Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Otrdiena, 20. augusts

Vārdadiena: Bernhards, Boriss

Autobusu pieturā atrod mirušo  (15)

Atslēgvārdi karosta | policijā | nāve | mirušais

  • Komentāri (15)
  • 0

Komentāri (15)

  • 02.02.2016 15:32 Ziņot

    Essss

    Karosta joprojam viss pa vecam...

  • 02.02.2016 16:29 Ziņot

    atbilde Esss

    Cilvēkam drošvien kāda sirdslēkme vai kas tāds. Beidz slīkt stereotipos. Paskaties labāk apkārt kas notiek tavā rajonā.!

  • 02.02.2016 16:38 Ziņot

    Brraaa!

    Es pirms 2 gadiem tur dienas laikā redzēju nodurtu ar visu asinspeļķi...

  • 02.02.2016 16:50 Ziņot

    NSX

    To Brraaa
    Tu mazāk mūldi saprati, trolli, es tai pieturai pretī dzīvoju 10g un nekas tāds nav bijis!!!

  • 02.02.2016 17:07 Ziņot

    TROLLIS

    Es jau 10 gadus sēžu tajā pieturā un cienāju sportsmeņus treniņtērpos ar saulespuķu sēklām un cigaretēm.

  • 02.02.2016 17:13 Ziņot

    Kā tad ir?

    Bojā gājis, vai miris?

  • 02.02.2016 18:16 Ziņot

    jaam

    Ceļu policija tāpati Valsts policija vien ir.

  • 02.02.2016 18:25 Ziņot

    tepat

    Pirms nedēļas līdzīgu gadījumu redzēju kalpaka ielā tikai tur bija sieviete par to ar nekas nebija rakstīts.

  • 02.02.2016 20:16 Ziņot

    nu ko lai saka

    dārgā medicīna ,ielaistas slimības ,drūma nākotne

  • 02.02.2016 21:28 Ziņot

    trollim

    kaut vienu reizi mūžā, saņem drosmi un aizbrauc līdz turienei :))) pamuļķīt

  • 02.02.2016 23:59 Ziņot

    to jaam

    Valsts policija=Kriminala policija, ta laikam domāts!

  • 03.02.2016 00:00 Ziņot

    to nu ko lai saka

    Un valdiba=deputati, kurus ik pec 4 gadiem, vienus un tos pašus parvel, un turpina nīdet, ka nekas nemainas vai iet sliktak!

  • 03.02.2016 11:25 Ziņot

    essis

    Jā, nu man arī šķiet savādi, ka skribents nespēj atšķirt bojā gājušo no mirušā...

  • 03.02.2016 14:33 Ziņot

    to essis

    kāda starpība ..miris ir miris ..kapos visi vienādi gan bomži ,gan ministri

  • 03.02.2016 22:10 Ziņot

    ēzeļiem

    ...gan ceļu policija(tautā dēvētā),gan kriminālpolicija ir tā pati VALSTS POLICIJA .....ēzeļi...

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!