Sestdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Saglabās uz eksperimenta laiku noteiktās izmaiņas Rīga-Dobele-Liepāja vilcienu sarakstos

Saglabās uz eksperimenta laiku noteiktās izmaiņas Rīga-Dobele-Liepāja vilcienu sarakstos
Foto: liepajniekiem.lv
01.11.2015 11:11

BNS

Atslēgvārdi

Uz eksperimenta laiku no 31.maija līdz 1.novembrim noteiktās izmaiņas dzelzceļa maršrutā Rīga – Dobele – Liepāja saglabās kā pastāvīgas, nolemts Sabiedriskā transporta padomes sēdē.

Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija liecina, ka Sabiedriskā transporta padome lēmusi apstiprināt izmaiņas dzelzceļa maršrutā Rīga – Dobele – Liepāja un kā pastāvīgas noteikt šā gada aprīlī uz eksperimenta laiku noteiktās izmaiņas minētajā maršrutā.

Pēc ATD Sabiedriskā transporta plānošanas daļas vadītājas Ināras Briksnes sēdē par eksperimentālo pārvadājumu rezultātiem teiktā, ieņēmumi un pasažieru skaits ir pieauguši, tostarp vidējais pasažieru piepildījums pārsniedz 80%.

Tādējādi apstiprinātas iepriekš veiktās izmaiņas:

Pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās pulksten 18.25 norīkots vilciens Rīga-Dobele un pulksten 6.56 no pirmdienas līdz piektdienai norīkots vilciens Dobele-Rīga.

Maršrutā Rīga-Liepāja piektdienās norīkots vilciens pulksten 18.25 un atcelts reiss pulksten 18.25 svētdienās.

Savukārt maršrutā Liepāja-Rīga norīkots reiss svētdienās pulksten 17.30, bet atcelts reiss pulksten 6.05 sestdienās un pirmdienās.

Tāpat Sabiedriskā transporta padomes sēdē nolemts uzdot ATD izvērtēt svētdienas vakara autobusu reisu no Liepājas nepieciešamību (reisus izpilda autobusu kompānija “Nordeka”).

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Sabiedriskā transporta padome aprīlī lēma uz eksperimenta laiku no 31.maija līdz 1.novembrim veikt izmaiņas dzelzceļa maršruta Rīga-Dobele-Liepāja sarakstos, tādējādi, pēc pasažieru pārvadātāja pa dzelzceļu “Pasažieru vilciens” paustā, uzlabojot pasažieru pārvadājumu kvalitāti posmā Rīga–Dobele–Rīga.

ATD ir autopārvadājumu jomas administrēšanas uzņēmums, kas darbojas kopš 1993.gada oktobra. Direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā un autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā. Tostarp direkcijas kompetencē ir starptautisko autopārvadājumu atļauju izsniegšana un administrēšana.

PV ir izveidots 2001.gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no valstij piederošā “Latvijas Dzelzceļa” veiktajām funkcijām. Iepriekš “Pasažieru vilciens” 100% bija “Latvijas Dzelzceļa” meitasuzņēmums, taču 2008.gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli