Otrdiena, 28. janvāris Spodris, Kārlis

Pieaug “Otaņķu dzirnavnieks”peļņa

Pieaug “Otaņķu dzirnavnieks”peļņa
Foto: Publicitātes
22.08.2019 16:31

liepajniekiem.lv

SIA “Otaņķu Dzirnavnieks” 2018. gadā strādājis ar nepilnu 14, 2 miljonu eiro apgrozījumu, kas gan, salīdzinot ar iepriekšējo gadu samazinājies par 1,84 procentiem. Turpretim peļņa pērn palielinājusies par 1,08 procentiem, sasniedzot 568 875 eiro pēc nodokļu nomaksas, pavēstīja uzņēmuma pārstāve Līga Lagzdiņa.

Neraugoties uz to, ka 2018. gadā laikapstākļi lauksaimniecības nozarē bija nelabvēlīgi kopš to novērošanas sākuma, “Otaņķu Dzirnavnieks” darbība 2018. gadā vērtējama apmierinoši, jo uzņēmumam izdevies daļēji īstenot nospraustos mērķus, teikts uzņēmuma vadības ziņojumā.

“Otaņķu Dzirnavnieks” pērn turpinājis atjaunot un palielināt autoparku, nostabilizējis meitas uzņēmuma darbību Lietuvā, pabeidzis remontdarbnīcas būvniecību, uzsācis jauna graudu pārstrādes ceha izbūvi un iekārtu nomaiņu.

Pagājušogad izdevies kāpināt cukurbiešu, koksnes izstrādājumu un inerto materiālu pārvadājumos, kā arī būtiski pieauguši šķidrā mēslojuma pārvadājumu un iestrādes apjomi.

Arī šogad “Otaņķu dzirnavnieks turpina sava darbības paplašināšanos. Plānveidīgi tiek atjaunots autoparks ar ekonomiskiem un videi draudzīgiem vilcējiem, ierobežojot slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu izmešu apjomu. Iegādāta papildus specializētā tehnika, kas ļaus novākt lielākus apjomus cukurbiešu. Šajā nozarē uzņēmums strādās arī Latvijā. Šogad pirmo gadu cukurbietes lielā apjomā- aptuveni 60 tūkstoši tonnas – audzēs Zemgalē. Tāpat uzņēmums turpina uzlabot un efektivizēt graudu pārstrādes procesu, paaugstinot gatavās produkcijas kvalitāti, kā arī palielināt pārstrādes apjomus un gatavās produkcijas realizāciju, norāda L. Lagzdiņa.

“Otaņķu Dzirnavnieks”reģistrēts 1996. gadā. Galvenie tā darbības veidi ir kravu pārvadājumi, graudu pārstrādē un vairumtirdzniecība, šķidrā mēslojuma pārvadājumi un organisko mēslojuma iestrāde, kā arī cukurbiešu novākšanas, tīrīšanas un kraušanas pakalpojumi.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)