Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

“Lidl” atvēršana joprojām miglā tīta

“Lidl” atvēršana joprojām miglā tīta
Foto: Egons Zīverts
23.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Lai arī jau pagājušās vasaras beigās pabeigta veikala “Lidl” būvniecība Liepājā, joprojām nav zināms, kad tirdzniecības vieta uzsāks darbu.

“Jāņem vērā, ka “Lidl” veikalus ceļ visā Latvijā, un, ja Liepājā tas jau ir uzcelts, tad citviet vēl tikai rokam būvbedres,” komentē SIA “Lidl Latvija” pārstāvis Ingars Rudzītis.

Jautāts par to, kad “Lidl” sāks aicināt darbā Liepājas veikala darbiniekus, viņš atbild, ka visas “Lidl Latvija” aktuālās vakances apskatāmas uzņēmuma, kā arī Latvijas vakanču portālos. “Interesentiem šis gads nesīs daudz iespēju pieteikties,” atzīmē I. Rudzītis.

Jau rakstījām, ka veikala “Lidl” ēka uzbūvēta Ganību ielā 182. Tirdzniecības telpu platība būs 2324 kvadrātmetri, stāvvieta aizņems 3526 kvadrātmetrus.

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl”, kas ir daļa no “Schwarz” mazumtirdzniecības grupas ar galveno mītni Nekarsulmā Vācijā, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. “Lidl” ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, tam ir ap 10 500 veikalu un vairāk nekā 150 loģistikas centru 29 valstīs visā pasaulē. Kopējais darbinieku skaits sasniedz 260 000, teiks kompānijas mājaslapā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli