Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Premjers: Liepājas ostā būtiskas izmaiņas nav sagaidāmas

Premjers: Liepājas ostā būtiskas izmaiņas nav sagaidāmas
19.01.2012 20:09

Atslēgvārdi

Iecerētās pārmaiņas Latvijas ostu pārvaldes modelī jāveic, konsultējoties ar pašvaldībām, vizītes laikā Liepājā žurnālistiem ceturtdien pavēstīja Ministru prezidents Valdis Dombrovskis (“Vienotība”).

“Ir atsevišķi Valsts kontroles secinājumi par pārvaldību Rīgas ostā, kas acīmredzot ir jāpilnveido. Jebkurā gadījumā mēs to darīsim, saskaņojot ar pašvaldībām,” sacīja premjers un piebilda, ka konkrēti Liepājas gadījumā nekādas būtiskas izmaiņas nav sagaidāmas.

Dombrovskis ar Liepājas domes vadību ceturtdien pārrunāja pilsētai aktuālas problēmas, iecerētos attīstības projektus, iepazinās ar metalurģijas uzņēmuma “Liepājas metalurgs” modernizāciju, kā arī piedalījās Latvijas Lielo pilsētu asociācijas sēdē.

Jau vēstīts, ka Satiksmes ministrija (SM) līdz šā gada 1.jūnijam plāno sagatavot izvērtējumu par esošā ostu darbības pārraudzības modeļa efektivitāti. Atbilstoši valdības deklarācijai SM rīcības plānā iekļauts uzdevums līdz šā gada 1.jūnijam sagatavot izvērtējumu par esošā ostu darbības pārraudzības modeļa efektivitāti un priekšlikumus efektivitātes uzlabošanai, kā arī pārvaldes neatkarības un profesionalitātes stiprināšanai.

TV3 raidījums “Nekā personīga” iepriekš ziņoja – lai izskaustu korupciju un necaurredzamu lēmumu pieņemšanu, Zatlera Reformu partijas valdes locekle Sandra Sondore-Kukule iecerējusi vērienīgu Latvijas ostu reformu. Saskaņā ar sniegto informāciju reformas mērķis ir izveidot Latvijas lielajām ostām vienotu valsts pārvaldi. Cik lielu pastāvību saglabātu ostu valdes, vēl nav nolemts, bet tām savi lēmumi būs jāsaskaņo ar Rīgu. Tas novērsīšot necaurredzamu lēmumu pieņemšanu un samazināšot neveselīgo konkurenci.

BNS

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli