Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 24. maijs

+14°C
Vējš: Z 8.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Ilvija, Marlēna, Ziedone

Aizturēts vīrietis, kurš sašāva mikroautobusa vadītāju  (31)

Atslēgvārdi sašauj | mikroautobuss | vadītājs | noziegums

  • Komentāri (31)
  • 0

Komentāri (31)

  • 09.02.2018 19:44 Ziņot

    baig ok

    Visu cieņu operatīvajiem !

  • 09.02.2018 20:11 Ziņot

    varbūt

    vismaz pilsētas nosaukumu vajag rakstīt ar LIELO burtu?!

  • 09.02.2018 20:31 Ziņot

    logs

    Nu vismaz!!!

  • 09.02.2018 21:09 Ziņot

    k,,,

    Tautibu ari dereja nosaukt,lai zinatu musu varonus,kuriem siberis veras ciet.

  • 09.02.2018 21:37 Ziņot

    Čikčirikhujakkuku

    Nevis tautību..bet gan vārdu uzvārdu..

  • 09.02.2018 22:13 Ziņot

    Čangals

    Fui cik nesmuki priekš Liepājniekiem...FUI !

  • 09.02.2018 22:36 Ziņot

    centra meitene

    liepājnieki gan jāraksta ar mazo burtu!

  • 09.02.2018 23:24 Ziņot

    Bobbijs

    Kā ta sauca vareno šāvēju?

  • 09.02.2018 23:34 Ziņot

    Alda

    Šāviens no tuva attāluma galvā, aizbēgšana no notikuma vietas...Šaušalīgi! Taču prieks par mūsu policijas darbu!!

  • 10.02.2018 00:18 Ziņot

    Mobijs

    Aha. Un ja būtu metis ar akmeni , tos arī vajadzētu pastiprināti kontrolēt? Nevajag pec viena idiota sistēmu čakarēt.

  • 10.02.2018 06:18 Ziņot

    Bobijs

    Vai tik pēc statistikas nevajadzētu vairāk kontrolēt virtuves nažus?

  • 10.02.2018 07:53 Ziņot

    policijai

    Pec divam dienam,-nu super cik atri

  • 10.02.2018 08:05 Ziņot

    nezālēm jāiznīkst

    Nu tātad var ja grib! Lai apzinās līdzīgi"pseidovaroņi'',ka viss ir atmaskojams un iespējams un notverams! Viss atkarīgs tikai un vienīgi cik aktīvi sabiedrība iestāsies un ziņos un palīdzēs!

  • 10.02.2018 08:05 Ziņot

    666L

    ko tur krāmēties ar viņu - vajag iešaut acī un palaist

  • 10.02.2018 08:16 Ziņot

    neoperativs

    kad ta dzirdesim ekspertizes par avariju uz bartas cela kur policists piedalijies

  • 10.02.2018 10:16 Ziņot

    Kantainais

    tikai nevajag--to vai bija dzēris vai kaut ko sarijies vai ko citu ,,var mierīgi noteikt pat pēc divām nedēļām..bet tas nav vajadzīgs..
    Cita lieta ,ka nupat varam uzelpot brīvāk--rietumu brīvība ,odnako,kur var šaudīties kur tik tev ienāk prātā..nupat viens 12 gadīgs skuķis sašāvis skolā skolniekus(jeņklandē) tipa ,neuzmanīga apiešanās ar ieroci..
    šeit tāpat..šāvējam vajag teikt ,ka ierocis pats gājis vaļā..un uz to pastāvēt..pretējo pat liecinieku teiktais nevar pierādīt:):)DD

  • 10.02.2018 10:49 Ziņot

    neko

    nesaprotu... Ko darīja mikroautobusa šoferis uz ielas, jo maznozīmīgs konflikts nenotika maršrutniekā.. ?!?

  • 10.02.2018 10:52 Ziņot

    Oik

    Te sekas! Ja katru dienu ziņās rāda kā skolā, uz ielas, kāds šauj uz to, kas nepatik.Tad viens mērglis izdomā, vai tad mēs te Latvijā sliktāki kā tie tur Amerikā.Es arī varu šaut un par mani arī visi runās. Diemžēl......

  • 10.02.2018 11:58 Ziņot

    centra meitenei

    Čangaļi, lai mūs raksta ar lielo burtu

  • 10.02.2018 15:05 Ziņot

    cincinati

    No tuvas distances ievērojamu postu var nodarīt jebkurš priekšmets-kaut vai sasaldēta vista!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!