Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 11. decembris

+4°C
Vējš: D 3.4 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Valdemārs, Valdis, Voldemārs

"Liepājas autobusu parks" liedz šoferiem reisu laikā klausīties radio  (55)

Atslēgvārdi liepājas autobusu parks | radio | autortiesības

  • Komentāri (55)
  • 0

Komentāri (55)

  • 26.04.2012 16:13 Ziņot

    Pasažieris

    Saprotu, ka 40 pasažieri autobusā nevar klausīties mūziku,bet privātajā ballītē dārza svētkos ar 40 cilvēkiem var,kaut kāds stulbums.

  • 26.04.2012 16:24 Ziņot

    ffffff

    Nu zinat tas jau sāk palikt pavisam smieklīgi ,drīz vairs nopirsties ari nevares vaidzēs licenzi kam man braukt ar tadiem autobusiemka neskan muzika ko tad sedet klausīties kā kaimiņš blakus krāc ,tak padomājiet vai nav smiekligi tad nerakstat savas muzikas nafig vaig sedat mājās un dungo savam sunim .

  • 26.04.2012 16:47 Ziņot

    hhh

    Pilnīgs marasms

  • 26.04.2012 16:50 Ziņot

    Flakais

    Ja kādam ir oficiāla info - ko tad nedrīkst klausīties: vai pašu radio nedrīkst klausīties vai mūziku pa radio?? Pa radio skan arī ceļa info, ziņas, oriģinālraidījumi, kuriem ir maz sakara ar autortiesībām...

  • 26.04.2012 16:52 Ziņot

    edujs

    Ja LAIPA / LAKA darbinieki brauc ar sabiedrisko, lai viņi maksā papildus nodoklis autobusu ražotājiem par intelektuālo un parējiem darbiem. Tomēr pie autobusa tapšanas ir strādājuši daudzi cilvēki un viņi arī grib savu daļu.

  • 26.04.2012 16:52 Ziņot

    444

    Ziņas var klausīties pa radio, bet kolīdz skan mūzika, tā jāslēdz laukā :)

  • 26.04.2012 16:53 Ziņot

    ābolmaize

    Nu kaut kāds sviests!

  • 26.04.2012 16:54 Ziņot

    Sienāzis

    Nedrīkst klausīties mūziku. Respektīvi raidījumiem fonā skan mūzika, tātad nedrīkst klausīties. Reklāmai fonā mūzika, nedrīkst klausīties. Kautkā tā

  • 26.04.2012 16:56 Ziņot

    Kondra

    Ir dzirdēti visādi brīnumi,bet šitāds gājiens no autoriem vienreizejes.Izrāva pilnīgi nāves sviedrus kad ieraudziju ka logi vaļā un kaimiņi klausās muzīku kas nāk no mana dzivokļa.Nezinu kadām tur jabūt smadzenēm kas kautko tādu izdomā.Pfu,vēl tagad rokas trīc.

  • 26.04.2012 16:59 Ziņot

    rakaris

    vienkārši debīlisms , un galvenais ,ka šo trādirīdi atkal no eiropas regulas ir nepareizi sapratuši ,ministru attalie lauku radinieki , ar trīs klašu izglītību ,kas iecelti tādos amatos ,kas dod iespēju vispār neko nesajēdzot , ko viņi dara ,pieņem pilnīgi neadekvātus lērmumus ,un bēdīgi ,ka tādu dauņu ministrijās pie mums ir tūkstošiem !!!!

  • 26.04.2012 17:05 Ziņot

    Taslabi

    Ja kāds grib klausīties mūziku, tad var klausīties ar austiņām, bet personīgi man vienmēr ir traucējusi mūzika, kas skan autobusos, jāklausās tā mūzika, kas patīk šoferim! Mūziķiem tas protams mīnuss, tāpat jau nekādas mūzikas nav, bet, vēl grib, lai viņus klausās un par to vēl maksā , nemūžam, lai maksā par to, ka es viņus klausos!! Vispār, lai dzīvo klusums!

  • 26.04.2012 17:27 Ziņot

    S.S

    Dzīvosim kā tumsoņi - bez radio un drīz arī bez TV

  • 26.04.2012 17:35 Ziņot

    GaBe.

    Man uz to visu liels *** , savs ipod , ***j austinjas un kalusos ko gribu un kur gribu

  • 26.04.2012 17:56 Ziņot

    kriems

    visdebilaka tauta letini kadrezi blavat KRIEVI KRIEVI letini jus tak ***t uz savu LATVIJU kadrez jus krievs izdzina a tagat pasu ieveleta valdiba tfu

  • 26.04.2012 18:17 Ziņot

    Ups2

    Citāts no raksta: Par radio atskaņošanu savā mašīnā nav jāmaksā, un to var klausīties privātos apstākļos, tostarp ar ģimeni, automobilī, privātos svētkos.

    Ko man tagad darīt, ja lauku mājās ir juridiska zemnieku saimniecība? Pēc likuma gadā jāmaksā aptuveni 70 Ls. Līgo vakarā -KLUSUMS? Lai tā "laipa" un "akka" iet vienu vietu tālāk! Par matricām un fleškām nodokļi ir nomaksāti. Radiostacijas jau samaksā viņiem nodokļus.

  • 26.04.2012 18:38 Ziņot

    Znaroks b**

    piekritu GaBe!

    Vispār jau **** tie *****e akka. Es tik un tā pilnīgā p***** savā pi****** treniņtērpā slāju pa karostu un ka' tavu māti..***** muzonu kā traks savā ******* ipodā! Iet tā akka *****. Vot b** tā!

    p.s. B**** novāc tās zvaigznes! Es pats ni*** vairs nesaprotu, ko rakstus!!

  • 26.04.2012 19:07 Ziņot

    opels

    Znaroks *** +1 :)

  • 26.04.2012 19:17 Ziņot

    ulbertiiins

    Arbergietis,Kuzovene,Krzhanovene tie tak neterees naudu nabaga shoferisiem,nesanaks Kuzovei uz Turciju citaad!

  • 26.04.2012 19:25 Ziņot

    Kots

    Apvienībā LaIPA ir savākušies neizdevušies mūziķi, kas nespējot plūkt laurus mūzikas lauciņā, izdomāja paņēmienu, kā bez darba kāst naudiņu. Vienu otru šo "skaņražu" izpildījumu neklausītos, pat ja man piemaksātru.

  • 26.04.2012 19:52 Ziņot

    wtf?!

    pilnīgs sviests.. kas būs tālāk?!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!