Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Plāno būvēt zivju pārstrādes ražotni

Plāno būvēt zivju pārstrādes ražotni
Foto: Publicitātes
17.05.2018 17:46

LETA

Biedrība “Kurzemes zvejnieku asociācija” ieguldīs vairāk nekā miljonu eiro, lai Liepājā uzbūvētu zivju pārstrādes ražotni un iegādātos tai nepieciešamās iekārtas, aģentūrai LETA pastāstīja asociācijas pārstāvis Māris Stankevičs.

Viņš sacīja, ka zivju pārstrādes ražotnes celtniecības ietvaros biedrība bija izsludinājusi iepirkumu konkursus par zivju apstrādes ceha izbūvi un zivju apstrādes iekārtu komplekta iegādi minētajai ražotnei un gaida iepirkumu pretendentu piedāvājumus līdz šā gada 1.jūnija pulksten 10. Paralēli tam biedrība šo piektdien ir saņēmusi būvatļauju minētā investīciju projekta īstenošanai.

Pēc Stankeviča teiktā, jauno rūpnīcu plānots celt Ezermalas ielā, Liepājā. Investīciju projekta īstenošanai biedrība plāno piesaistīt Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) finansējumu pasākumā “Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana”.

Viņš piebilda, ka “Kurzemes zvejnieku asociācija” vēlētos, lai rūpnīca tiktu uzbūvēta līdz šā gada beigām, taču, vai tas izdosies, ir atkarīgs no iepirkumu konkursu rezultātiem.

Biedrības pārstāvis pastāstīja, ka rūpnīca būs orientēta uz piekrastes zvejnieku attīstību. Tās ražošanas jaudas viņš neatklāja. Jaunajā rūpnīcā ir iecerēts ražot tos pašus produktus, kurus piekrastes zvejnieki ražo citai biedrībai – “Baltijas zivsaimnieku apvienība”- piederošā rūpnīcā Muitas ielā 6/8, Liepājā. “Jau esošajā rūpnīcā kļuvis par šauru, līdz ar to radās vēl viena ideja būvēt vēl vienu mazliet citādāku rūpnīcu,” pastāstīja Stankevičs.

Viņš piebilda, ka rūpnīcā ražotā produkcija būs orientēta uz Eiropas tirgu, lai gan izejvielas zvejnieki iegūst Baltijas jūrā, kā arī Latvijas upēs un ezeros.

Informācija Iepirkumu konkursa biroja mājaslapā liecina, ka “Kurzemes zvejnieku asociācija” izsludinājusi iepirkumu konkursu par zivju apstrādes ceha izbūvi 480 000 eiro vērtībā, kuram pretendenti var iesniegt piedāvājumus līdz 1.jūnijam. Tāpat biedrība izsludinājusi arī iepirkumu konkursu par zivju apstrādes iekārtu komplekta piegādi, kam paredzēts atvēlēt 300 000 eiro, kuram pretendenti var pieteikties līdz šā gada 25.maijam. Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka iekārtu komplekts paredzēts mencu, bušu, asaru, zandartu, līdaku, grunduļu apstrādei.

“Kurzemes zvejnieku asociācijas” darbības mērķi ir sekmēt Latvijas zvejniecības un ar to saistīto zivsaimniecības nozaru attīstību, kā arī Kurzemes un visas Latvijas zvejnieku dzīves un darba apstākļu uzlabošanu.

12 komentāri

2018-05-17 20:06

Oskars: Grūti Liepājā atrast vēl tik sliktu vietu kur būvēt zivju apstrādes cehu. kuģis nevar piebraukt un zivis jāved tālu.

2018-05-17 20:49

asnis: Zivis praktiski izzūd, bet pārstrādāt taisās.

2018-05-18 09:23

Jorens: Pērciet Kolumbiju

2018-05-18 11:55

haha: Taisa, jo kolumbija jau ir izsolé un novecojusas iekartas nav vajadzigas domaju kolumbija pa burbuli aizies...

2018-05-18 13:02

Ding dong: Baltijas jūra paliek arvien tukšāka, mencas un butes vairs nav täs vārdu cienīgas, bet gudrie atkal atļauj izkāst to pašu. Grunduļus gan vajag zvejot. Vai tad eiropas tirgum pietrūkst zivju pārstrādātāji no zivju bagātīgākajiem reģioniem? Pašiem tikai zivju asakas paliks.

2018-05-18 14:49

Dingam: Kurš Tev šodien no īstas zivs ko ražo ... pulveris+ūdens un gatavs ... kādas nafig zivis vēl zvejot

2018-05-18 17:30

Staļins: Pāvilostā , moderns pārstrādes zivju cehs bezdarbībā jau kuro gadu , I pie pašas ostas , pienāc un krau ārā ja ir ko no zivtiņām bet par to būvēšanu nu tur 100% ieinteresēti locekļi kuri bāzīs kešā , kārtējā naudas atmazgāšana , jā starp citu Stankēviču kungs zina , cik Liepājā un rajonā ir zivju pārstrādes cehi un cik ir liela tiem slodze , domājam ka pilnīgi pietiekoši , nemetiet miljonus , masājiet strādniekiem .

2018-05-18 22:49

xt: Un uz kuru pusi visas tās smakas ies no zivju ražotnes Ezermalas ielā? Kā vējš no austrumiem tā uz centru, vai to mums vajag?

2018-05-19 05:05

propper: Mums visu vajag,i smirdoņu i vēju kurš pūš no austrumiem-jo dzīvojam seskodālē!

2018-05-19 06:40

hffhhf: Viena tante jau straucas ka tik kāda smaķele šai neiepūs copē Ka tik nekas nenotiek . Labāk lai neko neražo .Griģa alene ar laikam vairs nestrādā Nekādu apiņu smaku jau sen nejūt.

2018-05-21 18:55

Skolotājs: Projektētāji ,celtnieki ,aizejiet uz Liepājas tirgu -ZIVJU STENDU un pavērojiet ,cik bagātīgi ir apgādāti Liepājas iedzīvotāji ar SVAIGĀM zivtiņām ,kur ņems zivtiņas jaunajai zivju rūpnīcai ,varbūt ievedīs no Ķīnas.

2018-05-25 10:43

Adatiņa: Dariet ko gribat,bet lai vienreiz beidz Kolumbija savus smirdīgos dūmus laist uz dzīvojamo rajonu un stadionu!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz