Ceturtdiena, 23. janvāris Grieta, Strauta, Rebeka

Ražošanas iekārtas jaunajai Liepājas kokvilnas higiēnas preču ražotnei iepirks Itālijā un Turcijā

Ražošanas iekārtas jaunajai Liepājas kokvilnas higiēnas preču ražotnei iepirks Itālijā un Turcijā
Foto: liepajniekiem.lv
26.02.2015 12:08

LETA

Uzņēmums “Cotton Club Liepāja” Itālijā un Turcijā iepirks vairākas ražošanas iekārtas jaunajai kokvilnas higiēnas preču ražotnei. Kā liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā, piecu dažādu ražošanas iekārtu iegāde uzņēmumam izmaksās kopumā 2 592 326 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Turcijas uzņēmums “Balkan Ticaret” par 54 000 eiro piegādās kokvilnas ķīpu attinēju. Pārējos četros iepirkumos uzvarējuši dažādi Itālijas uzņēmumi. Gaisa filtru un gaisvadu sistēmu par 272 326 eiro piegādās uzņēmums “Emmebi Impianti”, bet atsevišķu kokvilnas auduma slāņu savienošanas mezglu par 948 000 eiro – kompānija “A.C.M. Engineery”. Auduma žāvēšanas un satīšanas mezglu uzņēmums pirks no ražotāja “Ramina” par 640 000 eiro, bet atsevišķu kokvilnas auduma slāņu pārklāšanas mezglu – no itāļu kompānijas “Texnology” par 678 000 eiro. Visas summas norādītas bez PVN.

Jau ziņots, ka “Cotton Club Liepāja” pērn decembra sākumā notikušā izsolē par 115 700 eiro nosolīja bijušo Liepājas sporta manēžu “Daugava”, kur tas šogad plāno atvērt jaunu kokvilnas higiēnas preču ražotni. Kā aģentūru LETA iepriekš informēja “Cotton Club Liepāja” rīkotājdirektors Sergejs Binkovskis, bijušās sporta manēžas telpās plānots ierīkot noliktavu, bet blakus tai tiks būvēta jaunā ražotnes ēka. Ražotnes būvniecībā un ražošanas iekārtu iegādē plānots investēt aptuveni piecus līdz sešus miljonus eiro.

Jaunās ražotnes izveidei piesaistīts itāļu investors “Sanitars S.P.A.”, kas pērn kļuvis arī par “Cotton Club Liepāja” līdzīpašnieku.

“Cotton Club Liepāja” pamatkapitāls ir 5 521 600 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. 63,78% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Krievijas pilsonim Maralbekam Gabdsatarovam, bet 36,22% – Itālijas kompānijai “Sanitars S.P.A.”.

Kā ziņots, SIA “Cotton Club Liepāja” 2013.gadā Liepājā izveidoja kokvilnas higiēnas preču ražotni, radot ap 90 darbvietām. Ražotne, kas aizņem 5458 kvadrātmetru platību, atrodas Liepājā, Ziemeļu ielā 19. Ražotnes telpas tiek īrētas no SIA “Lauma Fabrics”.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)