Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Liepājā diskutēs par efektīvu elektromobilitātes sistēmu Eiropā

Liepājā diskutēs par efektīvu elektromobilitātes sistēmu Eiropā
Foto: liepajniekiem.lv
28.01.2015 12:56

LETA/ BNS

Šī gada 10.februārī Liepājā norisināsies konference “Ceļā uz efektīvu elektromobilitātes sistēmu Eiropā”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Elektromobilitātes projekta “Green eMotion” rīkotā konference notiks 10.februārī no plkst.9 līdz 17.30 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Konferencē tiks apspriesti projekta “Green eMotion” četru gadu laikā iegūtie projekta rezultāti. Projekta mērķis paredz nodrošināt vienotu elekromobilitātes platformu visā Eiropā, atbalstot plašu elektrisko transportlīdzekļu izmantošanu, kas atbilst Eiropas Savienības (ES) mērķim līdz 2050.gadam par 60% samazināt transporta radīto izmešu emisiju.

Dalība konferencē ir bez maksas, un tajā ikvienam interesentam būs iespēja veikt izmēģinājuma braucienus ar tādiem izstādē prezentētajiem elektromobīļiem kā “BMW i3”, “BMW i8”, “Mitsubishi Outlander”, “Nissan Leaf”, “Nissan e-NV200”, “Volvo V60 Plug-in Hybrid” un “Opel Ampera”. Papildus konferencei notiekošajā izstādē varēs iepazīties arī ar Latvijas rallija elektromobīļa ražotāja Drive eO Tesla Roadster 360 elektrisko sacensību automobili, kā arī jaunākajām nozares tehnoloģijām un uzzināt par elektromobīļu specifikācijām, priekšrocībām un piemērotību Latvijas apstākļiem.

Konferences aicināto viesu vidū ir Liepājas mērs Uldis Sesks, ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), Lietuvas Transporta un komunikāciju ministrijas pārstāvji, kā arī vairāku citu Latvijas un Eiropas pašvaldību, valsts un ES institūciju pārstāvji.

Konferencē uzstāsies pārstāvji no Eiropas Komisijas Mobilitātes un transporta ģenerāldirektorāta, Romas pilsētas pašvaldības, “Green eMotion”, IBM u.c.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli