Svētdiena, 19. janvāris Alnis, Andulis

Bērni atrod pneimatisko ieroci

Bērni atrod pneimatisko ieroci
Foto: liepajniekiem.lv
04.06.2019 12:39

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā nedēļas nogalē divi zēni Liepājā, Nākotnes ielā, atraduši ierocim līdzīgu priekšmetu, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

”Labi, ka bērni ar ieroci nav sākuši spēlēties un to pētīt, bet gan piegājuši pie pirmā pretimnācēja un palūguši piezvanīt Valsts policijai, lai ieroci nodotu likumsargiem,” viņa stāsta.

Ierodoties Valsts policija amatpersonām, konstatēts, ka tā ir pneimatiskā pistole.

Zēni paskaidrojuši, ka atraduši pamestu somu, kur bija arī ierocis. Ņemot vērā to, ka viņiem bija izlādējies telefons, viņi palūguši pirmajam sastaptajam pieaugušajam piezvanīt policijai.

”Vēlamies uzslavēt zēnu rīcību šajā gadījumā – zinātkāre nav ņēmusi virsroku un tika pieņemts pareizs lēmums – informēt par atradumu Valsts policiju,” tā policijas pārstāve.

”Tāpat aicinām vecākus pārrunāt ar bērniem rīcību situācijās, kad tiek atrasti dažādi priekšmeti,” viņa turpina: ”Piemēram, ja sanāk atrast nesprāgušu munīciju, nekādā gadījumā tai netuvoties, bet gan zvanīt Valsts policijai.”

Šādos gadījumos policisti norobežo vietu un gaida ierodamies Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotu.

”Savukārt ja tiek pamanītas publiskā vietā atstātas mantas – ilgstoši, bez uzraudzības atstāts velosipēds, soma, atslēgas, telefons, maks, utt., aicinām informēt par atradumu Valsts policiju,” mudina policijas pārstāve.

Un atgādina, ka Valsts policijas mājaslapas sadaļā ”Atrastās mantas” pieejama informācija arī par dažādām mantām, kurām tiek skaidroti likumīgie īpašnieki: ”Arī šajā gadījumā aicinām atsaukties personu, kura ir pazaudējusi savu somu, kurā bija iekšā pneimatiskais ierocis.”

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)