Piektdiena, 24. janvāris Krišs, Eglons, Ksenija, Egle

Aizputē dūmu detektors brīdina par ugunsgrēku privātmājā

Aizputē dūmu detektors brīdina par ugunsgrēku privātmājā
09.01.2020 10:30

liepajniekiem.lv

Vakar pēcpusdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Saules ielu Aizputē, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izveidojies sadūmojums un nostrādājis dūmu detektors, portālu liepajniekiem.lv informēja VUGD.

Ugunsdzēsēji glābēji noskaidroja, ka mājas iemītnieki atradās ēkas otrajā stāvā, kad nostrādāja uzstādītais dūmu detektors un zvanīja uz 112.

Sadūmojuma iemesls bija ēkas pirmajā stāvā gruzdošie vadi un siena 2 m2 platībā. VUGD uzsver, ja dūmu detektors nebūtu signalizējis par ugunsgrēka izcelšanos, kad degšanas platība vēl bija neliela, tad, iespējams, ugunsgrēkam attīstoties, tas būtu pamanīts tikai tad, kad liesmas būtu pārņēmušas lielāku platību un mājas iemītnieki vairs paši saviem spēkiem nevarētu izglābties no otrā stāva. 

Vel vakar VUGD devās uz izsaukumu Liepājā, Klaipēdas ielā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā uz plīts bija piededzis ēdiens, radot nelielu sadūmojumu mājas kāpņutelpā un dzīvokļos. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas. 

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem. 

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)