Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 17. septembris

Vārdadiena: Vaira, Vairis, Vera

Piedāvā, iespējams, militārā rūpnieka tramvaju  (36)

Atslēgvārdi liepājas tramvajs | iepirkums

  • Komentāri (36)
  • 0

Komentāri (36)

  • 19.04.2018 07:39 Ziņot

    HoPo

    Pret tādiem sankcijas nedarbojas?! No krieviem kaut ko pirkt nav vērts ne no kvalitātes, ne morālā viedokļa!

  • 19.04.2018 08:17 Ziņot

    Vega

    Lai izdodas Liepājā beidzot ieraudzīt skaistus,tīrus zemās grīdas tramvajus kā šajā publicitātes foto!

  • 19.04.2018 08:23 Ziņot

    smails

    Pirkt no Krievijas nevajadzētu gan. Var tikai iedomātie, kas notiks, ja noteiks krievi sankcijas (pret vai pirmie-nav nozīmes)! Detaļas nebūs, garantijas utml. nu nav krievija uzticams partneris. Nav un nebūs, īpaši, ja mēs būsim atkarīgi no viņiem. Labāk no Andra Dambja sapirkt elektriskos busiņus, nevis grabošas kastes ar pastāvīgām milzīgām investīcijām. Jādomā ir nevis par tagadni, bet nākonti šādās lietās, jo arī pēkot nākotni drīz tā parvēršas par tagadni. Bet Liepājai tas nav raksturīgi.

  • 19.04.2018 08:40 Ziņot

    trakās mājas sanitars

    Mana ārstniecības iestādē uzinot šo satraucošo ziņu. Krasi pasliktinājās slimniekiem veselība.

  • 19.04.2018 08:42 Ziņot

    Tvnet

    Konkursa noteikumos vajadzētu iekļaut punktu, ka piedalīties konkursā var tikai ražotāji. Leiši ar savu kupi-prodaj varētu iet uz poda

  • 19.04.2018 08:45 Ziņot

    Ha ha ha

    Mūms Liepājā vispar tramvajs nav vajadzīgs....

  • 19.04.2018 08:45 Ziņot

    Leons

    Tajā pašā Tverā tie jaunie tramvaji sen jau vairs nebrauc. Visi kā viens izrādījās brāķi un tagad rūsē pie remontu cehiem. Cerams, Liepāja neiepirks tramvajus no labi zināmiem lētu krāmu ražotājiem.

  • 19.04.2018 08:53 Ziņot

    xt

    Vai jūs gribat šitādus tramvajus - padomājat... https://www.youtube....

  • 19.04.2018 09:29 Ziņot

    smails

    Kamēr padomju cilvēki būs mūsu vadītāji, nekas nenotiks. Padomju domāšana bremzē visu inovatīvo un ar soli uz priekšu domājamo. Ka tikai dīzeļus, vilcienus utt. Ka tik biznesa partnieriem ir labāk...

  • 19.04.2018 09:47 Ziņot

    jap

    Nu, attēlā vai nu pirmais vai trešais trmavajs jāņem.. Tas otrs, kas ir krievs - lai iet bezdēt. Tas trešais bildē - poļu MODERUS GAMMA izskatās ļoti pievilcīgs..

  • 19.04.2018 10:01 Ziņot

    Pastala

    Blāļi,blāļi,tikai ne klievu! Ak jēsiņ un malija..
    Ja nu tul būs paslēpušies zaļie cilvēciņi,vai tlamvaji būs nosmēlēti ar to tlako vielu Novičoks?!?!? Vajag lakstīt mūsu saimniekam Tlampam,ka il aizdomas,ka mums glib uzblikt klievi

  • 19.04.2018 10:10 Ziņot

    .......

    Pastala, neesi mēģinājis ārstēties? Kaut vai sākot ar logopēdu?

  • 19.04.2018 10:23 Ziņot

    doer

    Jāpērk tikai Horvatā rāžotu un ne jau no polīem, vai Lietuvas pārpicējiem-starpniekiem.Labāk dārgāku pirkt no paša ražotāja nekā maksāt par sliktu tramvaju starpniekam.

  • 19.04.2018 10:32 Ziņot

    seskim

    krievija aiziet pa burbuli un līdz aizrauj baltos krievus , jo viņu ekonomika sasējusies kā suņi , tad nu iepērkot šos krievu klamus , bez kaukādas garantijas , varēs kraut šrotē.

  • 19.04.2018 10:33 Ziņot

    seskim

    p/s
    peilikuā raksts par balkrieviju
    http://agonia-ru.com...

  • 19.04.2018 11:30 Ziņot

    Kanatčikova Dača

    Rusofobiši ir tādi rusofobiši. Smiekļi nāk no jūsu bla-bla-bla :-) Var padomāt, ka kāds prasīs jūsu padomu vai kādam vispār interesē jūsu viedoklis... Gadījumā, ja braliukasiem izdosies uzvarēt konkursu, kaut varbūtība tam ir nelielā, būs jums kārtēja pamacība, kā vajag strādāt.
    Jautājums hurrā-patriotīšiem: Kāpēc tad nenopirktu pašmājās ražotus vagonus no RVR, koe? Pat ielas apgaismojuma stābi Liepājā - Polijā ražotie - kauns.

  • 19.04.2018 11:40 Ziņot

    nez

    https://www.diena.lv... palasiet dienas rakstu, tiešām pilsēta un tramvajs un fondu naudām nav iespējams iepirkt kvalitatīvu tehniku? nevis ieguldīt miljonus par tehniku, kura neatbilst ne īsti mūsu klimatam ne pilsētas vajadzībām? lai veido jaunu konkursu ar jaunu iepirkumu un ar lielāku budžetu, labāk tad vizināties ar vecajiem vēl un pagaidīt nedaudz uz kvalitatīvāku piedāvājumu.

  • 19.04.2018 13:05 Ziņot

    mikane

    Tie nav nekādi lietuvieši, bet Lietuvas krievi. Un kas krievam var interesēt, kā starpniekam.... afēra. No kurienes un vēl ar starpnieku tāds lētums? - afērā uz kā cita rēķina visticamāk kvalitātes.....

  • 19.04.2018 14:46 Ziņot

    Hillbilly

    Vajag pirkt no krieviem.

  • 19.04.2018 16:32 Ziņot

    Unnis

    No krieviem var pirkt siemītes.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!