Svētdiena, 23. februāris Haralds, Almants

Pludmalē atklāj bāru “7.Līnija”

Pludmalē atklāj bāru “7.Līnija”
Foto: Egons Zīverts
08.12.2018 01:24

liepajniekiem.lv

Piektdien, 7.decembrī, rosība un ļaužu čalas valdīja pludmalē, kur savas durvis vēra jaunā kafejnīca, bārs “7.Līnija”. Lai sveiktu kafejnīcas īpašniekus ar jauno projektu, uz atklāšanu bija ieradušies gan atbalstītāji, gan tuvāki un tālāki viesi, kas teica laba vēlējumus un iededza svecītes gaišākam turpmākajam ceļam, gaišām idejām.

“Parasti mēdz teikt – vējš, jūra un Liepāja – trīs labas, nedalāmas lietas, kuras zina visā Latvijā, pat Eiropā. Kāpēc gan, lai šīm nepievienotos arī ceturtā no sirds – mūsu jaunā struktūrvienība “7.Līnija”?” atnākušos uzrunāja bāra pārstāve.

Bāra īpašnieks, idejas autors ir uzņēmējs Vilis Rozga. Viņa meita Jevgeņija izteica pateicību tētim par trako ideju realizēšanu. “Sākumā tās tiešām bija tikai trakas idejas, bet, kā varam redzēt, tās ir īstenotas, par ko arī priecājamies! Vēlamies pateikt paldies tiem, kas palīdzēja tās īstenot – pilsētai, mūsu biznesa partneriem, kā arī katram liepājniekam un viesim! Kāds šeit ieradās vasarā, citi nāca skatīties, kā šī vieta top… Tagad mēs katru dienu gaidīsim jūs ciemos,” aicina Jevgeņija. 

Arī pats Vilis izteica pateicību ikvienam atnākušajam. “Šodien šeit atrodas cilvēki, kas kaut ko ir ieguldījuši, lai viss notiktu!”

Savus apsveikuma vārdus teica arī Uldis Sesks, kurš arī pieņēmis uzņēmēju idejas. “Jūs esat malači, ka dodat liepājniekiem un pilsētas viesiem šādu iespēju – baudīt jūru. Piedāvājums Liepājā kļūst aizvien patīkamāks, ērtāks, par ko arī Vilim jāsaka paldies! Paldies, ka riskē, investē… Lai izdodas!”

Savukārt Liepājas Valsts tehnikuma pārstāvji priecājās apkalpojošā personāla sastāvā redzēt savus audzēkņus. Atnākušos priecēja dzīvā mūzika un plašs ēdienu, dzērienu piedāvājums.

Durvis apmeklētājiem bārs vērs 10.decembrī. 

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli