Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 21. jūnijs

Vārdadiena: Egita, Emīls, Monvīds

Bērns iekāpj nepareizajā autobusā un apmaldās  (20)

Atslēgvārdi policijas sniegtā informācija | bērns | apmaldīšanās | autobuss

  • Komentāri (20)
  • 0

Komentāri (20)

  • 16.02.2018 09:54 Ziņot

    Paldies

    Bet brīnums , ka vīrietim nepiesien " bumbu " par piesiešanos un meitenes pavedināšanu..............

  • 16.02.2018 10:01 Ziņot

    asaka

    Visu cieņu! Labi ka ir cilvēki kas nepaiet vienaldzīgi garām!

  • 16.02.2018 10:07 Ziņot

    sargāsim visus bērnus

    Nu protams un bērns ir bērns,var apjukt jebkurā minūtē! Paldies cilvēcīgam cilvēkam!

  • 16.02.2018 10:47 Ziņot

    cik var

    Kārtējā vecāku bezatbildība! Kad beidzot vecākus sāks sodīt? Bērnam pat nav iemācīts kā viņu sauc! Telefona meitenei nebija vai neprata arī pazvanīt? Tādā vecumā pilsētā nu gan vajadzētu prast orientēties. Ja bērns tādā vecumā neorientējas, tad vecāki viņu vienu uz ielas bez uzraudzības atstāt nedrīkstēja! Nevajag bērnus kā dārzeņus audzināt un te nav Amerika.
    Un vīrieti arī aizveda uz iecirkni noskaidrot lietas apstākļus kā potenciālam pedofīlim tāpat kā kā vīrietim, kurš bailīgam zēniņam konču piedāvāja?

  • 16.02.2018 10:57 Ziņot

    to cik var...

    mazs berns nevar parzinat visu Liepāju, mazs berns sajauca autobusu un viss. arī pieagudzis cilvēks var sajaukt!

  • 16.02.2018 11:15 Ziņot

    Sveiks - cik var

    Daudz burtu, maz jēgas. Būtu labāk paklusējis.

    Bet tam, kurš nepalika vienaldzīgs - liels paldies!!

  • 16.02.2018 12:04 Ziņot

    Bardaks

    Un kas būs kad bērni sāks no sešiem gadiem iet un braukt uz skolu.

  • 16.02.2018 12:15 Ziņot

    rrrr to cik var

    Lūk, tieši šitādas attieksmes dēļ cilvēki baidās palīdzēt. Tu gan vienmēr esi perfekts, nekļūdīgs un bērni ideāli, vai ne? :))
    Cik labi, ka ir vēl labi cilvēki, kuri gatavi palīdzēt, paldies tam, kurš nepagāja garām!

  • 16.02.2018 12:38 Ziņot

    cik var

    Tas jau nav mazs bērns! Normāls sīkais orientējas pilsētā. Ja redzēja, ka buss brauc citur vajadzēja kāpt ārā un zvanīt memmei. Bet dīvaini, ka bērns savu vārdu pat nezināja. Ja nav vesels garā, tad gan saprotams. Ap datoriem, telefoniem bērni prot ņemties un viskaut ko atrast, spēles raut vaļā, bet reaģēt un zvanīt mātei, kad nepiecešams, nespēj. Vecāku pienākums ir pastāstīt bērnam kā rīkoties šādā situācijā. Jāmāca, ka nedrīkst sarunāties ar kaut kādiem vīriešiem, bet jāzvana policijai vai vecākiem! Trīs ciparus uzspiest uz telefona bērns arī neprata? Cerams, ka māte bērnu vienu uz ielas vairs nelaidīs. Un bāriņtiesas un soc.iestādes kafejas dzērājām vajadzētu sākt strādāt -pieslēgties un paskatīties kas tajā ģimenē notiek.

  • 16.02.2018 12:54 Ziņot

    petula

    Nu aizdomājās varbūt mazais cilvēciņš,laukā auksti un varbūt daudziem cilvēkiem kāpjot transportā neievēroja ciparu un kāpa līdzi.

  • 16.02.2018 12:58 Ziņot

    k,,,

    Es gan nebutu pieversis uzmanibu.Redzu kur divi treso klape,noskatos ka izradi,nosplaujos un eju talak.Tas bij vinu tiesibas,kadu apdauzit.Aizradit es nedrikstu,kur nu vel izskirt.Taluk pie kadas DEBILITATES esam nonakusi.Pietura ar pikam apmeta autobusa pieturas stiklus,un atkal koks ar diviem galiem,aizradit nedrikstu.Pasvaldibas policiju traucet nedriks,ko es trauceju par tadiem sikumiem,un par viltus izsakumu,vel mani nosodis ar naudas sodu.

  • 16.02.2018 14:21 Ziņot

    To cik var:

    Godīgi, ja neesi informēts par visiem, kāda kuram situācija ģimenē! - ne visiem bērniem ir telefons arī šodien— un apjukumā brīdī pat var savu vārdu piemirst-tas ir tikkai bērns apjukumā, satraukuma brīdī! Ne visi bērni ir saucamie ielu bērni, kas pārzina visu pilsētu - ir situācijas diemžēl, kas lika no baidīties un atsvešinātības no mūsdienu sabiedrības un nav pat vēlēšanās 8.gados iepazīt vairāk pilsētu - cik viņa jau ir iepazīta! Tāpēc nespried iet par situāciju, ko nezināt! Diemžēl vai paldies dievam - pēc pieredzes!

  • 16.02.2018 14:30 Ziņot

    To cik var:

    Paldies kungam, kas pievērsa uzmanību apjukuši bērnam un situāciju ielika pareizās sliedēs! Vairāk ne vienaldzīgu un pareizi orientētu cilvēku!

  • 16.02.2018 15:53 Ziņot

    cerams, ka cik var izlasīs

    Cik bērnus esi jau izaudzinājis un izskolojis, ka ir viedoklis kādi ir bērni.

  • 16.02.2018 18:26 Ziņot

    Brīvais.

    Brīnums!!!! , ka nerej uz autobusa šoferi.

  • 16.02.2018 19:38 Ziņot

    piekritu " cik varam"

    Vecākiem skolas vecuma bērniem IR jāiemāca elementāras lietas,kā piem. ceļs uz mājām,kur un kam zvanīt utt.

  • 16.02.2018 19:47 Ziņot

    Kāpēc?

    Secināt, ka vecāki tādas lietas bērniem nemāca?
    Ko saviem esat iemācījuši?
    8 gadi nav LIELS!

  • 16.02.2018 20:11 Ziņot

    ausainis

    pievienošos tiem, kuri saka, ka 8 gadi ir pietiekošs vecums, lai spētu saprast kur atrodas un spētu attiecīgi rīkoties. Ja pusaugu meitene nevar nosaukt vārdu, varbūt nedzirdīga vai specskola? Mātei pusaugu meiteni vajadzētu vadāt pie rokas, ja neko viņa nesaprot.

  • 16.02.2018 21:21 Ziņot

    Ausainim

    Pusaugu?! 8 gados?! nu labi, ka ne precību vecuma jauniete.
    Vienīgais, kam te vajag speciālo skolu, esi tu.

  • 20.02.2018 17:51 Ziņot

    Fifija

    Ja vajag manu nr tad 112

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!