Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Izsolīs “KVV Liepājas metalurga” laboratorijas kustamo mantu

Izsolīs “KVV Liepājas metalurga” laboratorijas kustamo mantu
Foto: Publicitātes
05.10.2019 17:41

LETA

Pirmdien, 7.oktobrī, sāksies maksātnespējīgajai AS “KVV Liepājas metalurgs” piederošās laboratorijas kustamās mantas kā lietu kopības pirmā izsole ar augšupejošu soli, liecina administratores Argitas Jaunsleines paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Laboratorijas kustamās mantas kā lietu kopības izsoles sākumcena atbilst SIA “Eiroeksperts” noteiktajai piespiedu pārdošanas vērtībai un ir 140 208 eiro. Izsolē nosolītā cena apliekama ar pievienotās vērtības nodokli. Izsoles solis ir noteikts 5000 eiro apmērā.

Izsole sāksies 7.oktobrī pulksten 13, bet tā tiks slēgta 6.novembrī pulksten 13. Piedzinējs ir komercķīlas ņēmējs SIA “FeLM”.

LETA jau ziņoja, ka šogad 25.septembrī daļu bijušā “KVV Liepājasmetalurga” teritorijas iegādājās Liepājas speciālā ekonomiskā zona (SEZ) par 2,67 miljoniem eiro.

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Liepājas pilsētas dome, Liepājas SEZ pārvalde un “FeLM” pērn augusta beigās parakstīja nodomu protokolu par industriālā parka attīstību Liepājā, lai nodrošinātu “KVV Liepājas metalurga” vēsturiskās teritorijas efektīvu izmantošanu.

Tāpat vēstīts, ka lielāko vēl nepārdoto “KVV Liepājas metalurga” aktīvu – elektrotēraudkausēšanas krāsni – ir pārņēmis “FeLM”.

Austrijas uzņēmums “Smart Stahl GmbH” pērn martā uzvarēja “KVV Liepājas metalurga” velmētavas ceha kustamās mantas izsolē ar piedāvāto cenu 1,57 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Savukārt pērn “KVV Liepājas metalurga” elektrotēraudkausēšanas ceha un tajā esošās kustamās mantas – elektrotēraudkausēšanas krāsns – elektroniskā izsole tika atzīta par nenotikušu, jo tajā nepieteicās neviens pretendents. Elektrotēraudkausēšanas ceha un iekārtu kā lietu kopības pirmās izsoles sākumcena bija noteikta 5,35 miljonu eiro apmērā.

“KVV Liepājas metalurgs” par maksātnespējīgu tika pasludināta 2016.gada septembrī.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli