Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Piektdiena, 16. novembris

+7°C
Vējš: DA 4.8 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Banga, Glorija

Jaunos tramvaju vagonus piegādās Horvātijas uzņēmums  (47)

Atslēgvārdi tramvaju vagoni | liepājas tramvajs | Končar - Electric Vehicles Inc

  • Komentāri (47)
  • 0

Komentāri (47)

  • 06.11.2018 17:02 Ziņot

    x3

    ja kadam interesee, ludzu jauno tramu vagonu salona kopskats. atkal maz seedvietu. ar kuru galu domaa musu pilsetas tēvi? vakar jau mums noreklameja lidostas autobusu kurus grib iesmerēt, tagad ari trumi ar 5 sedvietam.

    http://www.koncar-ke...

  • 06.11.2018 17:18 Ziņot

    Marazms

    15 limoni sliediēm, 8 limoni vagoniem - un tas viss 100 pensionāru deļ ,,,

  • 06.11.2018 17:23 Ziņot

    x5

    It kā jau forši,bet kam mazpilsētā vajadzīgi miljoniem vērti tramvaji ?
    Lai penšus aizvestu uz tirgu ? Kam ? Jebkurš var pavērot,ka liepājas tramvaji pārsvarā brauc pustuksi !

  • 06.11.2018 17:36 Ziņot

    atention

    Ko jūs te pukstat... !!! ES dod naudu, bet jūs te brēc ka pa dārgu, jūs galīgi lohi? par mūsu 2,35mil saremontēta tram. līnija, tilts un jauni tramvaji...

  • 06.11.2018 17:41 Ziņot

    fhffhfh

    pĀRIS REIZE NELAIME GADIJĀS AR TRANBAISU BIJA JĀBRAUC No tā vagona jau liekas tur nekas nav atkarīgs ka kratās Varbūt tās sliedes varētu taisni uzlikt Ne katrā metrā trīs līkumi

  • 06.11.2018 17:43 Ziņot

    hfhf

    NO katra mio kāda kapeika nopil pa kreizi

  • 06.11.2018 18:09 Ziņot

    Līga

    Es gan ļoti priecājos, ka Liepājā būs jauni tramvaji. Un skatos, ka beidzot tos varēs izmantot māmiņas ar bērnu ratiņiem, nevis kā līdz šim, ka tā ir gandrīz neiespējamā misija. Ļoti daudz skolēni arī izmanto tramvajus, lai braukt uz loc vai manēžu.

  • 06.11.2018 18:26 Ziņot

    To x3

    Ak Dievs, kas tās pa sēdvietām? Man liekas tas Puks un Grundmane galīg galvu saspieduši!!! Ka tik lētākus, joptvai, vai vispār viņi sajēdz ko nozīmē “lētāk”.?!!! Un tās priekšējās sēdvietas?? Kam tās domātas bez atzveltnes? Lohatroni blin nekas vairāk.

  • 06.11.2018 18:27 Ziņot

    Nu gan

    Priecīga vēsts

  • 06.11.2018 19:30 Ziņot

    Kaspars

    Cik tad Liepājā to braucēju palicis?

  • 06.11.2018 19:31 Ziņot

    Sanita L

    Prieks ,ka atkal mūsu pilsēta parādīsies kas skaists.Vai tiem kas pukst vienmēr visur un par visu ko vienreiz tas neapnīk darīt..Esiet taču pozitīvi noskaņoti un dzīvē parādīsies gaišās krāsas!!!

  • 06.11.2018 19:33 Ziņot

    Liena

    Prieks ,ka pilsētās būs kas jauns un skaists.
    Tie kas pukst vienmēr,visur un par visu ko vai vienreiz pašiem neapnīk tas darīt?

  • 06.11.2018 19:39 Ziņot

    Ttty

    Es jau sen bija laiks ir no promotions@inbox.lv un tad jau labāk būtu iespējams iegādāties arī ir ļoti labi saprotu ka tas ir iespējams saņemt informāciju par šiem jautājumiem un tad vid un lauku attīstības speciāliste Inese un es esmu par to zemes gabala platība no rīta

  • 06.11.2018 19:50 Ziņot

    TO x5

    Un varbūt padomā kāpēc viņi ir patukši!
    Jo cilvēkiem ar kustību traucējumiem ir grūti iekāpt, nemaz nerunājot par ratiņkrēsliem. Tas pats attiecas uz vecākiem ar maziem bērniem vai tiem kas ar bērnu ratiņiem. Un ne visi pensionāri var tajos iekāpt arī tagad

  • 06.11.2018 19:59 Ziņot

    Liepājnieki,

    palasot komentārus,man radās jautājums:”Ko jūs pīpējat?”

  • 06.11.2018 20:06 Ziņot

    Tiem,kas nekad nebūs veci

    Pensionārs un vecs cilvēks daudzu uztverē nav pelnījis braukt tramvajā?Kad pukstētāji novecos,,,jaunie" pārvietosies pa gaisu,jums atliks tikai pamāt ar roku....

  • 06.11.2018 20:10 Ziņot

    x6

    ja salons gan pabriesmigs izskatas. bez tam vagons ar 2 "garmoshkam" paslaik un tuvakaja parredzamaja nakotne Liepajai nu gan nav vajadzigs. labak butu apaksstacijas partaisijusi lai var izmantot vagonus ar rekuperaciju citadi paslaik bremzejot ties silda gaisu uz ielas a ta elektriba atgrieztos tikla

  • 06.11.2018 20:21 Ziņot

    butte

    Kas tie par tramvajiem, skata pēc? krēslu vietā kaut kādi balti plastikāta veidojumi. Diez, kas ar tiem ir nosegts.

  • 06.11.2018 21:12 Ziņot

    Savlaik

    Savlaik visi d-irsa par L.Dzinatru ( tur viss notiek) , par Zirņu ielu- tur visi brauc, par jaunajiem autobusiem un mikriņiem- visi brauc, apd-irsa tilta remontu, bet visi izmantos, LOC, vieglatlētikas halli- visi izmanto , ka tikai padi-rst , paņaudēt, pavemt :)

  • 06.11.2018 21:56 Ziņot

    fgdr

    Sen jau vajadzēja jaunus tramvajus,ka tie vecie grab,brīnos kā vēl kopā turas

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!