Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 14. decembris

+2°C
Vējš: DA 12.0 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Auseklis, Gaisma

Autobusa vadītājs ziņo par apmaldījušos bērnu  (26)

Atslēgvārdi pašvaldības policija | apmaldījies bērns | autobuss | autobusa vadītājs

  • Komentāri (26)
  • 0

Komentāri (26)

  • 07.12.2017 10:39 Ziņot

    rriepa

    Nu,un kādēļ tagad neviena paša komentāra ar "Paldies šoferim!" ?!?-noriet,jā,to gan mēs naski mākam,pat nezinot patiesos apstākļus,bet labu vārdu vietā pateikt -nekā,klusums..

  • 07.12.2017 10:45 Ziņot

    Ingabl

    Tiešàm paldies..

  • 07.12.2017 10:52 Ziņot

    23445

    Super, malacis! Savādāk visu laiku kaut kas slikts, bet re kā, var arī būt labi cilvēki un pozitīvas ziņas.

  • 07.12.2017 10:55 Ziņot

    to rriepa

    Malacis riepa! No tevis viss atkarīgs! Lai tevī vienmēr pareizais gaiss!

  • 07.12.2017 11:07 Ziņot

    Misija A

    Paldies šoferim

  • 07.12.2017 11:15 Ziņot

    Paldies

    PALDIES ŠOFERIM! MĒŠ TO NOVĒRTĒJAM.

  • 07.12.2017 11:38 Ziņot

    pag

    Ko tad tik sikas brauka apkart ziemas tumšaja laika ,mammaij pratiñš ir

  • 07.12.2017 11:45 Ziņot

    Klizma

    Baigais sasniegums,cenšas sasmelt izgāztos "ūdeņus",kaut cik normāli uzvedas jaunie šoferi.Vecie jau tikai māk riet un lamāties,elementāras pieklājības normas svešas.No rītiem pie slimnīcas spēj atvērt vienas durvis,šoferi apmierināti blenž spogulī un jūtas apmierināti,ka darbinieki un slimnieki sprencas visi pa vienām durvīm.

  • 07.12.2017 12:12 Ziņot

    To Klizma

    Lkm esi totāla klizma!! Sākumā uzzini kāpēc tiek atvērtas TIKAI pirmās durvis. Tās atver TIKAI divu iemeslu pēc, tāpēc, ka ir noteikumos tā rakstīts un otrkārt pēc parakstītatas pavēles. Protams ir šoderi kas to neievēro. Iekāpšana pa priekšu regulē cilvēka plūsmu.

  • 07.12.2017 12:18 Ziņot

    @

    A,kas to zin,vai tā bij?!Varbūt spalvu spodrināšanai izdomāts!Tā teikt,Ziemassvētku laiks—plusiņus jasavācas!;)

  • 07.12.2017 13:36 Ziņot

    siksna visiem nerātneļiem

    to @ derētu iesprostot,nāk Ziemassvētku laiks,varbūt kāds vēlēsies uzspodrināt spalvas un izlaidīs viņu no sprosta!?
    Paldies visiem atsaucīgiem cilvēkiem,jo bērni tiešām mēdz apjukt pašās neiedomājamākās situācijās,jo viņiem šķiet,ka visu zin un dažreiz ir pārdroši!

  • 07.12.2017 14:07 Ziņot

    asaka

    Fufelis! Pēc katra skaļāka gadījuma tiek uzcepts šāds raksts, pretstatā ļaunajam! Tāpat bija ar poličiem kas metenei pabrauca garām, uzreiz raksts ar tādiem pat notikumiem, tik ar laimīgām beigām! Un tagad tas pats ar autobusa šoferi! Tas viss uz papīra safabricēts!

  • 07.12.2017 15:05 Ziņot

    Enğelītis

    Asaka tici labajam nevis ļaunajam.

  • 07.12.2017 15:57 Ziņot

    FORŠI

    Klizma kādam "kārtību mīlošam" šoferim uzkāpusi uz varžacīm!

  • 07.12.2017 16:00 Ziņot

    Prieks

    Paldies par labu ziņu ! Esam pēc tādām izslāpuši.

  • 07.12.2017 16:59 Ziņot

    to asaka

    Polichi pabrauca garam nepingadīgai meitenei..kura vizuăli izskatījās jau ap 20
    gadiem...cik var muļļāt vienas garām braucošās "ekstrasenses"..kura tumsā, nekļūdīgi identificē cilvēku vecumu un pat 100 m attālumā..saskata asaras. !!!

  • 07.12.2017 16:59 Ziņot

    to asaka

    Polichi pabrauca garam nepingadīgai meitenei..kura vizuăli izskatījās jau ap 20
    gadiem...cik var muļļāt vienas garām braucošās "ekstrasenses"..kura tumsā, nekļūdīgi identificē cilvēku vecumu un pat 100 m attālumā..saskata asaras. !!!

  • 07.12.2017 17:52 Ziņot

    asaka

    Es ticu labajam, bet ne tik pasakainiem rakstiem, kas ir acīm redzams sadzejojums!

  • IP: **.***.**.216 07.12.2017 19:08 Ziņot

    kauns

    Cilvēki, mīļie, kā Jums nav kauna? Nezinot situāciju, esat gatavi noriet un apšaubīt rakstīto! Es personīgi pazīstu šo autobusa šoferi, un stāsts ir patiess, bērns bija ne pa jokam apmaldījies un nobijies. Padomājiet, kas varēja notikt, ja šoferis nebūtu sazinājies ar Pašvaldības policiju? Skumji, ka vienmēr saskata tikai negatīvo, bet par labo nejēdz ne pateikties!

  • 07.12.2017 19:19 Ziņot

    tam, kurs rakstija 07.12.2017 12:12

    ... noteikumos ir arī vel cits kas rakstīts, ka pie stūres nevar runāt pa telefonu, ēst un dzert u.t.t. Kāpēc tad to var neievērot? Principiālie šoperīši.. lūk jums traucē pasažieri, šis un tas, bērni, ratiņi, lietussargi, bērnu smiekli, skolēni, sarunas pa telefonu un sazin kas cits, bet kad pašiem braucot pie stūres maršrutā blakus stāv sieva, draudzene, korišš vai vēl kas, tad tas laikam ,,netraucē,,? Tur tiek apmazgāti visi... Paskatieties uz sevi, tad stūrēt būs vienkāršāk un nervi veseli. Visi šoperi jau nav vienādi, bet ir tie principiālie- īgnie neapmierinātie, baltām acīm nolūr, kuri domā ka viņiem visa vara, tādi tik mainīt grib citus, bet pašiem gan nav jāmainās, jo šķiet baigi ok!

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!