Svētdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Autobusa un vieglās mašīnas sadursmē cietis cilvēks

Autobusa un vieglās mašīnas sadursmē cietis cilvēks
Foto: Ģirts Gertsons
06.03.2018 18:45

liepajniekiem.lv

Šodien, 6.martā, darba dienas izskaņā portāls saņēma informāciju, ka smags satiksmes negadījums noticis Pulvera un Ventspils ielas krustojumā.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova to apstiprināja: ”Šodien ap pulksten 17.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Pulvera ielā 10, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti divi transportlīdzekļi – vieglā automašīna un satiksmes autobuss.”

Vēl pēc sešiem pievakarē Valsts policijas darbinieki strādāja negadījuma vietā. ”Šī brīža informācija liecina par to, ka negadījumā ir cietis viens cilvēks, kurš atradās vieglajā automašīnā,” tā Madara Šeršņova: ”Satiksme šobrīd, ap sešiem vakarā, ir daļēji bloķēta.”

Kā novēroja portāls, sadursme bija smaga, jo, lai atbrīvotu no mašīnas cietušo, bija nepieciešama ugunsdzēsēju glābēju palīdzība. 

Foto galerija

45 komentāri

2018-03-06 18:52

Vit: Nu neveicas tiem Solarisiem! Tik daudz jau sasisti! :(

2018-03-06 18:59

heh: Vne. Atkal drīz būs jauni autiņi jāpērk. ;D

2018-03-06 19:03

44: tai krustojumā sadursmi var izraisīt galīgs zābaks , man gadījās ka fūre nedeva ceļu , bet pēdējā brīdī sabremzēja , dziļi atvainojās , gadās ari tā.

2018-03-06 19:05

Jautājums: Kā tur vispār var avāriju uztaisīt. Pēc izskata normāls krustojums.

2018-03-06 19:10

Buča: Žēl ka nav kameras ieraksti

2018-03-06 19:20

Coolio: Un pamuļķu bars, kā uz kino braucot, piekrāmē visu DUS platību. Traucējot citiem normāli izbraukt.

2018-03-06 19:56

auers: Daudz avārijas notiek žvankstot pa mobilo un neizmantojot hand-free..

2018-03-06 20:04

Gggg: Kas ta ir pa masinas marku?

2018-03-06 20:07

Gggggggttt: Kas ta pa mashinas marku vieglajam?

2018-03-06 20:16

Romāns: to Gggg, tā ir Mazda 626

2018-03-06 20:34

bite: nu stulbeni pie stures!

2018-03-06 20:58

: Daildirseju kluvins atveerts...
Blin katram var gadiities...
Tad jau uz taisna cela avarija ar nevar notik....
Tikai veveiksmes pec vinas ari notiek tur..
Protams ir ari neuzmaniibas dell..
Bet vai jums ir skaidri apstakli kas un ka ka sakat pamulki un taa talaak

2018-03-06 20:59

Blitka.: GADAS VISADI TApec jau uzreiz nav mulkis..

2018-03-06 21:24

Irma123: Es neko nezinu par avārijas apstākļiem, bet zinu, ka autobusi liela daļa Liepājā brauc tā, it kā viņiem piederētu visi ceļi. Viņi, ja ne izraisa negadījumus, tad neko nedara, lai no tiem izvairītos. It īpaši centrā pie ostmalas, kur veidojas rindas pirms jaunā tilta, busi vienkārši pa blakus joslu uz pašu priekšu un ielien priekšā. Ja nelaidīsi, dabūsi sānā. Tas pats braucot ārā no pieturām. Nu paskaties spogulī, ja es esmu pārāk tuvu, tavs pagrieziena rādītājs neko nelīdzēs.

2018-03-06 21:32

vasja: irma ej macies pa jauno autoskola

2018-03-06 21:36

masterboy: Visādām Irmām:
Attīstītās valstīs pietiek autobusam pieturā stāvot vien pagriezienu ieslēgt,lai jau auto straume apstātos vai piebremzētu,un palaistu busam izbraukt. Jo atšķirībā no visādām irmām busam jākursē pēc grafika.
To,starp citu,sauc par toleranci pret pārējiem satiksmes dalībniekiem...

2018-03-06 21:45

gudreļi: Par braukšanu ārā no pieturām,tas ir šausmas numur viens! Absolūta nerēķināšanās! Ja esi jau ticis garāmbraucot līdz pus autobusam,demonstratīvi tiek ieslēgts pagrieziens un braukts virsū un liecies kur zini!Ir arī tādi,kas pat apļus nemāk iz braukt- trīs reizes aplī rāda pagriezienu, kamēr izbrauc ārā!

2018-03-06 23:22

Fail: Principā jau tur lidot arī nevajag, pie tam, spriežot pēc situācijas, vieglajam auto bija jādod ceļš autobusam.. Autobuss bija uz galvenā ceļa. (Spriežu tā, jo autobuss nevarētu apgriezties, pie līnijas nostājies pie tam, par 180°, auto gan izskatās ir apgriezies pēc sadursmes). Tātad vieglais nedeva ceļu, un tur viss ir pārredzams.

2018-03-07 06:31

tā vienkārši notiek: Tie,kas te tik bravūrīgi lielās,ka šajā krustojumā tik ar lohiem tā var gadīties, ir aizmirsuši,ka dzīvē pastāv cilvēciskais faktors un cilvēciska kļūdīšanās un neviens no tā nav pasargāts.Tiem,kas vienmēr šādās reizēs ar ironiju attiecas pret notikušo,lai padomā ,ka viņu krustojums ir varbūt kaut kur priekšā! Lai Dievs viņus sargā un tas tā nenotiek, bet kā tautā saka- nelaimi neviens par naudu nepērk! Novēlu lai cietušajam viss beidzas bez nopietnām sekām!

2018-03-07 06:57

Autobusā braucošais: Nezinu, to noskaidros ekspertīzē, bet "Mazda" lielā ātrumā izgrieza no Ventspils ielas un pēc 15-20 m pagriezās un tiešā "tēmējumā" uztriecās autobusam. Autobus paspēja uzgriezt uz brauktuves malas, bet...tas neko nelīdzēja. Pēc pusotras stundu darbošanās , glābējiem, sagriežot mašīnu, noņemot jumtu, izdevās izcelt "Mazdas" vadītāju no lūžņy kaudzes.(skat vairāk "irLiepāja").

2018-03-07 09:06

z: Ne šoreiz, bet vispār daži Liepājas autobusa šoferi ir nepieklājīgi un nikni. Ir tā, ka nerēķinās, izbraucot no pieturas. Tas, kurš sūta Irmu uz skolu, pats nesaprot, ko runā. Ja autovad. jau brauc garām autobusam, tas nenozīmē, ka autobuss uzsākot braukt no pieturas, var nerēķināties ne ar ko.

2018-03-07 09:18

blakus: Diemžēl tā dara lielākā daļa autobusu vadītāju,kad jau esi blakām vienkārši griež priekšā!

2018-03-07 09:46

izlasiet: satiksmes noteikumus! Tur skaidri un gaiši ir uzrakstīts, ka sabiedriskais transports ir JĀPALAIŽ!

2018-03-07 10:07

To izlasiet: CSN 67. punkts norāda, ka „Apdzīvotās vietās transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš trolejbusiem un autobusiem, kuri sāk braukt no apzīmētas pieturas. Trolejbusu un autobusu vadītāji drīkst sākt braukt no pieturas tikai tad, kad ir pārliecinājušies, ka viņiem tiek dots ceļš.”

Autovadītājam ir jādod ceļš sabiedriskajam transportam, bet arī sabiedriskā transporta šoferim ir jāpārliecinās, ka ceļš tiek dots un netiks apdraudēti citi satiksmes dalībnieki.

Šis ir ne par šī negadījuma tēmu, bet noteikumi ir jāzina precīzi, nevis tikai vienpusēji.

2018-03-07 10:21

Oza: Nu gan brīnumi.Stāstīt,ka autobusam rādot pagriezienu no pieturas tev nav kur palikt..klau,tas tā kā būtu jāparedz,ka autobuss tūlīt var uzsākt braukšanu.Es pat nepieminēšu Raiņa ielas autobusa pieturu pie Čeburekiem,kurā visiem kam nav slinkums iebrauc pretējā joslā un mauc garām autobusam...
Lai nu kā,bet izskatās,ka daži autovadītāja apliecību vinnējuši loterijā.

2018-03-07 10:39

Oza: To izlasiet-PRECĪZI!!!

2018-03-07 11:28

hei: Oza, bet ko darīt, ja autobuss parāda pagriezienu un sāk bremzēt pie pieturas un tu protams sāc viņu apdzīt, bet izrādas, ka stāvošais cilvēks nekāps (laikam pamāja) un autobuss bez problēmam, ka tu jau līdz pusei esi apdzinis viņu, tā vieta lai pabeigtu paradīto darbību pēkšņi strauji uzņem ātrumu atpakaļ joslā. Viņam tak vienalga vai tu paspēj pabeigt apdzīšanu vai apsities, kings tak! Autobusi IR japalaiž, bet tas nav normali, kā atsevišķi brauc. Krusts jāmet, kad jabrauc autobusam garām.

2018-03-07 11:48

Autobuss: Vai man dieniņ! Vecā gaudošana par to, ka kādam brauc virsū. Man savā laikā autoskolā mācija tā, ja autobuss stāv pieturā, tad jebkurā brīdī tas var uzsākt kustību un ar to ir jārēķinās tā pat kā jāsamazina ātrums pirms gājēju pārejas, tā pat kā jāsamazina ātrums pirms luksofora kurā jau kādu brīdi deg zaļā gaisma, lai nebūtu jātaisa lielas acis, kad kāds pēkšņi iznāk uz pārejas un pie luksafora strauji jābremzē. Varu iedomāties, kas ir tie kam brauc no pieturām virsū. Tie ir tie, kas brauc kā roboti vienā ātrumā un pa vienu trajektoriju un dažs labs, lai arī cik tālu atrastos no autobusa pat nedomā bremzēt, nāk virsū ta ka tanks. Un vēl te kāds pieminēja, ka mēs necenšoties izvairīties no avārijām, ja es to nedarītu simtiem avāriju jau būtu bijušas... mazāk vajag muldēt un vairāk uz ceļu skatīties un arī domāt līdzi, tam ko jūs uz tā ceļa darāt. Un sveiciens visiem "pareizajiem" šoferiem, kuri sabiedrisko transportu apdzen uz neregulējamām gājēju pārejām. Vislabāk to var novērot pie tehnikuma, tirgus, ģimnāzijas arī Tosmarē. Un sveiciens visiem pie sarkanā braucošajiem un tiem, kas Grīzupes ielā brauc "zem ķieģeļa".

2018-03-07 11:50

Oza: To hei-Piekrītu,tas ir cūciski no autobusa š. puses.Un es pati ikdienā braucu gan ar sabiedrisko transportu,gan pie auto stūres,un kā autovadītāja reizēm saķeru galvu,redzot kā brauc autobusa šoferis.Visa pamatā ir tolerance un pieklājība.Jāsāk ar sevi...

2018-03-07 12:23

Liepaja321: Nu re. Beidzot esmu ne vienīgā, kurai šķiet ka autobusi skrien virsū.

2018-03-07 12:37

Puņķis: tiem kam liekas ka buss brauc virsū.. vajag izbraukt testa braucienu ar csdd mašinu... jums pa autobusa nepalaišanu... 10 punktus iedos :D
jo skolā māca ja autobus pekšņi parādijis virziena rādītaju un tu viņu redzi... tev viņš jalaiž..

2018-03-07 12:44

braucu ar autobusu ka pasazieris: Autobusu vaditajs pie stures lamajas,var krustojumu parbraukt pie sarkani degosa luksafora,uliha iela.Kur skatas celu policija,zinu ,ka policija ar autobusu parku labos draugos.

2018-03-07 12:44

Autobuss: Liepāja321 dienas laikā vidēji 250 reižu uzsāku kustību no pieturvietas. Ļoti iespējams, ka kādā no tām reizēm kļūdos, bet lai tev un visiem pārējiem, kas cenšas iestāstīt cik briesmīgi ir autobusu šoferi, lai jums dzīvē veicas.

2018-03-07 13:01

hei puņķi: Puņķi, kā to savādāk var nosaukt, ja ne par braukšanu virsū, ja autobuss ar visām zīmem taisās apstāties pieturaā un gandrīz apstājas, bet tā vietā nepārliecinoties vai kāds nenotic viņa manervam, strauji(bez pagrieziena zīmēm) vienkārši atgriežas joslā? Kur tur CSD mašīna var līdzēt, tur zīlēšanas salons var līdzēt, lai zinātu, ko tas šoferis darīs!!! VIŅŠ NEKO NERĀDĪJA, VIENKĀRŠI MAUCA! Tā ka nevajag te gudri d..st, bet saviem soferiem noteikumus atgādinat!!! tā viens otrs pie Ostmalas arī dara!

2018-03-07 13:09

Autobuss: "Hei puņķi" un cik reizes gada laikā tev ir bijis tā, bez tavām zīmēm atgriežas atpakaļ joslā?

2018-03-07 14:24

izaudzis blakus: brauca ar kombainu mauca ka prata tagat skatos ticis solaristos un citu ciemu mehanizatori turpat mauc ka pa aramzemi

2018-03-07 16:28

dzirdu: vispār tiem solarrStūrmaņiem jau nervi nav kārtībā, lamājās savā būrī iz stikla ka izput, domā ka pasažieri nedzird :)

2018-03-07 18:42

anoniims: pēc manas pieredzes autobusi vēl respektē šoferus un brauc adekvāti. bet mikriņi... redzēju nesen kā krimiķu busiņš brauca garām mikriņam pētertirgus pieturā, mikriņš nebija pat ieslēdzis pagriezienu, uzsāka braukt kad policijas busiņš bija sānā un uzdrošinājās uzpīpināt policijas busiņam. Nenormāli spītīgi viņi visi ir .

2018-03-07 19:47

Puņķis: ākstu bars..man pie dubena tas autobuss... vai nu es viņu palaižu vai arī iespiežu pedāli.. lai nokļutu viņam priekšā... bet tiem kam traucē autobuss Liepāja... jāaizbrauc uz Petuhu pilsētu.. vot tur jūs redzēsiet ko nozīmē ka autobuss brauc virsū...

2018-03-08 11:30

Tā ir: Bezdarbniekos visiem tiesības sadotas ielu slaucīt ne mašīnas vadīt,kas par velti nāk tāds rezultāts,

2018-03-08 14:45

Inčīgi: No rīta džeks izbrauca ar sedanu, bet pēc kāda laiciņa jau sēdēja kabrioletā1

2018-03-08 23:13

Mierigi: Lēnāk brauksi, tālāk tiksi, tas ir sens ticējums un tā arī bendzīnu ietaupīsi.Ir jau krutie, kuri tos autobusus grib apdzīt un atdurās pie sarkanaa luksofora.
Un es zinu gadījumus kur policisti pat dzimšanas dienās izraksta sodus un ja brauc ar darba mašīnu nevis savu.

2018-03-08 23:18

Būtu labi: Ja mums Liepājā arī būtu tie smaidiņi un uzrādītu ātrumu, kad brauc pa ielu, taka Grobiņa. Un tad mēs zinātu uz cik brauca ''autobusa šoferis.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli