Trešdiena, 1. aprīlis Dagne, Dagnis

McDonald’s atkal pieļauj iespēju atvērt ēstuvi Liepājā

McDonald’s atkal pieļauj iespēju atvērt ēstuvi Liepājā
27.01.2012 15:00

“Premier Capital Limited” plāno atvērt jaunus McDonald restorānus Jelgavā un vēl kādā reģionālajā pilsētā, kuram vietu vēl meklē, vēsta diena.lv

“Šī gada laikā Latvijā plānojam atvērt trīs jaunus McDonald’srestorānus, no kuriem viens atradīsies Rīgā, savukārt pārējie divi tiks atklāti lielākajās reģionālalās pilsētās. Varam jau tagad apstiprināt, ka viena no šīm pilsētām ir Jelgava. Tā kā otram restorānam vēl meklējam atbilstošu vietu vairākās pilsētās, tajā skaitā arī Liepājā, tad konkrētu pilsētu varēsim atklāt tikai tad, kad būsim noslēguši līgumu par zemes iegādi vai ilgtermiņa nomu,” stāsta McDonald’s mārketinga vadītājs Baltijas valstīs Krīvs Krauliņš.

McDonald’s ir vadošais ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 32 000 restorānu 117 valstīs. Ap 80% no McDonald’s restorāniem pieder franšīzēm, kas nodrošina to darbību.

Maltas kompānija Premier Capital Limited ir 53 McDonald’s restorānu īpašnieks Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Maltā un Grieķijā, un uzņēmums nodarbina vairāk nekā 2000 cilvēku. Baltijas valstīs piecu gadu laikā – no 2010.gada līdz 2014.gadam ieskaitot – Premier Capital Limited plāno investēt tālākā attīstībā 27 miljonus latu un paplašināt tīklu līdz 35 restorāniem.

McDonald’s darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot restorānu Vecrīgā. Ar pirmā restorāna atvēršanu ārpus Rīgas – Daugavpilī -, McDonalds restorānu skaits ir sasniedzis 10.

Latvijā McDonald’s darbinieku skaitu šogad plāno palielināt līdz 600.

diena.lv
foto no mcdonalds.lv

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli