: Paulīti, saki man, kur un kāpēc man ir jāmūk, ja mani apmierina Liepājas namu apsaimniekotājs un negribu pie mistiskā Mārtiņa? Liepājā jau nav kur mukt, ja nu vienīgi dibināt savu biedrību!

2018-09-22 19:17

paulītis: Makaroni uz ausīm- kā var apmierināt LNA. Papēti mājas bilanci-atradīsi neadekvātas cenas darbiem, vai arī nebijušus darbiņus....

2018-09-22 19:42

Rimpapa: Par Rimmas darbibam ir zinams ne tikai Liepaja, bet ari Grobina!!!

2018-09-22 20:03

mudzis: Ja apsaimnieko Karostu, Zaļo birzi, Tosmari, tad pasakiet - kādā mārrutkā apsaimniekotājs biroja telpas meklē CENTRĀ? KĀDA tur ērtība cilvēkiem?

2018-09-23 00:41

Analīze: Normālā situācijā žurnālisti reaģētu un izpētītu, vai komentāros teiktais ir taisnība un ar pašvaldības uzņēmuma resursiem mājas tiek pārspēlētas no viena lna uz otru lna.

2018-09-23 09:58

Raimonds: Izskatàs, ka te kàds grib piesegt savu neko nedarīśanu un tàpèc tiek pamests Rimma saplosīšanai...

2018-09-23 11:10

Kots: Neilgu laiku Mārtiņš bija mūsu mājas pārzinis, kā mājas vecākais, varu par viņu teikt tikai to labāko, atsaucīgs,izdarīgs. Tad Rimma viņu noņēma, it kā par to, ka viņš darbojās īrnieku interesēs, bet ne LNA. Par LNA finansē varu droši apgalvot, ka Rimma katru mēnesi smuku naudiņu pārskaita domei, tāpēc arī augstie tarifi. Tā sakot Seska bizness. SIA Fargo izveide vēl viens veids, kā slaukt iedzīvotāju naudiņu.

2018-09-23 12:59

Ņigu: Kaut ātrāk beigtos LNA ērā

2018-09-23 13:39

Ņigu: LNA tā tik ir iestāde atnāk skaisti sapulcēs norunāt un tā tālāk nekas nenotiek.super iestāde....

2018-09-23 14:53

Karostnieks: Esmu stradajis ar Martinu, Karostā!
Tiklidz vinu parcela mums iedeva citu majas apsaimniekotaju. Varu teikt, tikai to, ka Rimma ir stulbs, ka ļāva vinam aiziet!
Martin, lai izdodas!

2018-09-23 19:48

Ha: Kurš, tad ir tas labais pārvaldnieks...., visiem tā pat labs nebūsi...."Atdoties" lietuvas biznesmeņiem ir neprāts, finanšu pārskati klientiem netiek sniegti, mājas uzkrājumus jāattiesā ar cerību, ka līdz procesa beigām nobankrotēs! Pirms skriet kaut kur, padomā labi un ieskaites oficiālos reģistros!

2018-09-24 13:17

###: Ļoti slikti ka nevarēja izdomāt citādāku nosaukumu,laikam grib izbraukt uz SIA LNA rēķina. Es laikam nodibināšanu LNA KVADRATA. Cilvēkiem sajuks visi LNA kur ir kurš un man arī būs piekritēji. Tāpat kā domes vēlēšanās - Liepājas partija partija liepājniekiem un Liepājā kvadrata. Uzvarēja Liepājas partija un tagad būs tāpat kā galvenā būs SIA LNA. VEIKSIMI SIA LIEPĀJAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJA MEKLĒJUMI. Vai Jums LNA nauda nokritīs no gaisa ka iedzīvotājiem nebūs jāmaksā. No mājas naudu paņem par padarītiem darbiem kuri no mājas pārstāvja parakstīti ja viņš parakstījis nenormāli tāmi tad arī tik jāmaksā !!

2018-09-24 19:51

Padomdevējs: Kas ir patiesā labuma guvējs?
Uzticamais LNA darbiniekes K. Raģis " Fagos" boss.(LNA Avārijas dienesta privatizācija).
M. Pastorītis - pēkšņi ir liels uzņēmējs , var algot 3 darbiniekus, īrēt telpas utt. noteikti iekrāts no lielās LNA maksātās algas.
Nu prieks par tādiem jauniem uzņēmējiem! A. Rimma skaistulis. Kāds negrib tādu augstas klases vadītāju kādā privātā uzņēmumā pieņemt darbā?
Secinājums, ka bez lielas aizmugures nevarētu tik atklāti izlaupīt Liepājas pašvaldības uzņēmumu.
Gan jau pēc šī darbiņa A. Rimma būs nopelnījis kādu citu labu apmaksātu vietiņu kādā siltā amatā.

2018-09-24 20:33

bet: kur skatās Valsts kontrole .

2018-09-24 20:35

bet: kur skatās Valsts kontrole?

2018-09-24 21:40

Jānis: Konkurence vienmēr veicina jaunu tehnoloģiju radīšanu, samazina CENAS un uzlabo pakalpojumu kvalitāti.

2018-09-24 22:20

Hip hop: Tai vietā lai priecāties, ka ir izvēle pie kā iet ,dimdiņi atkal neapmierināti! Сталина на вас нету! Aitu bars.

2018-09-25 08:01

Komentators: Man ir patiešām žēl mūsu liepājnieka, kurš ir tik drausmigs otra liepajnieka/latvieša nodrisejs, nīdējs utt

2018-09-25 09:24

Aklais: Uzticiet iedzīvotāju naudu Labo namu apvienībai . Vai tik nebūs Remakss kvadrātā? Tauta savus varoņus ātri aizmirst.Pēc tam atkal varēs brēkt, ka kāds ir netīšām naudu nospēlējis vai biznes Karostā nesanācis. Nekas, gan jau, ja jau Remaksa parādus iedzīvotāji atdeva, gan jau Labo namu apvienības parādus atdos!

2018-09-25 19:01

bet: tie jau gribēs lielo naudu pēc kada gadiņa pārdos firmu lietuviešiem

2018-09-27 07:16

Dalmācietis: Visa šī jezgai izklausās péc pasūtījuma-gāzt Rimmu no amata!Interesanit kā interesēs? Topošās domes jaunās vadības pirksts?

2018-09-27 17:27

Evito...: Negribās pat visus šos vājprāta murgus lasīt. Mārtiņš Pastors ir labi izglītots, aktīvs, darboties gribošs cilvēks, un pilnīgi pie kājas kas ko lobē vai nē, ja namu apsaimnieko Mārtiņš, tad viss ir ok.Bet tekstiem viena tante teica es sen jau vairs neticu. Mūsu mājas pāriet un jūtamies apmierināti, jo labāk pie zinoša puikas, nekā pie apsaimniekotāja kura nākotne ir miglā tīta un pagaidām valda totāla birokrātija, kuras līkločos mājas iet postā.

2018-09-27 17:34

. Mainz: Ziniet ko beidziet vienreiz apdirst! Jūs paši ne labāk varētu visu daudz labāk!! Jūs maz saprotat pa ko iet runa? Ka tik diršat??

2018-09-28 23:44

miša: Paskatiet kādā bardakā Rimma dzīvo un saimnieko, tad sapratīsiet ka nav ar darbu organizāciju viss ok,

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz