Piektdiena, 10. jūlijs Lija, Olīvija, Olivers
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Jensen Metal” atzīmē jaunās ražotnes spāru svētkus

“Jensen Metal” atzīmē jaunās ražotnes spāru svētkus
Foto: Edgars Pohevičs
13.12.2018 12:43

liepajniekiem.lv

Trešdien, 12. decembrī, LSEZ ”Jensen Metal” atzīmēja spāru svētkus jaunajai metālizstrādājumu ražotnei Karostas industriālajā parkā, kas tiek būvēta, kā turpinājums līdz šim iesāktajam un ved uzņēmumu ne tikai uz paplašināšanās iespējām nākotnē, bet arī spēju nodrošināt nepieciešamo pasūtījumu apmērus, vēsta uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.

Šī gada jūnijā LSEZ ”JM Properties” sadarbībā ar projektētāju SIA ”LVCT” un būvniekiem A/S ”UPB” uzsāka būvniecības darbus jaunai metālizstrādājumu ražotnei, Virssardzes ielā 11. Neraugoties uz to, ka jumts jaunajai ražotnei jau uzlikts un rūpnīca no ārpuses ir gatava, spāru svētkos tika atzīmēta viena būvniecības etapa beigas un cita posma sākumu, jo vēl aizvien atliek turpināt darbu ēkas iekštelpās.

Ar pieredzēto būvniecības periodā dalās uzņēmuma prokūriste Ieva Līmeža: ”Būvniecība kā jau katrs šāda veida process ir bijis bagāts ar dažādiem izaicinājumiem, it īpaši jau tādēļ, ka šāda būvniecība LSEZ ”JM Properties” ir bijusi pirmā. Neraugoties uz visu pieredzēto, veiksmīgi esam atrisinājuši dažādas situācijas un nonākuši līdz šim brīdim, kad varam uzskatīt, ka ēka ir gatava iekšdarbu uzsākšanai. Vainags apliecina labas attiecības starp saimniekiem un celtniekiem, kā arī simbolizē ēkas drošību.”

Svinīgajā pasākumā piedalījās personas no būvniecības procesā iesaistītajām pusēm. Pasākuma svinīgo daļu atklāja vainaga novietošana uz ēkas centrālā korpusa jumta, kur pēc būvdarbu noslēguma atradīsies administrācijas telpas. Turpinājumā svētku uzrunas teica I. Līmeža un V. Poliščuks, kuri savu runu laikā uzsvēra gandarījumu par līdz šim paveikto, prieku piedalīties šāda jauna projekta tapšanā un pateicību ikvienai no iesaistītajām pusēm par savu ieguldīto darbu un centieniem.

Pēc būvdarbu beigām 2019. gada pavasarī uz jaunajām telpām pārcelsies uzņēmuma Metāla un Furnitūras departamenta darbinieki, kopumā 130 cilvēku sastāvā, taču atlikušie darbinieki no Stainlesa departamenta turpinās savu darbu Liepājas Biznesa Centra esošajās telpās. Šobrīd ”Jensen Metal” kopējās ēkas būvniecības investīcijas pārsniedz septiņus miljonus eiro, bet papildus 2019. gadā būs arī investīcijas jaunās iekārtās virs trīs miljoniem eiro.

Kopš uzņēmuma reģistrācijas Latvijā 2004. gadā ir pieaudzis ne tikai uzņēmuma darbinieku skaits, bet arī pieprasījums pēc lielākiem ražošanas apjomiem, kurus esošajās telpās Liepājas Biznesa Centrā uzņēmumam vairs nav iespējams veikt pilnā apmērā. I. Līmeža atklāj: ”Sākām kā neliels ”J.J.Staal” meitas uzņēmums, kurš nodarbināja vien 30 darbiniekus, taču, ejot gadiem un pieaugot mūsu piedāvājumu klāstam, pieauga arī pieprasījums, tādēļ šobrīd esošās telpas vairs pilnībā neatbilst mūsu vajadzībām un bija jāmeklē risinājums. Ja 2015. gada maijā uzņēmumā strādāja vien 209 cilvēki, tad šobrīd varam lepoties ar 282 darbinieku lielu kolektīvu, kurš pakāpeniski turpina augt ik gadu. Kopš vasaras sākuma esam sākuši pieņemt un apmācīt jaunus darbiniekus, kuri būs to 130 darbinieku vidū, kas pēc būvdarbu beigām uzsāks darbu jaunajās telpās. Ar šīs rūpnīcas palīdzību vēlamies nodoršināt viņiem telpas, kas labāk atbilst mūsu ražošanas prasībām un sniegs arī daudz patīkamāku darba vidi mūsu darbiniekiem.”

Ražotne Latvijā veic visu, sākot no sērijveida produkcijas līdz unikālu priekšmetu izgatavošanai. Galvenie darbības virzieni ir pārtikas rūpniecības iekārtas, lauksaimniecības iekārtas fermu vajadzībām, furnitūras komponenti. 

Foto galerija

9 komentāri

2018-12-13 16:28

Par rievām: Vai rievas uz jumta ir pareizā virzienā? Cik saprotu, tad sniegs no tām nekad nešļūks lejā... Pie mums sniegs gan nav bieža parādība, bet tomēr gadās, ka ielauž kādu angāra jumtu. Un arī šis tādā ziņā neizsktās drošs.

2018-12-13 19:41

Rievainajam: Lasu un brīnos kâ var tik neaptēsts cilvēks komentēt par to ko nejēdz.Tas ir TRP nesošais profils, kuram virsu nāks siltumizolācijas vate un uzkausēts ruberoīds

2018-12-14 07:08

Gotfriids: Neapteestais mazrievotais laukji nesatraucies ne grama,labaak piestraadaa pie savaam rievaam un nebaaz savu degunu kur nevajag:)

2018-12-14 08:33

Tamgotfrīds: Tev arī dzīvē ir tāds vārds kā komentārā?Senči laikam bija uz plosta ja iedeva tâdu vārdu :D

2018-12-14 09:41

....: Tam par rievām,tev laikam tik viena rieva un tā pati dirsā:D

2018-12-14 10:59

amd: Švaks galds uz spāru svētkiem ... jācer rīt nebūs zābāks vainaga vietā :)

2018-12-15 19:54

vecais stradnieks: Vai jaunaja razotne ari bus tikpat nozelojamas algas ka Kapsedes iela?

2018-12-16 12:18

To vecais strādnieks: Tev nepietiek? Pirmkārt, nav tik maz. Otrkārt, tikai dēļ darba spēka izmaksām šeit kaut ko tādu ceļ. LOL!!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz