Sestdiena, 29. februāris

Pirmoreiz Liepājā tāda atzinība

Pirmoreiz Liepājā tāda atzinība
Foto: Andris Gertsons
01.12.2017 07:09

"Kurzemes Vārds"

Liepājas restorāns “M’O” ir guvis nozīmīgu atzinību – tas minēts starp Ziemeļvalstu vadošā restorānu ceļveža “White Guide” labākajiem.

Šonedēļ Tallinā “White Guide” nosauca 160 labākos Baltijas restorānus, lasāms ceļveža mājaslapā. “Kas attiecas uz gastronomiju, Baltijas reģions šobrīd ļoti dinamiski attīstās,” vēsta ceļveža Baltijas apskatnieks Aivars Hansons. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā par ieteicamiem šogad atzīti 160 restorāni, visvairāk – no Igaunijas.

Latvijas labākā trīsdesmitnieka galvgalī ir Rīgas restorāns “Vincents”. Tam piešķirta “Global Masters Level” jeb pasaules līmeņa meistara pakāpe. Vērtējums “ļoti labs līmenis” piešķirts septiņiem restorāniem – sešiem no Rīgas un vienam, “Kannas”, Amatas novadā. “M’O” ir viens no 13, kas saņēmis novērtējumu “labs līmenis”. Tas ir vienā sarakstā ar 3 pavāru restorānu “Tam labam būs augt”, Dikļu pils viesnīcas restorānu, “Fermu” un citiem.

Sadaļā “arī ieteicami” ir iekļauts arī Kuldīgas “Goldingen room” un Skrundas muižas restorāns.

“Tas ir ļoti nozīmīgi, restorānam no Liepājas tas ir ļoti liels sasniegums,” saka “M’O” vadītāja Ilze Freimane. “Līdz šim Liepājā tāda atzinība vēl nav bijusi,” viņa norāda, ka ir liels gods būt līdzās “Vincentam” un “Bibliotēkai №1”. Šo atzinību var nopelnīt “ar labu servisu, ēdienu, atmosfēru, klientu interesi”. Ceļveža apskatnieki vērtēšanas objektus atrodot pēc atsauksmēm atzītās interneta vietnēs.

Ceļveža mājaslapā teikts, ka “White Guide” ir Ziemeļvalstīs vadošais restorānu ceļvedis. Tas katru gadu testē apmēram 800 restorānus Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Islandē, Grenlandē, Fēru salās, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli