Piektdiena, 30. oktobris Ulla, Nadīna
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Liepājas celtnieks” pasludināts par maksātnespējīgu

Kurzemes rajona tiesa par maksātnespējīgu pasludinājusi būvniecības uzņēmumu “Liepājas celtnieks”. Par tā maksātnespējas administratoru iecelts Kalvis Vanags.

“Liepājas celtnieks” pasludināts par maksātnespējīgu
Foto: pixabay.com
30.09.2020 06:00

"Kurzemes Vārds"

“Liepājas celtnieka” īpašnieks Eduards Slavinskis pastāstīja, ka ar pieteikumu par maksātnespēju tiesā vērsies pats uzņēmums, kas vairs nav spējis tikt galā ar sarežģīto finanšu situāciju. “Pēdējā laikā gāja diezgan grūti,” viņš skaidroja, norādot, ka tam bijuši dažādi iemesli – nodokļu slogs, kas pēdējo gadu laikā būtiski pieaudzis, arī darbaspēka trūkums utt.

Uzņēmumam palikuši parādā pasūtītāji, tādēļ “Liepājas celtniekam” sākuši pietrūkt apgrozāmie līdzekļi. Attiecīgi aizvien grūtāk bijis nomaksāt nodokļus un uzaudzis parāds.

Ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) “Liepājas celtnieks” iepriekš vienojies par parāda atmaksas grafiku un 2019. gadā saistības arī pildījis, klāsta E. Slavinskis. “Taču 2019. gada beigās mums bija mazāk pasūtījumu. Tas jau bija brīdis, kad Covid-19 nāca virsū.

Janvārī un februārī situācija kļuva vēl sliktāka, turklāt vēl bez visa tā mums ir raksturīga sezonalitāte. Uz tā visa arī bija tas klupiens,” pauda īpašnieks, skaidrojot, ka uzņēmums mēģinājis ar VID saskaņot jaunu nodokļu parāda atmaksas plānu, taču tas nav izdevies.

Šobrīd “Liepājas celtnieks” VID administrēto nodokļu parāds pārsniedz 55 tūkstošus eiro.

SIA “Liepājas celtnieks” dibināta 2007. gadā. Tās pamatdarbība bija būvniecība, renovācija,  logu un dažādu konstrukciju tirdzniecība, kā arī montāža.

23 komentāri

2020-09-30 08:41

Alā: Cik var melot par darbinieku trūkumu. Liepājā ir daudz uzņēmumu kuri maksā normālas algas un par trūkumu nesūdzas! Mēs tak esam ES , izdzīvo tie kas to ir sapratuši.

2020-09-30 09:03

ppp: Nebija kaut kas kārtībā,ja reiz grūti gāja. Vismazāk par darba trūkumu jāvaino ir Covid, jo būvniecība ir viena no tām sfērām, kuru vīruss faktiski nav skāris un nevienā būvobjektā nekas nav apstājies nevienu mirkli tieši dēļ Covid. Ja sēdēja tikai uz privāto sektoru, tad iespējams cits scenārijs un tur klientūra varēja ieviest korekcijas naudas plūsmās :)

2020-09-30 09:22

Leons: Tak tas par Covid ir baltiem diegiem šūts - pērn gada beigās par to neviens pasaulē nemaz nedomāja un īpaši jau pie mums. Ķīnieši paši to atklāja tikai decembrī a te jau stroikā gada beigās zināja :D

2020-09-30 09:35

Jēriks: Un 55 pakas ir smieklīgi maza summa priekš normāla celtniecības uzņēmuma

2020-09-30 09:41

agrais: Ala...nosauc vismaz paris uzņemumu kur netrūkst darbinieku...Darbinieku trūkst visur, un celtniecībā it ipasi. Tur taču jāstrādā.....

2020-09-30 09:48

Alā sēdošajam: Kātad netrūkst, normālu strādnieku trūkst un arī speciālisti, jo tos izķer, nesūdzas tikai tie lielie uzņēmumi, kuri var atļauties lielas algas maksāt, mazākiem uzņēmumiem darbiniekus jānotur ar citām metodēm.

2020-09-30 10:15

Čerdaks: Kā var atšķirties algas lielā un mazā uzņēmumā kas dara to pašu darbu?
Kur tad tas "lielais" ņem to naudu? Amerikas onkulis atsūta?

2020-09-30 10:19

Čerdaks: Un kapēc neiesniedza maksātnespējas par tiem pasūtītājiem?
Ja jau tā palika parādā...
Vai cerēja ka kāds samaksās, un pārējo varēs norakstīt uz neizmaksātām algām?
Drīz jau vairs te nebūs to naivo celtnieku kas pa 600€ mēnesī pelnīs priekšnieķeļiem X5 un Cayennus.

2020-09-30 10:23

raitis: nu celtnieciba Latvija vizmaz 1000 eiro uz rokas maksa un nevar atrast darbiniekus??????????????protams ja tu neko nemaki un stum kerru ar gruziem tad apmeram puse bus!!!!!!!!

2020-09-30 10:23

KKK: un kā vienmēr uzvārās ""maksāt nespējīgo "'administratori..
Cik zināms ,tad viņus laiku pa laikam atšauj,

2020-09-30 10:35

tri paloski: pat parastam tačkas stūmējam likums nosaka ka jāmaksā ne mazāk pa 760 eiro

2020-09-30 11:09

topaloski: 780 nosaka un tas ir bruto. Ja pa pasauli neklīst apkārt vēl 3 mazie tačkas stūmēji, tad izmaksai tas 500+ arī būs.

2020-09-30 11:20

alā: Tā ir tik tukša muldēšana par trūkstošajiem darbiniekiem.... sūtot CV uz uzņēmumiem, cik ir tādu kas vispār atbild ? no 100....200 CV atbilžu nav vispār!
500 euro uz rokas, tgd parēķiniet - 100 par īri(kredīts dzīvoklim) 100, komunālie+elektrība u.c. transports uz darbu+pusdienas - vēl ap 100. un tiā ir tikai 1.nepieciešamība. tad nāk drēbes, pārtika, veselība +++.... cik paliek lai dzīvotu ? UN saka ka nav darbinieku !

2020-09-30 12:30

Krikodails: Piekrītu alā! Visiem skaidrs, kā darbinieku trūkst, to var pateikt jebkurā, kuram bijusi saskarsme. Neviens!!! No vārda NEVIENS uzņēmējs pēc sludinājuma uz CV nav atbildējis. Pēc pieredzes saku. Man ir liela pieredze būvniecībā, stiprā puse ir mūrēšana. Kaitīgo ieradumu nav. Maksā man štuku uz rokas un es strādāju. Neviens mani neņēma

2020-09-30 13:44

agrais: Ja jūs palasītu tos CV...Es sievas darba esmu uzmetis acis, kadi tik tur brinumi nav.Tur uzreiz dala atkrit, jau tikai tapec ka saraksīts pirmas klase limenī. Vel daļa ar divdesmit darba vietam gada laika...kam tāds staigulis vajadzīgs. Un ja neko nemak, tad ari nopelnīt nevar. Tie celtnieki kuriem rokas aug no pareizas vietas, tie pelna labi un bez darba nesēž.Un mūrnieks , labs mūrnieks, tiek ar uguni meklets, un pelna ne tikai štuku...Ja pats esi lūzeris, tad atliek tikai te panīdet....

2020-09-30 14:27

KreicaK: >>>agrais
Nesen Kaljans bija ielicis Delfos rakstu, ka vērs jaunu ražotni, produkcijai ir milzīgs pieprasījums, būšot daudz darbavietas! Pieņēma cilvēkus un drīz vien izmeta uz ielas! Cik zinu, tad tika arī atlaists darbinieks,kurš darba vietā guva traumu! Un tā vietā, lai pret viņu toleranti izturētos, viņu izmeta uz ielas! Un tad brīnamies, ka nav kas strādā, ja ir tāda attieksme pret darba ņēmējiem!

2020-09-30 15:39

skats no malas: Lasu un brīnos. ČERDAK, zinat kāpēc lielie var maksāt labākas algas, jo visus lielos pasūtījumus, diemžēl veic tikai divi trīs uzņēmumi Liepājā , domāju nav jasauc nosaukumi. Līdz ar to arī algas var maksat lielākas, jo vienmēr ir nodrošinati ar pasūtījumiem. Amerikas onkulis konkrēti lielajiem saucas PAŠVALDĪBA.Pārējie dzīvo kā māk.

2020-09-30 16:40

agrais: Kreica...nezinu ko Tu zini, bet Caljans tikai nesen meklēja darbiniekus un cik es zinu, tad neviens pedeja laika nav atlaists.Bet istenība ir tā...kas grib un mak strādat, tas darbu atrod un ari nopelna .Bet kas neko nemak un vel ne ipasi negrib stradat, tam ari neka nebūs. Un diemžel ir diezgan liela daļa kuri algu takā gribetu lielu, jo ir tacu maksajumi utt. Bet izglītibas navn nekadas amata prasmes nav. Parasts melnais stradnieks nekad nekadas lielās algas nepelnīs. un tas ta ir visur...Varat blaut ka ārzemēs jau nu ta nav...Ir gan, tapat ar to melnstrādnieka algu velk no algas līdz algai...Tik daudz ka vairak itka saņem, bet arī terini lielaki.Ir daudzas valstīs pabūts, daudz kas ir redzets..

2020-09-30 17:07

to -> agrais: esmu parastais melnais stradnieks arzemes, pelnu 4 reizes vairak, ka darot to pasu darbu Liepaja, kur maksaja 600 eiro, bet te Vacija man par to pasu darbu maksa virs 2500 pec nodokliem. Ta ka nevajag muldet, ka Latvija nevar maksat tikpat, jo darbs tacu tas pats !

2020-09-30 17:17

!!!: A ko nīdēt? Skopais maksā divreiz. Mūsdienu uzņēmējs paņem pasūtījumu, saņem avansā piķi. Protams nopērk Land Cruiser uz sievasmātes vārdu, pēctam nomālam speciālistam jāmaksā labs atalgojums tas pat ezim ir skaidrs, a nauda ir mašīnā, sieva ar bērniem Turcijā. Jāmeklē Ravšans un Džamšuts vai vietējos alko meistarus. Beigās uz bankrotu.... banāli

2020-09-30 17:40

agrais: Es jau nesaku ka kads nevar maksat vairak...daņi noteikti varetu, viniem visa produkcija aiziet uz arzemem. bet daudzi mazie uznemumi nevar, un tik drīz nevares.Jo kaut ku jau ta naida janopeln, bet ne jau uz mūsu mazo tirgu....A ārzemju kompanijas nemaksas nekad tik daudz ka Danija, Vacija vai vel kur. Katra valsti tacu savadaka situacija. Un tu Vacija ar to algu vienalga nevari ne maju nopirkt, ne jaunu auto...Tāds pats vacu nabags vien esi...Bet nedaudz turigaks par latviesu nabagu.

2020-10-01 07:14

Krikodails: To agrais :redz kā mums te atklājas! jūs arī sievu sēžat un apņirdzat svešus CV- datu aizsardzība ievērota netiek un jūsu sieva ir tā, kas izlemj, kuru ņemt, kuru ne? Luzeris neesmu biju atgriezies no ārzemēm, kur kā mūrnieks strādāju 15 gadus. Darbu atradu cauri paziņām. Mazā uzņēmumā, lai apmaksātu. Vai drīkst uzzināt uzņēmumu, kurā jūsu sieva strādā, jeb nirgasimies komentos anonīmi?

2020-10-01 07:18

Krikodails: Today agrais, aa pielēca, pēc kommentiem spriežot, Caljan, jums pieejama ļoti plaša informācija pār darba tirgu būvniecībā Liepājā. Kā minimums, tur tiek pārkāpta datu aizsardzība, ja jau jums iet viegla piekļuve svešu cilvēku datiem!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz