Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Svētdiena, 21. jūlijs

Vārdadiena: Meldra, Meldris, Melisa

Izredzes atjaunot visu tramvaju parku  (24)

Atslēgvārdi tramvaja parks | tramvajs | finansējums | Tālis Linkaits | liepājas tramvajs

  • Komentāri (24)
  • 0

Komentāri (24)

  • 27.05.2019 08:53 Ziņot

    Jou

    Puka kungs arī varētu minēt, cik pasažieru "Liepājas tramvajs" ir pārvadājis pēdējos 5 gados pa gadiem!

  • 27.05.2019 11:29 Ziņot

    Statistika

    Vērtīgi būtu tramvaju aizvilkt līdz Laumas rajonam un Karostas tiltam, uzreiz būtu daudz vairāk pasažieru.

  • 27.05.2019 12:37 Ziņot

    pilnigi bezjēdzīgi

    Tramvaji tak iet tukši, jaunliepāja vispār pārvērtusies par mazapdzīvotu bomžu rajonu. Nu, pieļauju, ka pēc papīriem viņiem tur sanāk, ka daudz braukā - pieraksta, ka brauc invalīdi visu laiku uz pilnu klapi un tamlīdzīgi, bet realitātē tramvaji iet tukši. Jo biļetes cena ir galīgi neatbilstoši tā kontingenta ienākumu līmenim, kas ar viņu gribētu braukt. Atcerietis, ka padomju laikos tā bija 3 kap un tramvajos nevarēja tikt iekšā

  • 27.05.2019 12:55 Ziņot

    Hmm

    Nu ja tā skatamies, varbūt arī tas tramvajs iet tukšs, bet nu no ezerkrasta nr.2 mierīgi var tikt uz centru, kur nav krieveļi piepirstā autobusā, kuram tomēr nav ne ventilācijas, nedz arī normāli vietas kur sēdēt.
    Un nemaz arī reizēm nav viņi tukši, piektdienas vakarā, kad cilvēki atbrauc ar vilcienu no rīgas, tramvajs ir pilns uz urrā un knapi pavelkas. :)))
    Bet nu katram tā pieredze savādāka.

  • 27.05.2019 16:40 Ziņot

    jā, jā

    ...un uztaisiet, lūdzu, Rīgas ielas pieturās nojumes! Tikai pie stacijas ir. Kad LOC beidzas kāds pasākums, tur ir daudz gaidītāju vai 5.skolas skolēniem...

  • 27.05.2019 16:56 Ziņot

    nē nu jā

    ja būs jaunie, zemās grīdas tramvaji, braucēju noteikti būs vairāk. pavecākam cilvēkam, invalīdam vai mammām ar bērnu ratiņiem tramvajs šobrīd ir absolūti nepiemērots. vajag jaunus.

  • 27.05.2019 17:35 Ziņot

    Jaunliepāja

    ,,pilnigi bezjēdzīgi'' vadās pēc Rīgas! Pilnigi sakaidrs ka Liepājā sākuši uzdarboties,, troļļi''! Viss ir slikti! Tāda ir informatīvā kara nostādne. Gan jau kāds uzķersies. Jā visu laiku tev stāsta kā tu esi muļķis, iespējams, ka kādreiz tas nostrādā. Nekas jauns jau cits psiholoģiskā apčakarēšanā, šajā līmenī, nav izdomāts!

  • 27.05.2019 18:11 Ziņot

    to Jaunliepāja

    A tu paskaties, vai pagultē tev kāds čekists neslēpjas. Un pasaki kaimiņam, lai beidz vienreiz tev starus laist virsū! :D

  • 27.05.2019 18:37 Ziņot

    Jaunliepāja

    Nu re! Pirmais apvainotais ,dziļākajās jūtās, atsaucās! Kaut ko jēdzīgāku pēc būtības izdomāt nevar,strādā ar vecām klišejām! Jā, troļļi! Grūti oponēt patiesībai!

  • IP: **.**.**.158 27.05.2019 19:15 Ziņot

    Liene89

    Ooo, tieši tas kas tagad vajadzīgs!

  • 27.05.2019 19:24 Ziņot

    Ahh

    Cilvēki, jūs esat deb*li. Ir veci tramvaji - slikti. Grib jaunus - slikti, nevajag, nav vērts. Ejiet, šitādi, un nomirstiet!

  • 27.05.2019 20:08 Ziņot

    Tam pilnìgi bezjēdzīgi

    Atceries,tie slavētie padomju laiki jau 30 gadus kā beigušies

  • IP: **.**.**.158 27.05.2019 20:08 Ziņot

    Uldis, ne tas, kas Sesks

    Cilvēki dzīvot grib, nevis tramvajus!

  • IP: **.**.**.158 27.05.2019 20:15 Ziņot

    Raimis

    Metro nevar uzbūvēt? Citur taču ir!

  • 27.05.2019 22:24 Ziņot

    Mehs

    Ar 3o maiju autobusi nebrauks, jo šoferi streikos, kamēr dome atradīs jsunu pārvadātāju, nāksies vien ar vecajiem tramvajiem parvietoties.

  • 27.05.2019 22:26 Ziņot

    Cenas!

    Cik aceros visos padomju un pat jav atjaunotās Latvijas laikos trambais bija lētākais sabiedriskais ! Bet tagad nejūtam atšķirības! Kapēc ????? Tas tak ir zaļās enerģijas transports!!! AAaa! Es aizmirsu mums Latvijā tak ir OIK!....
    LAI SLAVĒTA ZAĻĀ ENERĢIJA!

  • 27.05.2019 23:53 Ziņot

    ssdds

    izmest ārā tos vecos lūžņus vajadzeja jau pirms gadiem 20.

  • 28.05.2019 02:21 Ziņot

    Agata Kristi

    Gan jau kāds visiem zināms onkulis pēc tramvaju iepirkuma paliks par pāris miljoniem bagātāks. Nav jau pirmā reize, nauda taču nesmird!

  • 28.05.2019 05:52 Ziņot

    Aleksejs

    Puka kngs. kā ar normālu servisu . ? precizitāti . ? ja Puka kngs . nezin kas ir serviss un punktualitāte , vajag viņu uz Vāciju aizsūtīt komandējumā !

  • 28.05.2019 07:57 Ziņot

    Saimnieksa

    Nezinu biļetes cenu bet ja būtu ap 20 kapīķiem varētu pavizināties, bet tā parasti eju kājām kad nebraucu ar savu dampi.Tās dārgās biļešu cenas un naudas kāre tik dzen bankrotā to tr parku.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!