Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Atkal nedod ceļu tramvajam  (30)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | tramvajs | lielā iela | cietušais

  • Komentāri (30)
  • 0

Komentāri (30)

  • 26.03.2018 12:03 Ziņot

    tipiski

    tipiski audi. brauc kā nenormāli, neskatās

  • 26.03.2018 12:05 Ziņot

    Čuks

    Baba ir baba

  • 26.03.2018 12:18 Ziņot

    bmw55

    Lielais sīeviešu skaits pie auto stūres satiksmes drošību novedis līdz katastrofālam stāvoklim. Sievišķi būs paņēmuši uz masu visus Liepājas tramvajus.

  • 26.03.2018 12:19 Ziņot

    bumetiins

    IF labs reklāmas izvietojums :D

  • 26.03.2018 12:21 Ziņot

    Pf

    Aizslēgt krustojumus kur brauc tramvajs lai nebūtu škērsli

  • 26.03.2018 12:27 Ziņot

    Kantainais

    pēc pieredzes kāda stulba bāba ,kura pļurkstēja pa telefonu.pēc kamerām var redzēt ,ka būs muldējusi pa mobilo

  • 26.03.2018 13:14 Ziņot

    tajaubus

    Vajag salikt sensorus, lai viss krusts aiziet sarkans, kad piebrauc tramvajs.. itkā nekas sarežģīts.. nedaudz lēnāka satiksme, toties drošāk, nebūs jādala krusts ar tramvaju. Kā arī precīzāki tramvaja pieturu laiki, jo tramvajs pats regulē luksoforus. Elementāri!

  • 26.03.2018 13:45 Ziņot

    Hillbilly

    Tā ir kad katrs infantils var dabūt auto tiesības.

  • 26.03.2018 14:37 Ziņot

    Jura

    Mazliet sirsniņa sarāvās. Smuka mašīnīte :(

  • 26.03.2018 14:51 Ziņot

    dusmiga

    tik tiesam loti daudz redzu transporta vaditajus,kuri brauc un runa pa mobilo,tadiem ar to pratinu taa nabadzigak. sadas sadursmes,vajag uzreiz parbaudit mobilo telefonu,izejosie,ienakosie zvani. ja laiks sakrit ar avarijas laiku,tad tas jau smags parkapums.

  • 26.03.2018 14:56 Ziņot

    bārda

    Trumulis tikko uzsācis kustību pēc apstāšanās pieturā. Vai tad nu 10 metros tā ieskrējās, ka nevarēja sabremzēt?

  • 26.03.2018 15:15 Ziņot

    Nenocietos

    Nenocietos un sasmējos...tā "if" reklāma uz tramvaja! vienkārši perfekti!

  • 26.03.2018 15:41 Ziņot

    O

    Šlagbaumu uzlikt intensīvas krustojumos lai netraucētu tramvaja kustību

  • 26.03.2018 15:55 Ziņot

    Antidiņš

    Tūliņ seskudāle sarosīsies un sāks tirgot barjeras.
    Bet CSDD turpinās dalīt tiesības visiem kas prot iezubrīt.
    Vajadzētu šitajiem variantiem pieņemt likumu - publicēt gan instruktora gan eksaminatora vārdus!

  • 26.03.2018 16:24 Ziņot

    Гради

    Я бы сказал то что транвай мог и на красный поехать с астановке до аварий мало место. Значит он гонял. А со стороны машины светафор был зелёный

  • 26.03.2018 17:55 Ziņot

    Mr.Koks

    Šitie kioski uz riteņeim kādreiz nobremzē arī? Notrillina savu zvanu pa visu pilsētu , un tik mauc virsū,zinot, ka priekšroka.

  • 26.03.2018 18:17 Ziņot

    Šoferis

    Šajā krustojumā zaļais ir gan automašīnam, gan tramvajam. Priekšroka, kā tas ceļu satiksmes noteikumos minēts, ir tramvajam, ko jūs vēl spriedelējat

  • 26.03.2018 19:27 Ziņot

    auers

    Tā pļurkstēšana pa mobilo ir ne tikai blondīņu nodarbe pie stūres, bet ari daudzi virieškārtas siekalzaķi braucot žvankst pa mobilo!

  • 26.03.2018 20:20 Ziņot

    defender

    .........tramvajnieki malachi ...........

  • 26.03.2018 20:36 Ziņot

    Tramvajists

    Tramvaji paši vainīgi, ir jāizvairas no sadursmes, nevis jādeso iekšā. Priekšroka neattaisno no pienākumu pildīšanas.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!