Sestdiena, 8. augusts Vladislava, Vladislavs, Mudīte
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Papildināts – Liepājas centrā gatavojas būvēt vērienīgu tirdzniecības un izklaides centru

Papildināts – Liepājas centrā gatavojas būvēt vērienīgu tirdzniecības un izklaides centru
23.11.2007 10:12

0

Piektdien, 23. novembrī, notika Liepājas pilsētas Domes Būvniecības konsultatīvās padomes sēde, kurā akciju sabiedrība ”Mēs Liepājai” iepazīstināja ar tirdzniecības un izklaides centra būvniecības ieceri. Būvniecības konsultatīvās padomes locekļi kopumā ieceri un tās arhitektonisko risinājumu novērtēja pozitīvi, aicinot attīstītājus un arī projektētāju vēl veikt dažus uzlabojumus vizuālajā un funkcionālajā risinājumā.

Konsultatīvās padomes eksperts arhitekts Elmārs Daniševskis atzinīgi vērtēja ieceres virzītāju piedāvātos transporta plūsmas un transporta novietošanas risinājumu, taču aicināja vēl precizēt autobusu, taksometru un velosipēdu novietošanu.

Latvijas Arhitektu savienības priekšsēdētājs Sergejs Ņikiforovs pauda viedokli, ka šī iecere ļauj saglabāt vēsturiskā centra ielu tīklu, saglabā šobrīd centrā pieejamo publisko telpu, piedāvā laikmetīgu risinājumu ēkas estētiskajā izskatā un papildina un nobeidz pilsētas centra apbūvi.

Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas vadītājs Juris Dambis atzīmēja, ka pilsēta centrā zaudēs zaļo zonu, taču iegūs sakārtotu pilsētas struktūru. Viņš gan izteica šaubas, vai liela tirdzniecības objekta atrašanās pilsētas vēsturiskajā centrā ir labākais tā attīstības risinājums nākotnē. J. Dambis aicināja panākt būvniecības piedāvājuma lielāku atbilstību Stendera ielas vēsturiskajām vērtībām.

Arhitekts Uģis Kaugurs uzsvēra, ka šāda tirdzniecības objekta atrašanās pilsētas centrā nav pretrunā ar Rožu laukuma veidošanās vēsturi. Rožu laukums senatnē vispirms ir bijusi tirgus vieta, un jaunā ēka pēc savas funkcijas ”tas pats tirgus vien ir”. Viņš aicināja nevairīties no šīs funkcijas, taču mudināja vēl vērtēt iecerētā objekta saistību ar centra detaļplānojuma prasībām, nosacījumiem, iecerēm. Tāpat arhitekts uzsvēra nepieciešamību veiksmīgāk risināt ēkas jumta daļu, ko droši vien pilsētas viesi varēs skatīt no Trīsvienības baznīcas torņa augstumiem, tāpēc tam jābūt daudz interesantākam nekā šobrīd esošajā piedāvājumā. 

Iecerētā jaunbūve atradīsies vietā, kur pirms kara bija liels apbūves blīvums. Otrajā pasaules karā daudzas šeit esošās ēkas gāja bojā uzlidojumos.

Tirdzniecības un izklaides centrs būs četru stāvu augstumā virs zemes un divus stāvus pazemē ar plašu autostāvvietu – apmēram 530 automašīnām. Trīs virszemes stāvus plānots izmantot tirdzniecībai, bet ceturtajā stāvā, no kura pavērsies skats uz Rožu laukumu un pilsētas vēsturisko centru, atradīsies izklaides vietas – kafejnīcas, restorāni un bērnu rotaļu laukums.

Projektu izstrādā SIA ”AKA birojs” arhitekta Andra Kokina vadībā sadarbībā ar pieaicinātajiem konsultantiem – nekustamo īpašumu konsultantu firmām ”Colliers International”, kas piedalās projekta koncepcijas izstrādē.

Attīstīja sola ievērot agrākās apbūves raksturojumu, tāpēc jaunās celtnes telpiskais risinājums būs it kā sadrumstalots, ar plašu iekšpagalmu un gājēju pārejām. Gājēju pārejas ēkas pirmā stāva līmenī saglabās tagad esošos gājēju kustības virzienus no Rožu laukuma uz un no Stendera ielas vai Pumpura ielas. Zem celtnes jumta būs publikai brīvi pieejamas zonas visu diennakti, arī pēc veikalu, kafejnīcu un restorānu darba laika.

Būvniecības konsultatīvās padomes locekļi nolēma, ka iecere ir izstrādāta pietiekami labā līmenī un tāpēc tā ir virzāma izskatīšanai un apstiprināšanai Pastāvīgajā pilsētas attīstības komitejā.

Pēc pašu attīstītāju aprēķiniem jaunā tirdzniecības un izklaides centra projektēšanai būs nepieciešams aptuveni gads, bet būvniecībai – kopumā divi gadi.

Uzziņai

Domes Būvniecības konsultatīvā padomes sastāvs:

padomes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš – Domes priekšsēdētāja vietnieks;
padomes priekšsēdētāja vietnieks Guntars Krieviņš – Pilsētas attīstības komitejas
priekšsēdētājs, SEZ pārvaldnieks;

padomes locekļi:
Iveta Ansone – Liepājas pilsētas galvenā arhitekte;
Didzis Jēriņš – Domes izpilddirektora vietnieks;
Uģis Kaugurs – arhitekts plānotājs;
Andris Kokins – SIA ”AKA birojs”;
Uldis Pīlēns – a/s ”UPB” valdes priekšsēdētājs;
Edgars Rāts – Domes izpilddirektors;
Vilnis Vitkovskis – Domes Attīstības pārvaldes vadītājs;
Gundars Vīksna – SIA ”Arhitekta G.Vīksnas birojs” valdes priekšsēdētājs.

Padomē darbojas arī pieaicinātie eksperti:
Edgars Bērziņš – SIA ”Arhitekta Edgara Bērziņa Birojs” vadītājs;
Juris Dambis – Valsts Kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas vadītājs;
Elmārs Daniševskis – SIA ”E.Daniševska birojs” vadītājs;
Sigurds Grava – Kolumbijas universitātes pilsētu plānošanas profesors;
Sergejs Nikiforovs – Latvijas Arhitektu savienības priekšsēdētājs.

Aigars Štāls,
Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciālists

Ēkas vizualizācija.

Ēkas interjers.

141 komentāri

2007-11-23 10:24

ewr: Ļoti labi! Lai izdodas!

2007-11-23 10:28

?????????: Projekts jau neslikts, bet kaa ta mums ar gruntsuudenju probleemu paliek, vai Triisvieniibas bazniica neaizies bojaa shaa projekta rezultaataa?

2007-11-23 10:29

m: O, būtu jau forši!

2007-11-23 10:32

Skabarga: Ha!Ha!Ha! Gadus trīs atpakaļ kaislības ap šo namu sita augstu vilni! Tika aicināta talkā sabiedrība,Zalļie stingri teica savu vārdu( kāmēr līdere sadraudzējās ar Jauno laiku un iekļāvās priekšvēlēšanu kampaņā),
tika veikta sabiedriskā aptauja.Tajā laukumā taču ir daudz koku.Tur varēja tāpat vidus daļā bērnu laikumu ierīkot vai skvēriņu, kas Liepājas sejā nestu jaukākus vaibstus.Nu tik tirgos, nu tik dzers kafiju.Toreiz viņi izveidoja atkal "Kurzemi"Bet apetīte rodas ēdot! Vai aptaujas nebūs?

2007-11-23 10:33

jampiņš: tas tak ir tās stajankas vietā
RESPECT!!! lai tik uztaisa normālu pazemes stāvvietu :D :D

2007-11-23 10:37

super: super, ceru ka pilnveidosies. tikai varu nobriiniities par miilestibu pret sho pilseetu, jo labi visi zin ka kaut ko liidziigu uzraujot Riga atdeve buus daudz lielaaka. veelu speekus un veiksmi projekta realizeetaajiem.

2007-11-23 10:39

Zbeet: nē nu davaj uzrausim atkal kādu bērnu laukumu ne un visi apmierināti ka sīkie skraidīs pa centru!! priekš tam jau ir vairāki bērnu laukumi kur satiksme nav tik dzīva k'a uz lielās ielas! lai tik ceļ augšā tas stulbais tukšais pleķis kur pat auto nevar nolikt ir galīgi bezjēgā!!!!!

2007-11-23 10:39

liepa: piekriitu skabargai...tieshaam pretiigi,vis vienos muuros.Karostaa ir tik daudz briivu vietu,nu tik visu centraa..kaa siljkes mucaa,nekaadas gaumes,pashi riidzinieki priecaajaas par to ,ka Liepaajaa ir tik daudz koku un zaljumi,nu tagad nekaa......zheel un skumiigi !!!!!!!

2007-11-23 10:44

esmu par: skaisti, man patīk :)

2007-11-23 10:45

vēē!!!: Nu johaidī! Atstājiet tak gaisu ko elpot Liepājas centrā_- Mēs Liepājai!Tie stikla monstri tikai datorgrafikās smuki izskatās.... Tad jau iela tur būs pārblīvētība ar tādām kubveida celtnēm...vēmiens... Zaļo zonu vajag gan tur labiekārtot, bet no tādas naudu nenoslauksi.....

2007-11-23 10:46

to liepa: sviesc, kur Tu tur redzi kādus mūrus, manuprāt ļooooti izdevusies arhitektūra!!! un bērnu laukumi tur noteikti ka būs iekšā :) Sūdz pa tiem dažiem kokiem, nav jau deficīts :))

2007-11-23 10:48

jap: Būs vismaz beidzot varbūt vairāk par vienu normālu apģērbu veikalu

2007-11-23 10:48

veins: Lai iet,ko juus divas te njunjajat,liepa un skabarga saaks audat par kokiem,pff.. Saliec maajaas pukjpodus un seedi maajas!!!

Taka taism augshaa,es par!!!Visaz kautkas notiekaas,nevis koki tik pliivo!

2007-11-23 10:52

kaamis: Laikam jau vajag kaadam no tiem lielajiem, vecajiem kokiem dazhiem uzkrist uz galvas, lai saprastu, ka shie koki ir jaamaina, vai tieshaam nesaprotat, ka vinji ir biistami? Pilseetas centrs jau nav pljava vai mezhs, kur var augt koki liidz nopuust. Lai izdodas, sen jau to laukumu vajadzeeja sakaartot!

2007-11-23 11:04

nenormals: Zēl vienīgi ka tik ilgi taisās celt... esmu baigi nepacietīgs :)) man ši ideja liekas ļoti laba, vismaz beidzot liepājā būs vairāk izklaides iespējas, un ja kā upuris ir tie pāris koki-principā mana po :D
un mašīnas arī būs kur parkot :)

2007-11-23 11:06

liepa: tam veinam---nu tad tik rijiet tos putekljus un ostiet mashiinu gaazes,labu apetiiti....redzees ko dariisiet vasaras tveicee...kritiisiet giibonii un mekleesiet patveerumu kaadaa koku eenaa,kuru tad vairs nebuus,un tad tieshaam buus... pff...

2007-11-23 11:07

nenormals: nefigaaa, uz tās ēkas jumta slidosim :D :D :D

2007-11-23 11:16

kik: labāk tā, nekā mašīnas izdaiļo to placi .........

2007-11-23 11:22

armandss: deru uz braaleena vijoli, ka neko tamliidziigu neuzcels. 100%

2007-11-23 11:24

Domātāja: Projekts jau smuks,bet vieta gan nav no tām labākajām,kur celt :(

2007-11-23 11:28

Lote: Vismaz Liepājā kaut kas attiestās.tad visi čīkst,ka Liepājā NEKĀ nav...bet kad kāds kaut ko dara-TAD ATKAL NAV LABI!!!Nu gudrie-ko sēžat...rādat kas un kā JĀDARA!!!!!!!!!!!Ja nevarat-tad sēžat bixēs...

2007-11-23 11:32

A: tā kā toreiz piketa laikā būvnieki uzpirka puišeļus,kas iet un atbalsta centra būvēšanu,tā šoreiz dos komandu rakstīt slavas komentārus.Nebūs tik skaisti kā 3 -D bildēs.Jūs nestādaties priekšā,kas notiks ar transportu.Un kas tad tur tirgosies,ja jau tagad visi mazie veikali sprāgst nost no tās augstās nomas maksas.

2007-11-23 11:34

Paaps: Betons un stikls-tas ir kolosāli ;)

2007-11-23 11:38

papa karlo: Ziniet, lai tik būvē. Tāpat no tā laukuma nekādas jēgas nav.

2007-11-23 11:39

B: Vairāki svarīgi principi, kuri būtu jāņem vērā arī Liepājas pilsētas plānošanas kontekstā, ir noteikti Vīnes Memorandā „Pasaules mantojums un mūsdienu arhitektūra – vēsturiskās urbānās ainavas pārvaldīšana”.Piilsētām nepieciešama tāda pilsētas plānošanas politika un menedžments,kam sākuma punkts ir saglabāšana un īpašas rūpes jāvelta tam,lai mūsdienu arhitektūras attīstība būtu papildinoša vēsturiskās urbānās ainavas vērtībām un tiktu veidota tā,lai netiktu kompromitēta pilsētas vēsturiskā daba.

2007-11-23 11:41

Lote: a ko tad jūs LIEPĀJNIEKI tur iesakat būvēt?Vai atstāt stāvvietu...nu soory-ja tas būtu mans pleķītis-es arii tur autostāvvietu neierikotu,kur nu vēl bezmaxaaas....Katram mūsu Latvijā-jādomā par sevi,ja grib normāli dzivot...

2007-11-23 11:43

nenormals: Eu B!!
No kurienes šito izkopēji? :D

2007-11-23 11:47

mArko: Tā jau izklausās ģeniāli, bet būvniecības laikā centrs - cūkām!!Autostāvieta vajadzētu domāt, būs maksas, bet patreiz ar auto novietošanu centrā ir kā ir pat par maksu!

2007-11-23 11:47

Tomchix: xex baigie dabas aizstaavji atradushies:D smiekli naak! gribeetu redzeet kaut vienu kas vasaraa sleepjas zem kokiem nevis vaartaas pa pludmali:)manupraat kas taads shai vietaa jau sen bij jaauzbuuvee un tas ir tikai apsveicami, ka kaads beidzot saacis rosiities!

2007-11-23 11:58

Janis: Arī smiekli nāk par šitiem dabas aizstāvjiem :D ok, dabas aizsardzība jau nav slita,bet vienalga.kāpēc ta nestāvat piemēram pie "Liepājas papīra"durvīm un nepiketējiet par to cik kokus izgāž lai papīru saražotu --vai kkaa tā:D:D:D .. uzcels vai neuzcels-vienalga Liepāja ir ļoti atklāts un brīvs centrs salīdzinot ar 99% no citām pilsētām. Uzskatu ka vajag attīstīt centru!!

2007-11-23 12:12

s.: man ieteikums - izveidojiet tur nevis tikai pliku bernu rotalas laukumu, bet tadu ka atrakciju vietu, kur berniem varetu rikot dzimsanas dienas ballites, kur vini varetu gan uz batutiem un slidkalniem izspeleties, gan turpat butu kafeinica, kur torte svecites nopust. Tadu,lai uz divam stundam berniem butu ko darit, lai butu ari atbilstoss personals. arzemes ta ir loti pieprasita lieta, bet Liepaja kaut ka nav dzirdets, bet esmu parliecinata, ka butu pieprasijums.

2007-11-23 12:14

.: Wau!!!! FORSHI! Nu tad bus mums ka eiropas pilsetas;)

2007-11-23 12:16

es: BEIDZOT!

2007-11-23 12:19

Viņa: Eh, kā sarosījās skauģi, nihilisti un negatīvi domājošie...Ka tik noriet, nokritizēt, izgāzt žulti...
Bet! Pastāvēs, kas mainās! Lai gan man personīgi no šī kolosālā projekta nebūs ne santīma peļņas, priecājos, ka Liepājā ir bagāti un progresīvi domājoši cilvēki, kas prot redzēt tālāk par savu degungalu, naudu ieguldot pilsētbūvniecībā. Nav vēl Liepājas viesiem daudz ko te parādīt no pēdējā laikā uzbūvētā. Lai dzīvo modernā arhitektūra!

2007-11-23 12:22

beck: Malači. Lai izdodas.

2007-11-23 12:42

i: labaak jau buutu tad uz jumtu veerieniigu peldbaseinu ieriikojussi-domaat vajag

2007-11-23 12:45

ex_liep: nezinu, neatbalstu. Buutu jau kruti t/c, bet mums jau viens tur pat blakus pustuksh staav :D

2007-11-23 12:48

eikei: super! esmu ar abām rokām un kājām PAR!
to zaļie - nu tad brauciet dzīvot uz laukiem, ja jums koki meži krūmi ir vajadzīgi.neviens jūs šeit netur! pie tam tādā veidā atbrīvosiet liepāju no nīdoņām.
Sen jau bija laiks tādām pārmaiņām! ura ura ura! citādāk rimčiku,kursemi un salu sen jau ar aizvērtām acīm var izstaigāt.

