Otrdiena, 25. februāris Alma, Annemarija

Liepājas “top!” veikalos būs pašapkalpošanās kases

Liepājas “top!” veikalos būs pašapkalpošanās kases
Foto: Egons Zīverts
24.01.2020 07:00

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls “top!” paplašina savu darbību, kā arī pārmaiņas drīzumā sagaidāmas piecos Liepājā esošajos veikalos.

SIA “Iepirkumu grupa” pārstāve Ilze Priedīte norādīja, ka 2019. gadā AS “LPB”, kas ir viena no veikalu tīkla “top!” radītājām, veiktas struktūras un pārvaldības izmaiņas. Notikusi rotācija valdes sastāvā, un gada vidū par “LPB” valdes priekšsēdētāju iecelta Elīna Ļaudama. Viņa uzņēmumā strādā no 2002. gada. Lai paaugstinātu darbības efektivitāti un attīstītu jaunus virzienus, pērn investēts pusmiljons eiro objektu iegādē Rīgas rajonā, kur plānots atvērt jaunus veikalus “top!”.

“2020. gadā, plānojot attīstību un apgrozījuma pieaugumu, esam paredzējuši atvērt divas jaunas tirdzniecības vietas Rīgā un Rīgas rajonā, kā arī piecos veikalos Liepājā pārkārtosim un pārplānosim darbu, lai uzlabotu klientu apkalpošanas kvalitāti. Tāpat tuvāko trīs mēnešu laikā esam paredzējuši uzstādīt pašapkalpošanās kases divos Liepājas veikalos – Jūras ielā 25/29 un Pulkveža Brieža ielā 14. Kopā ar pārējiem partneriem notiek aktīvs darbs pie veikalu tīkla “top!” attīstības, lai piedāvātu klientiem plašu sortimentu, īpašu uzsvaru liekot uz vietējiem ražojumiem, kā arī efektivizējam iekšējos procesus, lai nodrošinātu labu cenu piedāvājumu,” klāsta E. Ļaudama.

Veikalu tīkls “top!” 2019. gadā audzējis apgrozījumu par četriem procentiem, savukārt AS “LPB”, kas ir viens no lielākajiem Liepājas uzņēmumiem, sasniegusi sešu procentu apgrozījuma un sešu procentu vidējā pirkuma pieaugumu, salīdzinot ar 2018. gadu.

AS “LPB” dibināta 1992. gadā un ir 100% vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Savā pastāvēšanas laikā tā dažādās Latvijas pilsētās atvērusi 42 veikalus, no tiem 13 “top!”, 26 “mini top!” un trīs veikalus “Labais”. Akciju sabiedrībai pieder vairāk nekā 80 nekustamo īpašumu un tirdzniecības centru, lielākie no tiem ir tirdzniecības centrs “Baata” un “XL Sala” Liepājā, kā arī maizes un konditorejas izstrādājumus ražotne – “Maiznīca Priekule”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli