Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Sestdiena, 15. decembris

+0°C
Vējš: A 4.5 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Hanna, Jana, Johanna

Bērna dēļ izsauc operatīvos dienestus, bet palīdzību vajag tramvaja vadītājai  (17)

Atslēgvārdi negadījums | tramvaja tilts | operatīvie dienesti

  • Komentāri (17)
  • 0

Komentāri (17)

  • IP: **.***.***.199 18.07.2018 12:35 Ziņot

    Evito...

    Domāju gan ka vadītājai bija konkrēts šoks, tā būtu jebkuram normālam cilvēkam... un pēdējā laikā kaut kā bieži ir nācis modē cilvēkiem taranēt transporta līdzekļus...ko šamie iedomājušies...

  • 18.07.2018 12:49 Ziņot

    Liene 89

    Viss tramvaju vadītāju kontingents ir 13skolas. Tāpēc par jebko sakarā par un ap tramvaju nav ko brīnīties.

  • 18.07.2018 13:02 Ziņot

    Diez

    ko gudrā Liene 89 darītu, ja braucot izskrietu bērns priekšā? Pati reiz redzēju pie Kurzemes, kad puišelis gandrīz pakļuva zem tramvaja. Pat no malas tas bija satraucoši, kur vēl vadītājai. Lai nu ko runātu par tramvajiem un vadītājiem, bet nu šoreiz gan akmens tiek mests ne tajā dārziņa.

  • 18.07.2018 13:28 Ziņot

    Lapsa

    Tā izskatās ka Liene 89 pati nāk no 13 skolas.Kā var nomelnot vadītājus.Pasēdi pati un tad redzēsi kā ir vadīt.

  • 18.07.2018 13:58 Ziņot

    Inese Laukmane

    Labs, kas labi beidzies!

  • 18.07.2018 14:04 Ziņot

    kārtējais idiots

    Vai pie tramvaja nav videokamera? Kā derētu to sīko kverpli noķert un pārmācīt viņa neaptēstos vecākus, kas kverplim nav iemācījuši ielu šķērsot! Ikvienam transporta līdzekļa vadītājam tas būtu šoks.
    Pieļauju, ka Liene89 varētu būt kāds no kverpļa tuviniekiem. Policijai vajadzētu pārbaudīt šo informāciju un komentētāju.

  • 18.07.2018 14:39 Ziņot

    njaaa

    Kārtējais idiots!! es saprotu ka nav pareizi skriet ielai pa vidu bet mazu bērnu nav vajadzības saukt par kverpli!!! vai tavi vecāki paši nav audzinājuši labāk?

  • 18.07.2018 16:22 Ziņot

    Jup

    Piektitu, ka saja gadijuma, tas mazais berns, tiesam ir kverplis!

  • 18.07.2018 16:41 Ziņot

    Kur policija!?!

    Lasītājs jautā šo un lasītājs jautā to... Neviens neko īsti nezina, viss tikai baumu līmenī, arī par to tikko sadurto pilsētas centrā. Kaut kā nemana pēdējā laikā, ka policija censtos informēt cilvēkus par notiekošo pilsētā un savām darbībām izmeklēšanā un drošības uzturēšanā .Klusums un slēpšanana kā padomju laikos... Kāds brīnums, ka sabiedrība sāk uztraukties par situāciju pilsētā?

  • 18.07.2018 17:00 Ziņot

    Jums darīt nav ko?!

    bauru mīļākā nodarbošanās ir Degpunktā un policijas ziņu lasīšana.

  • 18.07.2018 17:27 Ziņot

    skrieniet

    Labāk lai lec zem tramvaja nevis auto, besī arā tie riteņu braucēji un gājēji, kuri domā, ka ceļu statiksmi ir tikai jaievēro auto vadītājiem, zem riepām noteikti nav tik smieklīgi un varonīgi, ka radīt ar rokām dažādus žestus un mācīt tos, kuriem ir zināšanas.

  • IP: **.***.***.199 19.07.2018 07:12 Ziņot

    Evito...to skrieniet

    Pirms vērt muti vaļā velobraucējiem un kājāmgājējiem, padoma vai sēsi atbildēt par visiem autobraucējiem, jo piemēram vakar mūs pa visām varītēm viens pempists(bmw vadītājs) gribēja nogludināt uz gājēju pārejas, uz uzsaucienu, kuru šeit var aizvietot ar Pī, viņš vēl gribēja skaidroties, žēl ka kārtīgi nesaņēmās, zobus būtu kabatā vedis mājās...Kretīni gadās visās pusēs, gan lisopēdistos, gan gājējos, gan autovadītājos...jāsāk ir ar sevis pilnveidošanu!

  • 19.07.2018 22:08 Ziņot

    Xxcc

    Nu jauki visi tramvaja vadītāji no13 skolas. Super.,,,,bet ko tad ar mums mulkiem braucat ,tad ejat ar kajam. Ta vietā,lai mūs nomelnotu,kadu lieku reizi ,būtu paldies pateikši. Kaut vai par to,ka regulāri mēs MUĻĶIE VADĪTĀJI jūs pagaidām, Bet diemžēl tas notiek ļoti reti. .

  • 19.07.2018 22:16 Ziņot

    Xxcc

    Un vēl. Iesaku pamēģināt nobraukt kopā ar "atpalikušo tramvaja vaditaju" vienu maiņu. Tad redzetu,cik daudz varetu but letalu gadijumu un sasistas automasinas. Un tikai tad jūs sapratu,cik mēs esam uzmanīgi uz ceļa. Cik mēs visi esam profesionāli tramvaja vadītāji. Neviss atpalikuši.

  • IP: **.***.***.199 20.07.2018 06:02 Ziņot

    Evito...

    Tik tādi ambāļi kā Liene89 un skrieniet ir paši bīstamākie uz ceļa, jo uzskata ka tikai viņiem ir tiesības, aizmirstot par to ka noteikumi un likums attiecas uz visiem vienādi, un nomelnojot visus citus, pat neskatoties uz faktiem, kas tiek likti priekšā... objektivitātes nekādas nav.

  • 20.07.2018 10:12 Ziņot

    Btaucējs

    Pirms stulbumus runājiet, pārliecinieties par visu situāciju! Pats biju klāt tajā momentā! Bērns nekur neaizskrēja, visu laiku turpat bija līdz opreatīvie atbrauca! Bērns skrēja pāri gājēju pārejai, tramvaja vadītājs pietiekami lielā ātrumā brauca un nepievērsa uzmanību, ka priekšā ir pāreja!!!
    Tākā lielie gudrinieki, mutes pieturiet ja klāt neesat bijuši!

  • 20.07.2018 21:07 Ziņot

    Jakubs

    Braucu svētdien ar auto pa Jūras ielu, uz Ostmalu. Pie Lielās ielas deg sarkanais gan man, gan gājējiem, kuri šķērso brauktuvi. Pie sarkanā, man priekšā, pēkšņi, brauktuvi šķērso riteņbraucējs.
    Blakus man sēž 11 gadīgais dēls. Es saku: "Nu kāpēc jāskrien pie sarkanā!" un dēls saka:" Un vēl ar mazu bērnu aizmugurē!"

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!