2007-11-23 12:56

Munks: Ko jūs te nīdat par zaļo zonu, neviens nespiež dzīvot pilsētā. Brauciet uz laukiem un staigājiet pa pļavu cik patīk!

2007-11-23 12:56

rrrrr: super.......

2007-11-23 13:06

Q: Opā! Hopā! Stutē'tik augšā. Es zinu,ķā tas t/c sauksies.< ĻEŅINA PARADĪZE>.

2007-11-23 13:13

jipī: Labāk tā nekā nekā...

2007-11-23 13:14

pppsssccc!: Izskatās tada pati kā DOMINA Rīga!!!labais man jau patik ideja,kaut nu vinja realizētos:)Vēlu veiksmi tiem kas to ir iecerejushi!

2007-11-23 13:15

MIRORS: Ļeņina desa..........

2007-11-23 13:21

Guntis: Es domāju, ka tas viss paliks tikai idejas līmenī! Tāpat kā ar to ūdensatrakciju parku pie Liepājas robežas!

2007-11-23 13:24

bad boy: nevajag piebaazt centru, buuveejiet piemeeram alus fabriikas vietaa. smiekliigi izskatiisimies tuuristu aciis, 500 metrus no centra un saakas totaalais bardaks(aldaru un kaiju ielas).

2007-11-23 13:25

Z.Z.: Ir jau skaisti!Pat ļoti!!! Bet, man šķiet,ka ne tai vietā! Kāpēc tieši centrā? Lai būvē Ezerkrastā! Tur nav neviena lielveikala un t/centra!!!

2007-11-23 13:25

s.: btw, vai kads zina, kada stadija ir tas projekts netalu - Romas darza? kkas bija dzirdets par udens atputas centru vai tml. tas ir speka?

2007-11-23 13:26

artjoms: būtu labāk parku uztaisījuši

2007-11-23 13:26

eikei: >bad boy Nevis bardaks, bet vairāk vai mazāk liels cilvēku daudzums un kustība. Tieši tā taču trūkst mūsu pilsētā!

2007-11-23 13:36

mmm: 1/ Liepāja pazaudēs tradicionālo atklāto centru
2/ Redzamajam bildē projektam acīmredzami trūkst arhitektoniskas `rozīnes`.....Tas taču būs pats centrs ...Jābūt kaut kam ,ko cilvēki fotogrāfētu ...
3/ Kādi veikali tur būs ? Tas pats,kas Kurzemē? Paldies

2007-11-23 13:38

-Lucky-: esmu pilniigi par !! K-kas muusdieniigaax + taapat no taa laukuma nekaadas jeegas nav ! :o

2007-11-23 13:42

viienkāršā lliepājniece: No ārpuses briesmīgi! Tiek apbūvēts viss laukums-riktīgs naudas
kāšanas projekts,tādu pilsētā ir daudz. Kāpēc nevar estētiskāki baudāmu celtni,citādi ir apnikusi tā neko neizsakošā mūsdienu arhitektūra-kaste.Ļoti nepatīk Gerkena veikals ,piemēram.Bezgaumīgi!Šis projekts arī ir neestētisks,vajag kaut ko citu,lai centrā kaut kas pamainās."Līva","Kurzeme"-četrkantīgi nami,arī biedrības nams četrkantīgs un tagad šitais mūsdienu"mauzolejs".No arhitektūras viedokļa-vienveidība.

2007-11-23 13:54

kranja: Skaisti, skaisti, nu un? Tas pats, kas ar koncertzāli, kāpēc par visām varītēm to namu jāsprendz jau tā pieblīvētā vietā. Pilnībā tiks aizsegti Stendera ielas vecie nami, tupretī rēgosies monstrs. Jēziņ, nu lai tak būvē gar Grobiņas šoseju, ij bērnu laukumiem vietas pietiktu ij dažnedažādām ēstuvēm, ij kārtējiem aquaparkiem.

2007-11-23 13:54

eikei: >viienkāršā lliepājniece - kādas formas tad tev būvi vajag: apaļu, trapecveidīgu, varbūt pirmīdu uzbūvēt? vai vispār kaut ko tik ekskluzīvu, ka nebūs jumta vai arī vienas sienas?
nu kamoooon - paskatieties biki tālāk par grobiņu vai nīcu... - visās attīstītās pasaules valstīs tiek saglabātas/restaurētas vecās celtnes, kā arī viennozīmīgi celtas jaunās mūsdienu arhitektūras stilā.
Varu iedomāties kāda sāktos bļušana, ja kādu debesskrābi gribētu uzlect...mama mia!

2007-11-23 13:56

eikei: redziet kā bija... kad rīgā sāka celtr saules akmeni visi bļāva nelabā balsī...bet kas notiek tagad? tagad visi fočējas tieši Saules akmens fonā!!!

2007-11-23 14:05

mamma3: Un kur paliks zaļā rota koki????? Vai nevar projektā iekļaut koku saglabāšanu??

2007-11-23 14:10

kaspers: ja juus uzmaniigi paskatiities bildes kur Liepaaja ir atteelota senaak,tur kur grib buuveet kaadreiz jau bija uzbuuveeti nami.tad par kaadu zallo zonu juus runaajat???????neuzbuuvees tagad,uzbuuvees citreiz....tas ir jau nolemts un preemijas jau sadaliitas.

2007-11-23 14:23

pajole: Labāk jau varētu ierīkot modīgu skvēru ar zaļumiem un normālu vasaras kafejnīcu!

2007-11-23 14:32

Tomas: Do juss sajedzat , beidzot varesim ieraudzit ko normalu šit tupā neizmantotā laukuma vietā... pat autiņu aizliedz tur nolikt , nu tad sorry lai labak ja gribas.......

2007-11-23 14:36

Gran: Izskatās un konceptuāli izklaušas ļooti labi, excelenti. Manupr† ļoti saturīgs projekts, turklāt ar autostāvvietām Liepājas centrā ir aktuāla problēma - nav kur novietot. Turklāt, kā man liekas, ēkā būs gaisa kondicionieri un ziemā apkure :)

2007-11-23 14:40

ES: MANS SECINAJUMS=TO LAUKUMU AIZPILDIT VAJAG, UN,JA KRISTU DAZAS VECAS LIEPAS PIRMS VETRAS-TAS APGAZ-ARI NEKAS...VAJAG STADIT VIETA CITUR,BET JAUTAJUMS IR-KADAS KAKTU BODES ATKAL IEIES TUR-BUS TA S PAŠAS TIRGUS-TURKU PRECES TIKAI SPOŽAKĀS TELPĀS-TAD VAJAG GARANTĒT TUR NORMALUS VEIKALUS....

2007-11-23 14:47

sidz: galīgi garām.tā kaste tur izskatās pabriesmīga- vimaz tai datorbildē.vai tādus centrus nevarēja celt kaut vai blakus K- rautas veikalam,tur tas labi iederētos. vai pretī teātrim-tur arī kaut kāds laukums tukš.bet pieblīvēt centru ar kaut kādām kastēm.Turklāt ja padomā ka cilvēki pārvietojas pārsvarā ar auto ,tad nu tur nav īstā vieta.B'uvē cik lielu pazemes stāvietu gribi ,diez vai tā vieta pietiks.

2007-11-23 14:49

es: Atkal kārtējā humpalu bode....

2007-11-23 14:51

pamele: kā vispār laukums pilsētas vēsturiskajā centrā tik viegli nonāca dažu privātīpašnieku rokās?Vai pilsētai nevajadzēja pašai attīstīt šo laukumu visu liepājnieku labā???

2007-11-23 14:59

liepaja: izskataas jau pretiigi vismaz bildee, bet nu kas man.. lai celj. cerams, ka buus vairaak veikalu un nevis tie pashi kas Kurzemee. 100 punkt, ka tas t/c staavees tuksh..

2007-11-23 15:03

007: kurzemea galvenā problēma ir ka nau autostaavietas, ja seit tās būs un ja no tās pa tiešo varēs nokļūt gan kurzemē vai biedrības namā, tad jau tas būs kā vienots komplekss, kas ir ļoti labi, jo pašlaik uz kurzemi neeju jo nevaru tur nolikt auto.

2007-11-23 15:18

Super: Uz jumta vajadzetu Beach Club ar baseninjiem, palmaam un rotalju laukuminjiem berniem. Laba atpuuta visai gimenei. Eiropaa tadu daudz uz jumtiem, pat uz stavvvietu jumtiem. Man ljoti patikaas un gribetu tadu arii Liepajaa!

2007-11-23 15:39

nv: bet tai kurzemē arī nav nekādi jēdzīgie vekali,tāpēc aŗi ir pustukš.Tās pašas turku preces,tikai spozākā veikalā.Vienīgie sporta veiči jēdzīgi un zelts.Pārājais nekāda izvēle.lētie fufeļi kādus var pirkt tirgū un gerkenā. vajag tādu t/c kā ir visās palielās pilsētās- Alfa,Domina ,Akropole u.t.t.,bet ne jau pilsētas pašā centrā.Ezerkrastā ,Tosmarē ,jā tur būtu loti piemērota vieta.

2007-11-23 15:45

be: Akrapolei Klaipēdā pari nesītīs šis ir 3x mazāks tā kā visa nauda tik un tā plūdīs yz Leišiem -Kurzeme jau stāv tykša, kaut gan ideja laba tikai vajadzēja daudzl ielāku........

2007-11-23 15:55

pret: pareizi,tā vieta tak neiznes neko lielāku kā jau tā pati kurzeme ir.Un kas tad tur ir -nekā.ja grib lai brauc no klaipēdas ,tad tam centram jābūt vismaz 3x lielākām.Smieglīgi -lai piesaistītu no Klaipēdas hahaha

2007-11-23 16:09

Gadžo: Jā,jā visu tik nocērtam un visu apbūvējam,bet kāpēc neklausās tautas balsī?Lielākā daļa iedzīvotāju taču bija pret.Lai brauc uz Rīgu,kuriem tik ļoti patīk saspiestība.Pilsētas centrs jau tā ir piebāzts.Gribas taču brīvi uzelpot un sajust kaut nedaudz vēl palikušās vecās Liepājas un būt mazliet brīvam.Kur tautai pulcēties jaunā gada kopīgai sagaidīšanai,vai tiešām uz nodrupušā Čakstes laukuma?

2007-11-23 16:13

Sašutušais liepājnieks: nu nevar tak rimties! Ko lien pilsētas centrā ar saviem stikla būriem?! Jau esošajā apbūvē nav iespējams ar auto apgrozīties. Arī tā pazemes stāvvieta neko nelīdzēs. Nu uzbūvē vienreiz kārtīgu, reģionālas nozīmes kultūras un iepirkšanās ( un nevis otrādi|) centru brīvajās pļavās pie pilsētas , tai plānotajā ciematā no Nīcas puses! Un lai nestāsta, ka tie trīs koki, kas ieauguši paši, haotiksi, tā teikt, nevar būt par pamatu jauna skvēra ar bērnu laukuma izvedei!

2007-11-23 16:16

ali: Man patīk, esmu par, kur jābalso :))) Klondaikai gan tā švaki, galīgi paliek aiz mūriem :(((

2007-11-23 16:34

santa: KAUT TIKAI NEBŪTU TĀDS SŪDELIS KĀ XL SALA VAI RIETUMU CENTRS VAI OSTMALA,VAJAG KKO VĒRIENĪGU, KĀ PIEM. ALFA DOMINA VAI AKROPOLE...LAI IR KUR IET UN TIEŠĀM IZKLAIDĒTIES LAI VEIKALI BŪTU LABI UTT!!

2007-11-23 16:37

stirna: tur jau nav yik liels plekjis kaut kam tādam!!! nu nafig izlietot nelietderigi pleķi - labāk kādu pukji iestādījuši buutu!!! stulbums!! man jau nu chist pietiek ar tiem suudeljiem ka kurzeme maxima uc...buutu labaak aarpuss liepaajas uzcelushi riktiigu Grandu nekaa tagad kkaadu suudu atkal ar 5 veikaliem un vienu kafejniicu!!

2007-11-23 16:55

shnoris: es ar par!!!

2007-11-23 16:58

....: Manuprāt, Liepājai vajadzetu paturēt tās šarmu ar senām, restaurētām ēkām, nevis JAUNIEM,FUNKCIONĀLIEM MONSTRIEM!!! Jādomāt ne tikai par graušanu, būvēšanu, bet arī par esošajām vērtībām un to saglabāšanu, piemēram, Karostā netrūkst ēku, kurām noderēta palīdzīga roka!

2007-11-23 17:11

jumis: Neko citu kā tirdzniecības namus jau neviens Liepājā neceļ.Laikam jau nesagaidīt, ka uzcels kādreiz kādu ražotni.Nesaprotu tikai, kur būs tie pircēji, ja cilvēkiem nebūs darbs.Liepājā var pastāvēt tikai tādi veikali kā Superneto,jo pārējie te ātri pazūd.Neviena normāla firma tajā tirdzn.namā ilgi neuzkavēsies. Tas nozīmē, ka tas būs tāds pats pustukšs kā Rimi un XL Sala.Un viss tikai tāpēc, ka mums< liepājniekiem, nav pirktspēja.Daudz gudrības tur vajag, lai izdomātu tādu stulbumu.

2007-11-23 17:11

domīgā...: ak nabaga sašutušo bars - nebūs tagad, kur reizi gadā izdzerto šampanieša pudeli sasist, ko?...:D

2007-11-23 17:28

Klucis: Klucis, kas klucis....Nekā kopēja ar vecpilsētas noskaņu.Vai tiešām nav nekādas izdomas? Lēti un prasti!

2007-11-23 17:30

CERĪBA: IZSKATĀS MŪSDIENĪGI UN SKAISTI. ĻOTI CERU, KA JAUNAJĀS TIRDZNIECĪBAS VIETĀS TIEŠĀM VARĒS NOPIRKT KAUT KO, KAS ATŠĶIRSIES NO TAGADĒJĀS LIEPĀJAS VIENVEIDĪBAS. ĻOTI TRŪKST LIEPĀJĀ LABU VEIKALU.

2007-11-23 17:36

ciemiņš: to laukumu vajadzeeja apbuuveet tuuliit peec ļeniņekļa novaakšanas, tas tukšums visu laiku atgadina par to spoku , tie tukšaa lauka aizstaavji driizaak ir nostaļģijaa peec komoonisma, man un citiem pilseetas viesiem ir pilniigi nesaprotams taad bruģeets tukšums , atpuutas un zaļaas zonas vajag buuveet pie uudeņiem to Liepaajaa netruukst , tik tukšs centrs ir tikai Liepaajaa peec karadarbiibas drupu novaakšanas , jau 60 gadus, tie kas aizstaav tukšumu nav pilseetas patrioti, tas ir idiotisms.

2007-11-23 17:49

jumis: Protams, ka Liepājā trūkst labu veikalu. Tikai tie te nevar ilgi pastāvēt.Tas, ka pārs pircēji tur kaut ko atļaujas nopirkt,no tā taču nevar uzturēt veikalu.Te izdzīvo tikai lētās bodeles, kā , piem,Degas

2007-11-23 18:28

lasitaja: Kauns par tiem musu arhitektiem ! Muca augusi,neko nav redzejusi! Betons un stikls-tacu jau letakie materiali!Nav vairs Liepajai sava seja,originali nami ar skaistu arhitekturu.Riebjas skatities un klausities ,kas notiek Liepaja.paskatieties labak cik jauni diennakts lombardi atverusies!Ekonomiskais pacelums esot!Cilveki grimst nabadziba, vienigi dazi % paliek aizvien bagataki.

2007-11-23 18:36

wtf: izskataas tiiri brangi :)

2007-11-23 19:02

Smit: Es esmu tikaj par! Uz priekshu - Liepajas atistibaj...

2007-11-23 19:19

imis: neprāts!Neviens eksperts vēl neparedz satiksmes problēmas pie šāda centra uzbūvēšanas.

2007-11-23 19:24

Alvisss: Lai tik ceļ!baigi smuki! Bet lai ceļ tā ātri savādāk tie būvlaukumi ar žogiem gan nav smuki,ja vairākus gadus stāv!

2007-11-23 19:32

ArmandsB: Tik pat neizdevies projekts kaa T/C "Kurzeme" atjaunošana...

2007-11-23 19:45

R2: driz mes vareesim lepoties ka mes no Liepajas ;)

2007-11-23 19:51

:)): Super buvejiet tik augsa :)

2007-11-23 19:58

Nevaru ietekmēt: Projekts skaists un interesants, tacču iedomājos, kas notiks ar satiksmi, proti, piegādātāju fūras + apmeklētāju automašīnas.

2007-11-23 19:59

liepajniece: SKAISTI! Būs vēl viena skaista un sakopta vieta.:)))))

2007-11-23 20:00

Alvisss: Būs mums arī tādi bērni kā Rīgā (Origo bērni)kas to sauc par otrajām mājām!tagad vinjiem ar Kurzemi jāiztiek!

2007-11-23 20:02

liepajniece: ...ArmandsB.... arī T/C "Kurzeme" ne vainas....

2007-11-23 20:19

hulio: Kādas mašīnas parkot, pilsētas centrs būtu jāatbrīvo no auto...

2007-11-23 20:37

Bukaza: Manuprāt, smuks projekts.
Lai izdodas!

2007-11-23 20:51

svaigs gaiss: svaigu gaisu var paelpot mežā, nevis pilsētas centrā...

2007-11-23 21:26

pilsetnieks: Esmu par! dzīvoju Liepājā daudzus gadus un uzskatu, ka pilsētai pietrūkst kaut kas mūsdienīgs, tāpēc atbalstu šo projektu. Nepiekritu tiem, kas uzskata, ka celtne nav vajadzīga un pilsētu tikai padarīs nepievilcīgāku.

2007-11-23 21:28

ok jē: vai tad vēl pastāv pļavas un meži kas nav privatizēti?????? kādos mežos var pastaigāt, no tiem no kuriem var neiznākt - uzkāpsi uz padomju paliekām??????
es piekrītu, vajag izdomāt ko šai vietai piemērotāku - tie stiklotie lielveikali - vairs jau nav oriģināli.... vai tiešām arhitektiem nav izdomas - tad jau RTU slikti ir ielikuši pamatus.....

2007-11-23 21:55

tuti: atkal tik tirgos!!! bet kas tad pirks??? Atpūtas cntrs, tas gan būtu labi, gan bērniem, gan viņu vecākiem :)) Vai Liepājā var kaut kur atpūsties, padejot tie kam 30 un.... nav kur savus draugus no citām pilsētām aizvest, visur "mazuļi" atpūšas

2007-11-23 22:51

Es: A kur tad palika akvaparks ?????Viss izbeidzās!!!!!Kotedzas sagribējās.Būtu jau bijis skaisti,pie pakaviņa.Nu visi Liepājnieki tikai pirks....Bet kur paliek darbs???Visu jaucam nost un pārdodam.

2007-11-23 23:12

r: varbut pietiks tos veikalus cept ,cik tad var pietiek ar šiem pašiem būtu uztaisijuši skaistu atputas stūrīti .

2007-11-23 23:13

vilnīts: ja šo tirdzniecības pērli piekraus ar viļņas preci, nekas jauks nebūs.

2007-11-23 23:17

bumbulītis.: Esmu par - par domu, to laukumu apbūvēt kaut kā.
Tagad no tā laukuma šā vai tā jēgas nav, vienīgi lietojams kā caurstaigājamais laukums no Ostmalas uz Kurzemi. un atpakaļ. :D Arī auto stāvvieta pašā pilsētas vidū - garām. un mežs?! nū, atbrauks ļautiņi no attīstītākām pilsētām un nodomās, ka te kāds mežs. heh.. Un vispār, skatoties tagad uz centru ir tā, ka noskaņa ir tāda aizvēsturiska, un tāds monstriņš izjauks to. Manuprāt, tādu t/c varēja kaut kur nostāk no pašas Liepājas sirds būvēt.

2007-11-23 23:54

Eva: Sen jua Liepaja kau tko tadu bija pelnijusi..... :)) Lia izdodas

2007-11-24 00:10

to tuti: a kaa tu zini ka Tev tur nebuus vietas???

2007-11-24 00:24

..: Ļoti jauki, būvējiet! Sen bija laiks to kara laika robu aizlāpīt. Par pāris kokiem mazāk, bet pārdzīvosim.

2007-11-24 00:26

!: ļoti laba doma, ka 24h var tikt zem jumta. Liepājā derētu kādu diennakts ēstuvi - normālu, kur var PAĒST nevis sēdēt pretīgā, trokšņainā, piepīpētā dzertuvē ar spēļu automātiem, bet ĒSTUVI, kur kaut vai trijos naktī var dabūt frī kartupelīšus - tā kā tas ir Ventspils autoostā.

2007-11-24 00:58

real: Sen jau vajag Liepajas centru sabuvēt,savādāk izskatās kā pec kara,ne pa jokam dazi iebrauceji jauta,kapec tadi tuksumi,Jums bijusi lidzigi kari ka Dienvidslavija 90-jos gados.

2007-11-24 01:42

mosinja: Vienas vienīgas bodes un biroji! Vai nevar reiz uzcelt atpūtas centru, kādi ir citās pilsētās, arī aiz Latvijas robežām, kur varētu atpūsties gan lieli, gan mazi. Tikai šķiet, ka būvnieki domā par ātru peļņu, uzbliežot nesamērīgas nomas maksas par šiem trušu būriem ,kuros jau pēc nepilna gada sāk krist apmetums, lobīties krāsa utt. Liepājas vizītkarte būs: mūsu pilsētā %āli ir visvairāk biroju un veikalu ēkas. Vai to mums vajag? Atklāti sakot, man nē.

2007-11-24 09:03

!!!: Bija viens foršs veikals- Citymarket, izbija, -bija labākais Sky, izbija. Nav Liepājā pirktspējas, tāpēc lai taisa -Superneto un visādas Liderprbodes. Tie , kuriem gribas kaut ko labāku, brauksim uz Akropoli, uz Līvu akvaparku un galu galā uz Sky Rīgā. Lai ceļ un atmazgā naudiņu.

2007-11-24 09:47

Janchukinjshsh: psc labs.. Liepāja RuLLE .. man oma teica ka driiz buus Liepajas pazemes metro, kas vediis uz Taizemes salu =)

2007-11-24 10:00

AAA: Apsveicami, ka Liepāja attīstās, bet.... kāpēc pašā centrā? Ko tur tirgos, vai tur būs kādas exs preces, ka nepieciešams tāds monstrs??? Un atkal vieta metāla un stikla būda- kubs.............bezgaumīgi. protams, ja to būvētu kaut kur nost no centra- nekāda vaina.

2007-11-24 10:09

lola: Un līdz ar to tak arī jaunas darbavietas būs...tik vajadzētu kaut kā smukak - ne tādu būri...

2007-11-24 10:14

lola: no iekšpuses jau labi izskatās, bet no āras - pēēēēē!!

2007-11-24 10:51

www: Celt šajā vietā vajag, tā centrs atgūs vēsturisko izskatu, tikai.....ja nu uzceļ laikmetīgu suņu būdu, pēc kuras nākamajām paaudzēm būs kauns, kā piemēram RIMI būda un Hokeja dzelzs halle, kas atgādina konservu bundžu? Šī jau arī tikai lēta kaste izskatās pēc ievietotā foto.

2007-11-24 11:06

ņergas: ko jūs te vispār diskutējat ņergas kas tur būs vai nebūs ne mums to izlemt. pirms gada jau parādijās šie murgi par apbūvi šai laukumā tad tauta sāka protestēt un nekas nesanāca un uztaisija neformālu autostāvietu. BET REDZ TAGAD CELŠOT TIRDZNIECIBAS CENTRU NETIRAS STAVIETAS VIETĀ. NOTEIKTI ATKAL KĀDU SUDA SAULITI KUR SMIRD UN VISS NETIRS. JAU UZ VISIEM STURIEM SABŪVĒTAS. agrāk bija forša vieta kur Tuborg vasaras kafūzī pasēdēt

2007-11-24 11:10

Ģirts: Fasāde jau nu ļoti rūpnieciska pilsētas vēsturiskajā centrā. Ideja OK, bet nu tā fasāde . . . ???

2007-11-24 11:37

burundux: Riigas Uniisha kopija gandriiz :))

2007-11-24 12:04

nhl: Re kā viss labi notiek.Vēl nesen visi bija pret šo visu,kungi paklusēja laiciņu un pameta to kaulu atkal,un nu jau liela daļa par to priecājas....ārprāts, ci k truli esam un padodamies visiem šiem idiotiem.Tas būs lielākais murgs,ja tur ko uzcels!!!Ja ari uzcels,tad tur ne puse nebūs no tā kao te sola,neesiet tak tik naivi-kādi pazemes stāvi,te pat zirgam jāsmejas...Bet principā visi jau ir par.....idiotisms!!!!!!!!!!

2007-11-24 12:17

liepājniece: Pilnīgi piekrītu vilnītim! Nekāda jēga nebūs, no tāda jauka iepirkšanās centra, ja ielaidīs visus lietuvas TIRGUS preču tirgotājus! Tādu prastu centru jau mums pietiek. Ideja super! Lai izdodas!

2007-11-24 12:29

Raimonds: Es gribētu pajautāt, tiem kas iesaka restaurēt veco : ko konkreti, kuru gadsimtu Jūs gribētu? Varbūt tos laikus, kad koka būdiņas nepārsniedza 2 stāvus? Dzīve iet savu ceļu. Projekts ir labs un vajadzīgs. Tikai nevajadzēt mānīt ar ar auto stāvietu tilpumu - 530 mašinu vietu 2 līmeņos vienlaicīgi ?????

2007-11-24 14:36

x: Bītu uztaisījuši parku ar skaistu strūklaku, nevis šo bezgaumīgo ēku

2007-11-24 16:57

115: Kartejais mesls ko piedava nabaga Liepajniekiem, butu panjemussi Hong kongas arhitektu un izveidojussi muusdieniigi atbilstossu , modernu , vizualajaa saplustossu ar apkartni veidojumu, celtni. Vienkarssi atkal kaadu lobee, cuukas.

2007-11-24 17:50

lohs: Pastav arii stulbuma nezuudamiibas likums, un tas sheit arii atspoguljots.

2007-11-24 19:07

rakaris: un atnaks centis ubele un gudri teiks vis kartiba man nav ko teikt un iziresim maximai vel vienu bezjedzigu eku leisu biznesam

2007-11-24 22:51

ivars: ar abām rokām par

2007-11-25 14:05

llll: LAi tik būvē.

2007-11-25 14:07

irma: Loti skaists projekts,lai izdodas

2007-11-25 14:09

lana: ļoti labs projekts-lai izdodas

2007-11-25 20:14

sašutušais liepājnieks: nost ar tiām būvēm! Un tiem kas neko nejēdz-pilsētas atšķiras viena no otras ar saviem laukumiem un skvēriem. Ja gribas paelpot svinu, pieplokat pie auto izpūtējiem! :D

2007-11-25 20:23

hmm: Veelviens stikla kubs :( Un atkal bardaks Liepaajas centraa :D Katru otro gadu centru paarbuuvee un nauda tiek atmazgaata celtnieciibas firmaam uz urrrrraaaaaa!!! Lai dziivo Liepaajas Dome, kaa vislabaakaa Dome Latvijaa! :)

2007-11-27 19:07

kkkkk: Malači,lai izdodas ,neklausaties skauģos.

2007-12-06 14:17

čikaila: Vispār jau vadošie Liepājas biznesmeņi varēja uzbūvēt analogu vecajai,skaistajai ēkai,kura tur atradās līdz karam.Kāpēc ne?Es to saprastu kā vēlmi iepriecināt Liepāju un tās iedzīvotājus.Labs piemērs
būtu.

2007-12-29 13:25

...: man no ārpuses galīgi nepatīk! :(
Kaut kādas restes.. fu! Tās tak galīgi nepiestāv Rožu laukumam. Vai tiešām skaistāku fasādi nevarēja izdomāt? Tiešām riebjas skatīties uz tādu ēku. Iekšā forši, bet ārpuse.....hm

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz