Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Jūrmalas parka uzkalniņā taps kafejnīca

Jūrmalas parka uzkalniņā taps kafejnīca
Foto: Publicitātes
16.08.2018 14:27

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 16.augustā, notikušajā pilsētas domes sēdē nolēma apstiprināt Liepājas pilsētas pašvaldības nekustamā īpašuma – zemesgabala Jūrmalas parks 7 – apbūves tiesības 2018.gada 30.jūlija izsoles rezultātus, portāls uzzināja domes sēdē.

2018.gada 30.jūlijā tika atvērta vienīgā izsoles dalībnieka iesniegtā aploksne ar apbūves tiesības maksas piedāvājumu.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde ”Nekustamā īpašuma pārvalde” slēgs apbūves tiesības līgumu ar personu, kura nosolīja nekustamo īpašumu, par zemesgabala Jūrmalas parkā 7, (722 kvadrātmetru platībā) apbūves tiesībām uz 30 gadiem.

Izsoles dalībnieks ir iemaksājis 300 eiro nodrošinājuma naudu, kas pēc apbūves tiesības līguma parakstīšanas tiks ieskaitīta kā avansa iemaksa.

Kā portāls noskaidroja Liepājas pilsētas pašvaldībā, persona zemesgabala apbūves tiesības nosolījusi ar mērķi tajā būvēt kafejnīcu.

Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem ”Noteikumi par valsts vai pašvaldības zemes nomu”, nomnieks maksās nosolīto maksu 3,5% apmērā no zemesgabala kadastrālās vērtības gadā.

Zemesgabala kadastrālā vērtība ir 20 548,12 eiro, zemes  nomas maksa gadā būs 719,18 eiro bez PVN. Tāpat persona maksās nekustamā īpašuma nodokli 1,5 % apmērā no zemesgabala kadastrālās vērtības gadā.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli