Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Viesnīca slēgta remontam

Viesnīca slēgta remontam
Foto: Egons Zīverts
17.01.2019 07:03

"Kurzemes Vārds"

No šīs nedēļas sākuma uz ilgāku laiku durvis aizvērusi viesnīca “Royal House”, jo tajā drīzumā sāksies vērienīgi rekonstrukcijas darbi. “Sākotnēji bijām pārliecināti, ka varēsim rekonstruēt ēku vairākos posmos, bet drīz vien tapa skaidrs, ka tas nav iespējams. Piesaistītie eksperti atzina – “Royal House” projektēšana ir reti sarežģīta,” jau iepriekš skaidroja viesnīcas īpašniece Anna More.

Vēl sestdien, 12. janvārī, notika “Royal House” noslēdzošā ballīte, taču pirmdienā ieeja viesnīcas telpās jau bija liegta. “Patlaban norit telpu atbrīvošanas darbi. Plānota ēkas pilnīga pārbūve. Saglabājot vēsturisko auru, mēs vēlamies papildināt ēku ar atvērta tipa ofisu, kā arī turpināt ēku pielāgot pasaules tendencēm. Minimālais laiks rekonstrukcijas veikšanai no ēkas slēgšanas brīža ir seši mēneši,” pastāstīja A. More.

Kopumā viesnīcā “Royal House” ir 51 numurs, kuros iespējams izmitināt 119 pilsētas viesu. Rekonstrukcijas darbi ieplānoti ziemas periodā, kad tūristu uzturēšanās pilsētā tradicionāli sarūk. “Sākotnēji plānojām, ka rekonstrukcija varētu ilgt vismaz sešus mēnešus no būvdarbu sākšanas brīža. Pārskatot plānus, apzināmies, ka nepaspēsim pilnvērtīgi atsākt darbu vasarā, kas savukārt dod iespēju paveikt vēl vairāk, lai 2020. gada aktīvajā tūrisma sezonā piedāvātu Liepājā daudz plašāku spektru pakalpojumu un atpūtas iespēju,” A. More uzsvēra.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)