Pirmdiena, 30. marts Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Tuvāko mēnešu laikā tiks uzsākta uzņēmuma “Interspiro Production” ražošanas ēkas būvniecība Karostā

Tuvāko mēnešu laikā tiks uzsākta uzņēmuma “Interspiro Production” ražošanas ēkas būvniecība Karostā
Foto: Liepājas pašvaldība
27.09.2019 16:30

liepajniekiem.lv

Tiek izstrādāts elpošanas un drošības ekipējuma ražotāja SIA “Interspiro Production” ražošanas un noliktavas ēkas būvprojekts un ir sākti būvlaukuma un zemes sagatavošanas darbi, lai jau tuvāko mēnešu laikā varētu sākt ražošanas un noliktavas ēku būvniecību Ģenerāļa Baloža ielā 20/22 Liepājā.

”Gandarījums, ka uzņēmumi novērtē Liepājas biznesa vides priekšrocības un veido jaunas savu uzņēmumu ražotnes vietās, kur pilsēta nodrošinājusi nepieciešamās inženierkomunikācijas un servisu, ļaujot ātrāk uzsāk ražošanas procesu. Prieks par Liepājā esošo uzņēmumu attīstību un to, ka uzņēmējiem ir svarīga ilgtspēja, jaunu ražotņu būvniecībā izmantojot videi draudzīgus risinājumus,” sacīja Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš.

Esošā ražotne industriālajā parkā ”Liepājas Biznesa centrs” Kapsēdes ielā ir kļuvusi uzņēmumam par šauru, tādēļ nolemts būvēt jaunu ražotni, kas būs ne tikai daudz modernāka un ērtāka ražošanas procesam un darbiniekiem, bet arī dabai draudzīgāka, aprīkota ar saule baterijām un citiem videi draudzīgiem risinājumiem, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas pārstāve.

”Liepājas SEZ pārvalde uz 30 gadiem ir iznomājusi uzņēmumam 1,7 hektāru plašu zemes gabalu Ģenerāļa Baloža un Lazaretes ielas krustojumā. Izvēloties šo vietu, ņēmām vērā gan to, ka šī ir vieglā ražošana, gan to, ka šeit iespējams ērti atbraukt ar sabiedrisko transportu, savukārt ražotnē strādājošie Karostas un Tosmares iedzīvotāji uz darbu varēs viegli atnākt ar kājām. Papildus jau divām šogad Karostā ekspluatācijā nodotajām ražošanas ēkām (”RT Metāls” un ”Jensen Metal” metālapstrādes ražotnes), šī ražotne turpinās Karostas uzņēmējdarbības teritorijas attīstību,” norāda Liepājas SEZ pārvaldnieka vietnieks attīstības jautājumos Uldis Hmieļevskis.

Plānots, ka darbs jaunajā ražotnē varētu tikt sākts jau 2020. gada vēlā rudenī. SIA ”Interspiro Production” SIA nodarbina aptuveni 100 cilvēkus un ir daļa no starptautiskās uzņēmumu grupas “Ocenco”.

Uzņēmums savu darbību Liepājā uzsāka 2008. gadā un ražo elpošanas aprīkojuma komplektus, ko izmanto militārās organizācijas, ugunsdzēsības un glābšanas dienesti, rūpnīcas, kurās ir bīstama ražošanas vide, jūras un niršanas uzņēmumi visā pasaulē.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli