Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 24. augusts

Vārdadiena: Boļeslavs, Bērtulis

Pirmo jauno tramvaja vagonu piegādās divu gadu laikā  (19)

Atslēgvārdi liepājas tramvajs | iepirkums | tramvaju vagoni | Končar - Electric Vehicles Inc

  • Komentāri (19)
  • 0

Komentāri (19)

  • 21.11.2018 15:58 Ziņot

    Nu...

    Kamēr gaidīs trambuli,būs jau sliedes jāmaina:D tas tik būtu rēcīgi

  • 21.11.2018 16:51 Ziņot

    šausmas:(

    Tas takš ir sviests uztaisa sliedes,bet tramvaja nav,nu tā tik notiek pie mums,vēl divus gadus varesim kratities vecajos tramvajos,saka taisit sliedes tad ari vajadzeja jau pirkt tramvajus nevis tagad kad tiem ir jau jabut uz sliedēm......,vienkārši trukst vārdu.

  • 21.11.2018 17:33 Ziņot

    Liene 89

    Bet tad jau viņš nebūs vairs jauns

  • 21.11.2018 18:31 Ziņot

    šausmas:(

    Kas nebūs jauns?....Tramvaji vai sliedes?Tramvajus tad ari vajadzeja sakt taisit ,tad kad tika sāktas rekonstruetas sliedes, priekš zemas grdas tramvajiem.............

  • 21.11.2018 19:10 Ziņot

    S=S

    Jaunais tilts +jaunās sliedes ,ja jāmaina ,vai kaut kāds sliežu remonts -d..sā ,darbs un materiāli.

  • 21.11.2018 19:58 Ziņot

    :)))))))

    To S=S, izlasi rakstu rakstu!!!
    Un pārējiem - tramvaja nopiršana nav maizes pirkšana, katram ir sava specifikācija, jūs pat mašīnu auto salonā nevarat nopirkt pēc jūsu velmēm, pie īpašām vēlēšanās uz auto būs gaida vismaz gadu .......

  • 21.11.2018 21:08 Ziņot

    Šausmas

    Šausmas cik komentētāji ir debīli

  • IP: **.***.***.3 21.11.2018 21:37 Ziņot

    proppers

    Vai ar to tramvaju brauks tikai Abeltss? :)

  • IP: **.***.***.3 21.11.2018 21:38 Ziņot

    propers

    Vai ar šo tramvaju brauks arī Belcss?

  • IP: **.***.***.3 21.11.2018 21:39 Ziņot

    proppersA

    Vai ar šo tramvaju brauks arī Armancs?

  • IP: **.***.***.3 21.11.2018 21:41 Ziņot

    Šausmas

    Kādam Armandam sirsnīgi sveicieni! :)))

  • 21.11.2018 21:41 Ziņot

    Lieliski

    Skaisti jau tie jaunie tramvaji! Cerams, tuvā nākotnē izdosies arī uzbūvēt plānoto līniju uz Laumas raj. Un lai iedzīvotāji saudzē jauno, dārgo vagonu skaistumu. Lai nelauž un nepiegružo. Vajadzētu konduktorus.

  • 21.11.2018 21:57 Ziņot

    Kašķe ir tikai mana iesauka

    toLieliski. Te iederētos pārfrāzējums no anekdotes par mašīnu, ko ēbrēju tēvs grasās vinnēt loterijā Pēdējais teikums skan tā: "Kāp tad ārā no manas mašīnas!-( tramvaja!) Es baidos, ka līdz laikam, kad tie tramvaji atbrauks( liekas, ka paši brauks!) , desmit reizes jau būs pārtaisīti citi tramvaji un šis modelis vairs netiks ražots! Tāds līgums- ka 2 gadu laikā tos tramvajus uzbūvēs un atsūtīs, nav nekā vērts. Tas ir Nodomu protokols, ne līgums. Tramvajs nav kuģis, ko būvē gadiem! Šito ilūziju kaķim uz astes var uzlikt. Piečakarēja atkal mūs!

  • 21.11.2018 22:55 Ziņot

    Lieliski

    Rīgai un visur citur gan jau līdzīgi iepirkumu principi un termiņi. Traģēdiju nesaskatu. Baisas ir tikai izmaksas - elektromotors uz riteņiem vien ir. Varētu no Vācijas pilsētām ar vienādu sliežu platumu nopirkt kādus 10 gadus vecus par daudz lētāku naudu. Bet Eiropas projekti, iespējams, neļauj tā darīt, un nevar zināt, vai tādi varianti būtu. Katrā ziņā prieks, ka brauksim ar skaistiem, moderniem tramvajiem, un ceru, ka vietējais kontingents to nesabojās.

  • 21.11.2018 23:58 Ziņot

    Hmm

    Vaciesi 10 gadus vecos tramvajus nepardotu. Pirmkart par ES naudu var dabut tikai jaunus, bet galvenais jau ka tramvajs nav masina, kalpp 35 gadus un 10gadigs tramvajs tapat maksas ne mazak ka pusmiljonu. Sobrid jau laicigi jataisa buvprojekts viaduktam uz Laumas rajonu un linijai lidz Karostas tiltam, lai tapat ka ar tramvajiem pec tam nav jagaida 2-3 gadi kamer iesuposies un tiklidz ir jauna perioda ES nauda uzreiz buve. Nevis tik sak bezgaligas sabiedriskas apspriesanas un buvjautajumu, zemju utml saskanosanu. Tad pie reizes ari paspes pasutit klat vel 5-6tramvajus kas acimredzot sim merkim ari ir ligumaa pierezerveti

  • 22.11.2018 02:02 Ziņot

    21:08

    Ar āmuru naglai pa galvu

  • 22.11.2018 02:51 Ziņot

    3 gadi garantija?

    man velas masinai 5 gadi

  • 22.11.2018 12:23 Ziņot

    Jebans Zizls

    Pa to laiku varēja savākt vietējos bezdarbniekus un to tramvaju uztaisīt paši!
    Debīlisms kaukāds!
    Ja 1 nēģeris garažā, ar rokas instrumentiem, var no 2 Teslām salikt vienu, tad šeit pa miljonu nevar uzmetināt tramvaju?
    Dauneļu pilsēta, sūdapauru pašvaldība.

  • 22.11.2018 13:09 Ziņot

    Jebans Zizls

    Un vispār incanc kantors tas Končita.
    Pirmā mājas lapa viņiem uztaisīta 2007. gada 30. jūnijā.
    Priekš 1970. gadā dibinātas firmas, bik taka pa vēlu, ne?
    Un viņu ražotnes nav daudz lielākas par Tramvaju parka angāriem.
    Pa tiem miljoniem varētu nosiltināt tramvaju parka ēkas un taisīt to tramvaju tur! Vel jau Metalurgā vietu netrūkst.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!