Piektdiena, 3. aprīlis Daira, Dairis, Daiva

Sadalīs zemesgabalu uzņēmuma ”KVV Liepājas metalurgs” teritorijā

Sadalīs zemesgabalu uzņēmuma ”KVV Liepājas metalurgs” teritorijā
Foto: Andris Gertsons
09.08.2018 13:22

liepajniekiem.lv

Liepājas pilsētas domes deputāti šodien, 9.augustā, notikušajā pilsētas domes Attīstības komitejā atbalstīja Zemesgabala Brīvības ielā 92C sadalīšanu divos atsevišķos zemesgabalos, portāls uzzināja komitejas sēdē.

Kā skaidro pilsētas pašvaldībā, zemesgabala sadalīšana nepieciešama, lai ierakstītu zemesgrāmatā Liepājas pilsētas pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma Brīvības ielā 92Csadalīšanu.

Zemesgabals sadalīts ar zemes ierīcības projektu, kura izstrādi ierosinājusi Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde ”Nekustamā īpašuma pārvalde” un zemesgabala Ezermalas ielā 3A īpašnieks – SIA firma ”UPTK”.

Zemesgabala sadalīšanas mērķis – pārkārtot savstarpējās zemesgabala Brīvības ielā 92C un Ezermalas ielā 3A robežas, lai uzlabotu zemesgabalu konfigurāciju pilnvērtīgai apbūves un izmantošanas nodrošināšanai, kā arī nodalīt no zemesgabala Brīvības ielā 92C zemesgabalu 6205 kv.m platībā, kas nav nepieciešams būvju īpašuma Brīvības ielā 92C uzturēšanai. Jaunajam zemesgabalam tiks piešķirta adrese Brīvības iela 92E.

Pilsētas pašvaldībā uzskata, ka būs ieguvums: ”Tiks uzlabota zemes izmantošana, kā arī izveidots apbūvei paredzēts zemesgabals, kuru varēs nodot nomā.”

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli