Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 16. oktobris

+14°C
Vējš: D 4.6 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Auto ar tramvaju spēkojas Rīgas ielā  (15)

Atslēgvārdi avārija | satiksmes negadījums | rīgas iela | tramvajs

  • Komentāri (15)
  • 0

Komentāri (15)

  • 09.02.2018 16:48 Ziņot

    Asaka

    Tā jau ir humors! Tiešām visi nolēmušu liepājā iznīcināt tramvajus???

  • 09.02.2018 17:38 Ziņot

    auers

    Braucot ar Pežo runāt pa telefonu kategoriski aizliegts un krāsot lūpeles ne tik..

  • 09.02.2018 18:29 Ziņot

    Mūsdienu lasītājiem

    Izrādās ka notikuma vietā bijuši daudz aculiecinieki un visu redzējuši! Vai kāds no jums piegāja un pajautāja, vai visi sveiki un veseli? Galvenais, ka bija iespēja to visu nobildēt!

  • 09.02.2018 18:45 Ziņot

    Mu MU

    Vienkārš jautājums ,tramvaja vadītājam,VAI AR JŪSU RĪCĪBU ,VARĒJA NOVĒRST SADURSMI ,AR VIEGLO AUTOMAŠĪNU???/-*/

  • 09.02.2018 18:59 Ziņot

    upsss

    Ar tiem tramvajiem kautkas nav īsti kārtībā, redzēju, kā pie Kurzemes tramvajs vienkārši nostājās uz savu sarkano aizšķersojot gājējiem pāreju. Varbūt ir vērts tramvaja vadītājiem iziet vairāk apmācības kursu satiksmes noteikumos.

  • 09.02.2018 20:05 Ziņot

    smadzene

    nu re, pirms miega ir kur savu kukuli izsmeret :D ja nav ko rakstit tad nav, bet te ....

  • 09.02.2018 20:09 Ziņot

    ha ha ha

    Īpaši atpalikušajiem atgādinu,tramvaji prauc pa sliedēm un nav viņam iespēja apbraukt aizmigušus autovadītājus!!!

  • 09.02.2018 23:08 Ziņot

    ha

    Tā ir tradīcija - gadā vismaz viens! Tradīcijai nav ne vainas, jo cilvēki necieš, bet bleķus var sataisīt. Jāatzīmē, ka drīz būs jauni tramvaji un lai vecos nenotirgo pa kreisi, vajag tos marķēt. Nopietni vajadzētu piedomāt pie tramvaju krāsojuma, tam jābūt uzkrītošam un labi pamanāmam, nevis ar vidi saplūstošam (tas gan nav saistīts ar šo gadījumu).

  • 09.02.2018 23:14 Ziņot

    blusa

    Pavērojiet, tramvaja vadītāji brauc ļoti agresīvi.

  • 10.02.2018 00:55 Ziņot

    blusai

    Aha.. pasaki vēl tik ka viņi līkumos driftā iet ...

  • 10.02.2018 08:56 Ziņot

    bmw55

    Sievišķiem tramvajs nav vēra ņemams šķērslis!

  • 10.02.2018 09:51 Ziņot

    Irisa Steinberga

    Mīļo kolēģīt, turies, būs labi!

  • 11.02.2018 16:47 Ziņot

    Undo

    Tramvajiem jăbūt pamanāmiem..it sevišķi iespārfa tas tramvajs,kurš nokrāsots sūda krāsā...

  • 12.02.2018 09:57 Ziņot

    ne par šo

    Esmu pamanījis vairākkārtīgi par tramvaja vadītāja agresīvu braukšanu. Pa Klaipēdas ielu nesas ar samērā lielu ātrumu pāri visiem krustojumiem nesekojot līdzi kas notiek apkārt. Ne velti pie XL salas jau cik nav bijušas avārijas. Protams lielākā daļa ir auto vad. vainīgi, bet neskatoties uz to tramvaja vad. ir jāuzņemas daļa atbildība, jo nespēj laikus nobremzēt. Un pārlieku ātrā tramvaju braukšana bojā sliedes. Līkumu pie Baatas izņem ar tādu ātrumu ka sliedes nenormāli čīkst,

  • 12.02.2018 10:03 Ziņot

    Ne pa šo 2

    Bieži redzēts ka tramvajs pie tirdzn. c. Baatas līkumu – krustojumu izbrauc zem sarkanā. Vai Liepājas tramvajs administrācijai nav GPS, lai pasekotu kā un ar kādu ātrumu nesas tramvaji ??? Iesaku uz tramvajiem uzstādīt video reģistratorus ar attālinātu novērošanu… uzreiz braukšana kļūs drošāka visiem satiksmes dalībniekiem....

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!