Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Kučinskis: Kādam būtu jāuzņemas atbildība par investora izvēli “Liepājas metalurgam”

Kučinskis: Kādam būtu jāuzņemas atbildība par investora izvēli “Liepājas metalurgam”
Foto: Egons Zīverts
17.05.2016 09:13

LETA

Valdība šodien uzklausīs Ekonomikas ministrijas informatīvo ziņojumu par prasījumu pret AS “KVV Liepājas metalurgs”, liecina valdības šodienas darbakārtība.

LETA jau rakstīja, ka valdība 22.martā pieņēma lēmumu sarunas par “KVV Liepājas metalurga” restrukturizāciju nodot Privatizācijas aģentūras (PA) dibinātas kapitālsabiedrības kompetencē, kas neizslēdz metalurģijas uzņēmumam izsniegtā kredīta atmaksas grafika pārskatīšanu.

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS) atzina, ka Valsts kases mērķis nav vērtēt biznesa un restrukturizācijas plānus, bet šī funkcija ir daudz atbilstošāka PA, jo aģentūrai ir pieredze šādu jautājumu risināšanā. “Turklāt, ja nākotnē PA tiks veidota kā valsts aktīvu turētāja, tad loģiski, ka šo uzdevumu uzticam visprofesionālākajiem cilvēkiem,” teica finanšu ministre. Viņa arī atzina, ka valdība uzdeva PA sadarbībā ar Valsts kasi ne vēlāk kā līdz šā gada 1.jūnijam ziņot par progresu “KVV Liepājas metalurga” restrukturizācijas procesā.

Savukārt ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V) skaidroja, ka PA kapitālsabiedrība ar “KVV Liepājas metalurgu” risinās jautājumu par to, kā valsts varēs atgūt savu aizdevumu uzņēmumam 60 miljonu eiro apmērā. Tajā pašā laikā ekonomikas ministrs norādīja, ka, uzticot “KVV Liepājas metalurga” saistību uzraudzību PA, valsts pastiprinās sarunas ar uzņēmumu. “Tā kā situācija kļuva sarežģīta, nolēmām piesaistīt PA, kas līdz šim bijusi iesaistīta šādu problēmu risināšanā,” uzsvēra Ašeradens.

PA valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs informēja, ka PA šādu jautājumu risināšanā ir kompetentāka nekā Valsts kase, tāpēc PA dibinās jaunu kapitālsabiedrību, kas nodarbosies ar “KVV Liepājas metalurga” kredīta un restrukturizācijas jautājumiem. “Kapitālsabiedrībai ir vieglāk pārraudzīt izsniegto kredītu, nevis valsts iestādei. Turklāt no visām valsts kapitālsabiedrībām PA ir visatbilstošākais profils šāda uzdevuma veikšanai. Tieši šim projektam tiks dibināts PA meitasuzņēmums, tāds pats kā “Reverta” un “Hiponia”,” skaidroja Loginovs.

Aprīļa sākumā Valsts kase un PA izveidotais meitasuzņēmums SIA “FeLM” noslēdza cesijas līgumu par valsts prasījuma pret “KVV Liepājas metalurgu” cedēšanu. Cesijas līgums paredz, ka “FeLM” pakāpeniski nodrošinās valsts līdzekļu atgūšanu, restrukturizējot valsts prasījumu, kā arī izvērtējot nepieciešamību restrukturizēt uzņēmuma pamatdarbību kopumā.

Jau vēstīts, ka Ukrainas investori “KVV Group” ir pieņēmuši lēmumu par “KVV Liepājas metalurga” rūpnīcas konservāciju. Šādu lēmumu “KVV Group” vadība pieņēmusi, ņemot vērā to, ka saglabājas ilgtermiņa negatīvie faktori, kas rada šķēršļus uzņēmuma darbībai – “pasaules metalurģijas tirgu pārņēmusī krīze, parādsaistības nodrošinātajiem kreditoriem un valsts neieinteresētība sniegt atbalstu nozarei”.

Iekonservējot rūpnīcu, “KVV Liepājas metalurgs” plānoja atlaist ap 300 darbinieku, bet aptuveni 100 darbiniekus paturēt tā sauktajā dežūrrežīmā.

Kādam būtu jāuzņemas atbildība par investora izvēli metalurģijas uzņēmumam AS “KVV Liepājas metalurgs”, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” pauda Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS).

Runājot par politisko atbildību, valdība, kas pieņēma attiecīgo lēmumu, vairs nestrādā, akcentēja Kučinskis. “Vai tur ir kādi juridiskie aspekti, par to lai spriež kompetentās iestādes,” uzsvēra premjers.

“Esmu pārliecināts, ka Saeimā vēl būs vismaz divas izmeklēšanas komisijas,” viņš piebilda.

Kučinskis arī norādīja, ka maijs ir pēdējais laiks, kad valdībai ir jāizšķiras par konkrētu rīcību attiecībā uz “KVV Liepājas metalurgs”. “Neslēpšu, ka kreditori jau domā par izsolēm. Arī valdībai ir pēdējais laiks izšķirties par savu rīcību,” teica premjers, piebilstot, ka nav pazīmju, kas liecinātu, ka uzņēmums pašreizējā statusā varētu atsākt darbu.

Kučinskis gan prognozēja, ka šodien valdība vēl nepieņems gala lēmumu šajā jautājumā.

33 komentāri

2016-05-17 09:22

politiskā atbildība: Uzņemties atbildību=pateikt visiem, ka esi kaut ko izdarījis nepareizi, bet Tev par to nekas tā pat nebūs :D
Aiziet, piesakās visi, kam nav slinkums :) CV vismaz var ierakstīt!

2016-05-17 09:28

norka: Es domāju , ka vajadzētu izveidot kādu kārtējo KOMISIJU , kura kāda gada laikā dotu slēdzienu . Nu bet KOMISIJĀ pēc darbaļaužu vēlmes , vajadzētu ielikt Straujumu , Dombrovski ........utt. Viņi taču zina , kā tad atkal tā GADĪJĀS ?

2016-05-17 09:30

iciks: Nē nu jau gan!Valstī neviens vairs nezin,kas pārdeva metalurgu!Redz kā kārtojas tādas "sīkas " lieteles!Būtu atdevuši Lipmanam,es nezinu ar cik labiem rezultātiem,bet metalurgs noteikti strādātu!

2016-05-17 09:32

orizētiesar: cirks turpinās,vel varēs kādu naudu no valsts izdabūt komisijām un meitas uzņēmumiem......

2016-05-17 09:56

bijušā cukurfabrika: Tik ilgi komisos ,kamēr no rūpnīcas sienas paliks un beigas nolems nolīdzināt ar zemi.Kur valdība iedalis par nolīdzināšanu pusmiljonu no ārkārtejiem gadijumiem..

2016-05-17 10:10

bet: Ekonomika → Policija izvērtējusi potenciālos Liepājas metalurga investorus

Pamatojoties uz Finanšu ministrijas iesniegumu, Drošības policija (DP) izvērtējusi pieprasīto informāciju par potenciālajiem AS «Liepājas metalurgs» (LM) investoriem un ministrijai pagājušās nedēļas sākumā sniegusi atbildi, noskaidroja DP.

Ņemot vērā, ka šim dokumentam piešķirts statuss «dienesta vajadzībām», DP plašākus komentārus nevar sniegt.

Premjerministre Laimdota Straujuma (V) pagājušajā otrdienā žurnālistiem paziņoja, ka Finanšu ministrija un Valsts kase kontaktējas ar drošības iestādēm, lai neizvēlētos investoru, kurš būtu iekļauts ASV vai Eiropas Savienības sankciju sarakstā.

Jau ziņots, ka sarunas par maksātnespējīgā metalurģijas uzņēmuma AS «Liepājas metalurgs» pārdošanu notiks ar diviem pretendentiem - Luksemburgā reģistrēto uzņēmumu «United Group», kura beneficiārs ir Krievijas miljonārs Igors Šamiss, un Ukrainas uzņēmumu «KVV Group», pagājušajā nedēļā žurnālistiem paziņoja LM maksātnespējas administrators Haralds Velmers.

Ar abiem pretendentiem ir parakstīti nodomu protokoli par maksātnespējīgās rūpnīcas iegādi. Tas, kurš no tiem iegūs ekskluzīvas darījuma slēgšanas tiesības, būs zināms šīs nedēļas laikā, prognozēja administrators. Nodomu protokolā ir atspoguļotas būtiskākās darījuma nianses, tostarp ir iekļauta informācija par potenciālo pirkuma cenu.

Par AS «Liepājas metalurgs» iegādes pretendentiem internetā pieejama skopa informācija.

Publicēts: 02.09.2014 09:38 [-0:+0]

2016-05-17 11:03

Aivars Prūsis: Dienu pirms Saeimas veeleeshanaam,pilseetas galva naaca klajaa ar skalu pazinojumu,ka satraukumam nav vietas,beidzot LM nodots droshaas rokaas un viss notiksies,atliek tik liepaajniekiem izpildiit savu pilsonu pienaakumu un nobalsot par gaishajiem praatiem ! Un lai taa buuda ruuc !

2016-05-17 11:17

Lejiņš: Cerību dod tas ka beidzot piesaistījuši arī Loginovu!

2016-05-17 11:30

tp Aivars: Nu nejauc atkal pī.... ar plaušām! Tev galvenais atkal visu samuķīt un vainu uzmest Domei un Seskam. Viņi tad kur vainīgi? Patiesībā ir vainīgi tie dienesti,kas veica ekonomisko izlukošanu. Te pierādas ,ka tā veikta neprofesionāli vai pavirši. Tad tiem arī būtu jātabild par to, ka sniedza pozitīvu informaciju par,kā tagad izradās, bandītiem! Katram jadara savs darbs. Liepājas Dome varēja vadīties tikai no šo dienestu ieteikumiem.Šeit tomēr gaja runa par lielu uzņēmumu,kas Latvijas ekonomiskai attīstībai bija ļoti svarīgs.

2016-05-17 11:42

Aivars Prūsis: Kaadeel pilseetas galva nenaaca klajaa ar savu pazinojumu dienu peec Saeimas veeleeshanaam ?

2016-05-17 12:02

suslis: Šī Ķučinska ""runa" pilnīgi tukšā un neko neizsakoša.Kā jau lielākā daļa no visa par ko ""politiķi"' uzstājas.

2016-05-17 12:21

Ūdens: Humors,atkal desas..................

2016-05-17 12:29

es -1: Ja šis vīrelis meklē vainīgo investora izvēlē, tad pats lai demisionē, jo diez cik labus padotos arī nav izvēlējies....sevišķi veselības jomā.

2016-05-17 13:32

heh: kādam jāuzņemās atbildība??khmm, es par ļimonu būtu gatavs uzņemties ......, jo zinu, ka vairāk, kā pakratīt pirkstiņu tik un tā tad neviems meuzdrošināsies!

2016-05-17 13:32

gribējām kā labāk - sanāca kā vienmēr: Nu, cik mums nav tādi tukši muldoņas valdības vadītāji bijuši un cik vēl nebūs? Muld tik un muld, nē, nu skaidrs - tas ir viņu darbs un viņiem par to naudu maksā. Bet es tik brīnos, ka vēl joprojām ir, kas viņos klausās un mēģina kko saprast :D Nu, kaut vai tas pats Vējiņš kas 20 gadus Saeimā sēdēja un pierādīja savu pilnīgo nespēju kko nebūt uzlabot - tagad sēž par valsts prezi un nu tik būs, nu tik darīs! :D:D

2016-05-17 14:27

Opaps VA: Ja prasa kas tur vainīgs,
Tad saki kolekt;ivs.
Un tā tu vienmēr būsi
No visiem grēkiem tīrs.

2016-05-17 16:05

Juris Baismīgais: Kārtējo reizi uzmetēji un razvoģilas app.... sa mūsu glupo valdību, nelīdzēja ne DP, ne SAB, ne KNAB. Ko nesēdāties reisā Rīga - Kijeva, kā "Tolmets" vadītāji, kuri vienā mirklī saprata, ka hoholi ir mutesbajāri un apaļas nulles, ne LM glābēji un metāllūžņu pircēji

2016-05-17 16:14

Juris Baismīgais: Vēl piebildīšu - kādu gan citu rezultātu cerējāt sagaidīt, ja pie teikšanas vieni vienīgi ped... , Jūs jau zināt turpinājumu

2016-05-17 16:20

ww: Tie kas labi nopelnīja tie arī jāsauc pie atbildības.

2016-05-17 17:14

Tupais: Ko,jūs??Tikai galīgi stulbiem nav skaidrs,ka pie visa vainīgi krievi.Visiem "īstiem"patriotiem tas ir pašsaprotami.

2016-05-17 17:34

rakaris:): nu kur tas kučinskis tik stulbs , katrs metalurgs zina ka pie tā kraha ir vainīga stabili VIENOTĪBA ar latvijas kretīnisko valdību !!!!! pasakaiet paldies dombrovskim un viņa šestjorkam velmeram , bet mūsu beztiesiskajā un korumpētajā valsti jau kā vienmēr neviens nav vainīgs !!!!!!!!

2016-05-17 17:58

Buba: Kas tur ko nesaprast, -smagākā daļa, - politiskā atbildīga jāsadala starp gudrajām galvām un šoferu dēliem, - savukārt banālā materiālā, kā allaž , reņģēdājiem!

2016-05-17 17:58

nebuutu: Zaharjinam likushi samaksaat OIK vienaa meenesii tik lielu , cik ieprieksh maksaaja veselu gadu, tad Metalurgs veel tagad straadaatu. Taadu smagumu, ko uzkraava neviens nepavilktu. Bet , kuram tad taa OIK naudinja naaca? Shkjeelem.

2016-05-17 19:43

aiva44: Vai trīsreiz drīkst minēt,kurš ir vainīgais?

2016-05-17 20:13

hau 55: Kučinskis tāds flegmatisks onkulis , kad viņš runā liekas tūlīt aizmigs.

2016-05-17 20:38

cincinati: Augšas likums- roka roku mazgā.....tur nekad neviens ne par ko neatbild !

2016-05-17 21:23

Kāds: Šo vārdujau šodien dzirdu otro reizi no ši asprātīgā cilvēka mutes.Viņam pieder arī ģeniālā doma,ka bardaks veselības sistēmā KĀDAMir izdevīgs.Šis atklājums tiešām ir ko vērts!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz