Ceturtdiena, 20. februāris Smuidra, Vitauts, Smuidris

Kuģu iznomātājs “Baltreids” pērn kāpinājis apgrozījumu par 63%

Kuģu iznomātājs “Baltreids” pērn kāpinājis apgrozījumu par 63%
Foto: liepajniekiem.lv
26.03.2019 12:03

LETA

Liepājas uzņēmuma, zvejas kuģu iznomātāja SIA “Baltreids” apgrozījums pagājušajā gadā bija 35,316 miljoni eiro, kas ir par par 63,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 26,3% un bija 7,712 miljoni eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka 2018.gadā uzņēmuma rīcībā bija trīs zvejas kuģi – BATM “MarshalVasilevskiv”, BATM “Marshal Novikov” un BATM “FishingSuccess”, kas nodarbojas ar zvejniecību Mauritānijas un Marokas zvejas rajonos. 2018.gada decembrī kompānija pārdeva zvejas kuģi BATM “Marshal Novikov”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā arī teikts – lai nodrošinātu stabilitāti, kompānija pērn veltīja darbu jaunu klientu piesaistīšanai, izmaksu optimizācijai un jaunu tirgu izpētei. Kompānija arī turpmāk investēs līdzekļus darbības attīstības projektos.

“Baltreids” plāno arī turpmāk strādāt ar tiem pašiem klientiem, kas ir pārbaudīti gadiem un plāno paplašināt sadarbību ar esošajiem Latvijas, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu un trešo valstu partneriem, kā arī meklēt jaunus sadarbības partnerus, kas ir izdevīgi no ekonomiskā viedokļa.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā uzņēmums strādāja ar 21,651 miljona eiro apgrozījumu un 6,107 miljonu eiro peļņu.

Kompānija ir reģistrēta 1998.gadā un tās pamatkapitāls ir 149 250 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ar 50% kapitāldaļu katrs ir Nikolajs Varušečkins un Oļegs Hramovs.

“Baltreids” pērn bija zivsaimniecības un zvejniecības jomas līderis “Firmas.lv” un aģentūras LETA biznesa portāla “Nozare.lv” izdotajā “Latvijas biznesa gada pārskatā 2018”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli