Pirmdiena, 24. februāris Diāna, Dina, Dins

Meklē pircēju Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkai

Meklē pircēju Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkai
07.03.2013 12:41

Atslēgvārdi

Liepājas nekustamo īpašumu uzņēmums “Amberland Real Estate” meklē pircēju bijušās Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkai Liepājā, Stendera ielā 18, “Rietumu Radio” apliecināja uzņēmuma valdes loceklis Ivars Dreijers, norādot, ka īpašnieki nevēlas atklāt cenu, par kādu īpašums tiek pārdots.

Jautāts, cik ilgā laikā īpašumu varētu izdoties pārdot, Dreijers prognozēja, ka tie varētu būt trīs mēneši. Viņš arī norādīja, ka interesi par īpašumu jau izrādījuši vairāki potenciālie pircēji, bet tie neesot no Latvijas. Starp interesentiem neesot “McDonalds” pārstāvji. Iepriekš pieļauts, ka Latvijas 1.rokkafejnīcas ēkā varētu iekārtot “McDonalds” ātrās apkalpošanas restorānu.

Kā liecina neoficiāla informācija, īpašuma pārdošanas cena varētu būt vairāk nekā 700 000 eiro (vairāk nekā 490 000 latu).

Kā informēja Dreijers, pārdošanā nonācis arī blakus rokkafejnīcai esošais īpašums Stendera ielā 13 – 4650 kvadrātmetrus liels zemes gabals, uz kura atrodas vairākas vēsturiskas ēkas 2500 kvadrātmetru platībā. Šī īpašuma pārdošanas cena ir 700 000 eiro.

Kā ziņots, janvāra sākumā finansiālu grūtību dēļ Liepājā tika slēgta Latvijas 1.rokkafejnīca, apstiprināja kafejnīcas dibinātājs un līdzīpašnieks Raivo Mediņš.

“Slēgšanas iemesls ir tikai viens – ekonomiskā un finansiālā situācija. Šī māja ir pārāk dārga,” atzina Mediņš. Pagaidām neesot izlemts, kas notiks ar rokkafejnīcas ēku. Kafejnīcas operators SIA “Argolats” tiesā iesniedzis maksātnespējas pieteikumu.

Lai gan apmeklētāju skaitā īpašas izmaiņas pēdējo gadu laikā nav novērotas, tomēr ievērojami kritusies cilvēku maksātspēja. “Tēriņi ir būtiski samazinājušies, un tas negatīvi ietekmē mūsu finansiālo situāciju,” atzina Mediņš.

Latvijas 1.rokkafejnīcu, kas darbojas Rīgā, Reiterna namā, nav plānots slēgt, informēja Mediņš. Vaicāts, vai rokkafejnīcas atvēršana Rīgā nav viens no iemesliem, kādēļ īpašnieki vairs nespēj uzturēt otru kafejnīcu Liepājā, Mediņš šādu pieņēmumu kategoriski noraidīja: “Nē, tas galīgi nav saistīts ar to.”

Pagājušā gada oktobrī Latvijas 1.rokkafejnīca nosvinēja 10 gadu jubileju.

LETA

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli