Sestdiena, 6. jūnijs Ingrīda, Ardis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

SEZ valdi pamet Kronbergs, papildina Vilnītis un Burņevskis

SEZ valdi pamet Kronbergs, papildina Vilnītis un Burņevskis
Foto: liepajniekiem.lv
16.05.2019 14:53

liepajniekiem.lv

Šodien, 16.maijā, notikušajā Liepājas pilsētas domes sēdē tika pieņemti lēmumi izdarīt izmaiņas Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdē.

Viens no pieņemtajiem lēmumiem paredz atbrīvot kā Liepājas pilsētas domes izvirzīto pārstāvi Ģirtu Kronbergu no Liepājas SEZ valdes locekļa amata. Ģ.Kronberga vietā stāsies Liepājas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis.

Ģ.Kronbergs tika iecelts Liepājas SEZ valdē kā Liepājas pilsētas domes pārstāvis. Taču pērn rudenī pēc tam, kad eksliepājnieks Reinis Točelovskis nāca klajā ar paziņojumu, ka Ģ. Kronbergs pirms pašvaldību vēlēšanām līdzdarbojies nomelnošanas kampaņā pret ilggadējo Liepājas mēru Uldis Sesku, viņš vispirms atkāpās no vicemēra amata un vēlāk arī nolika deputāta mandātu. 

Kā Liepājas komersantu pārstāvis Liepājas SEZ valdē iecelts Juris Burņevskis.

Tāpat deputāti, izskatot J.Burņevska 2019.gada 13.maija iesniegumu, kurā viņš lūdza sniegt atļauju savienot Liepājas SEZ valdes locekļa amatu ar SIA ”Les Trans” valdes locekļa amatu, SIA ”Grenoil” valdes locekļa amatu, a/s ”LBA Holding” padomes locekļa amatu un SIA ”LVCT” valdes locekļa amatu, pieņēma lēmumu ļaut J.Burņevskim apvienot šos amatus. 

26 komentāri

2019-05-16 15:39

Unikāli: Jā, super, katram krēslam pa 5000 algaun tā Latvijā vidējā alga un dzīves līmenis kāpj.............................

2019-05-16 15:43

Liekēžu bars: Nav pašiem kauns saņem par neko tādas summas? Kauns no liepājniekiem nav? Jūsu pienesums tur ir nekāds.

2019-05-16 16:28

Juris Baismīgais: Kā tur ir teikts mēra kunga iecienītajā rokasgrāmatā: "Neskaties uz maniem darbiem, klausies manos vārdos", vai tamlīdzīgi?

2019-05-16 16:40

Liepas: Seska Liepāja rullē...kārtējais darbonis kas sēž uz 5 krēsliem.

2019-05-16 18:52

Nekā personīga..: Deputāta kungi ,vai jums nemaz nav žēl Burņevskis,cilvēks strādās PIECĀS darba vietās ,8.stundu darba laikā .vai tad ģimenei ,vairāk viņš ,NAV VAJADZĪGS ?/

2019-05-16 18:58

pārdomu vilnis: Nepatīkams pārsteigums ir par Vilnīša gāpšību, kaut gan tas nav pārsteigums -visu var redzēt cilvēka acīs. Un vēl ticīgais skaitās! Smieklīgi. Tiešām nav bail, ka nenosprūst neremdināmā kāre? Un vai tad Vilnītis nepiedalījās ar savu draugu Kronbergu kopistiski Seska nomelnošanas kampaņā? Un vai ar tādu izglītības kripatu, kāda ir Vilnītim, var vispār strādāt par mēru un nu jau arī SEZ valdē? Tur ir tik zemas prasības? Un kāpēc šo amatu nepiedāvā pārējiem iedzīvotājiem, kuriem nav daudzie amati kā Vilnītim? Vienkārši riebīgi. Liepāja strauji iet uz grunti, bet svarīgi, ka Vilnītim nauda makā plūst! Tfu!

2019-05-16 19:06

Mjā: Man alga ap 400 uz rokas...

2019-05-16 19:32

Vilnis parastais: Vilnis. Parastais > pārdomu Vilnis tev pilnīga taisnība.vilnitis ir vilnitis nav slikts,bet Liepāja iet uz grunti kosmiskos ātrumos.tur Tev taisnība

2019-05-16 20:59

ārzemnieks: Gadu gadiem paši dara visu iespējamo, lai turpmāk Es balsotu kaut vai par kreisajiem spēkiem, vienkārši piegriezies.

2019-05-16 21:39

Beidziet!: Kāpēc vienam atļauj nez cik vietās imitēt strādāšanu? Strādā vienā, godīgi savas 8 stundas un tad arī būs rezultāts, nevis visur kaut ko apgrābsta un labuma nekāda. Un ta šis nu būs tas labais? Manās acīs Kronbergs ir izdarījis daudz vairāk, kā visi pārējie kopā!

2019-05-16 22:37

Zigmāra: Es arī gribu SEZ valdē!!! Jāni, paņemi mani arī lūdzu bariņā....

2019-05-16 23:20

bibis: Vilnitis iejot Domē visu savu svētibu atstāja laukā, tagad sākas kampšanas laiks, Liepajniekus pie pakaļas, ka tik pašam labi..... pretīgi uz šo skatīties... izog to kas palicis no mirušās pilsētas...

2019-05-16 23:35

Interesanti!: Reinis Točelovskis nāca klajā ar paziņojumu!!!
Vai katra bijušā vai esošā Liepājnieka "paziņojums" ienesīs izmaiņas pilsētas domē?

2019-05-17 00:35

JEM BEEM: Patiesībā tādiem lopiem ,kuri izmanto savu ietekmi ,varu zagšani un laupīšani vajag piemēŗot nāves sodu..Var saukt to kā grib..taču tā ir korupcija!!!

2019-05-17 06:54

yyyu hj: Strādājot 14 h dienā varēs strādāt 2.6 h katrā vietā ja strādās tikai 8 h tad 1.6 h bez pusdienas pārtraukuma . Cik stundas likme sanāks???

2019-05-17 09:04

aaaa: ... un 13.vieta 2017.gada vēlēšanu Vinīša listē (rez.13.vieta) dod labu amatu. Vai jau visi astoņpadsmit ir pie siles, atskaitot tos kurus izmeta vai notiesāja

2019-05-17 12:12

....: Latvieši būdami, mēs paši savu valsti slaucam un slaucam. Žēl, bet paši lielākie ienaidnieki savai valstij esam mēs paši............

2019-05-17 23:01

Pārdevēja: Es arī gribu SEZā! Mani arī, lūdzu, paņemiet... Man pat tad nevajadzētu divas darba vietas apvienot, esmu pieticīga pietiktu ar vienu- iesākumā...

2019-05-17 23:22

18 amati: Kad vienreiz beigsies šī čurāšana acīs ? Kādi divi...trīs ..padsmit amati car būt cilvēkam?? Paņemiet varbūt Maximas vai Rimī pārdeveju SEZ valde...slabo? Slabo tāpēc...ka ja cilvēks apzinīgi dara VIENU !!!! darbu,viņam uz citiem darbiem un amatiem NAV LAIKA!! Jo kas tad tirgos pie kases, ja pārdevēja pāris stundas būs darbā SEZā. Te arī atbilde...saka ,ka lietus līst, bet patiesībā čurā acīs...nožēlojami tas viss.

2019-05-18 15:33

Pārdevēja: Pilnīgi piekrītu komentāram < 18 amati

2019-05-19 07:23

Alias: Kā teicis klasiķis,visalkatīgākie ir tie,kuri bijuši nabagi. Bet sez iestādījums ir fantastiska barotne liekēžiem - fantastisks veidojums,no kura jēgas vai labuma ir tieši apaļa nulle. Kaut kāda mistiska "investoru meklēšana", "izstādītes", "tikšanās ar šādiem vai tādiem vētsniekiem", ārvalstu izbraukumi "sakaru dibināšanai" - pašiem zeļļiem jau interesanti un piķis kā pa reni kā jau valsts iestādē,bet tautai no visiem šiem ieliktnīšiem nulle labuma. Fufeļu kantorka.

2019-08-22 20:05

pensionāre: kā var paveikt 5 amatus vienlaikus?....citam neļauj ne 2 darbus! kur taisnība?

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz