Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Trešdiena, 16. oktobris

Vārdadiena: Daiga, Dinija

Dāma ar “Jeep” negriež ceļu tramvajam  (29)

Atslēgvārdi satiksmes negadījums | tramvajs | Avotu iela

  • Komentāri (29)
  • 0

Komentāri (29)

  • 21.05.2018 14:40 Ziņot

    King Kongs

    Pēdējais laiks kaut ko mainīt tajā laukumā. Vai nevar uzlikt adaptīvo luksoforu, kurš noklusējumā būtu ar zaļo gaismu, un pie tramvaja kustības pārslegtos sarkanajā ? Meldru un Brīvības ielas krustojumā tads tagad ir, un spēcīgi atveiglo braukšanu. Var būt šajā krustojumā tas arī būtu risinājums ???

  • 21.05.2018 14:51 Ziņot

    "dāmai"

    Viņai taču "jeepis", tramvajs patraucēja... Pilna pilsēta ar šitādām "dāmām", jeepi, merši, bmw...

  • 21.05.2018 15:03 Ziņot

    Uii

    Bildes gan labas.

  • 21.05.2018 15:14 Ziņot

    Gnīda latviets

    Ko jūs dirš es esmu plika dīda un nabags nav par ko dzīvokli nomaksāt bet toties braucu ar paceltu galvu sapuvušā LEKSUSĀ kas ēd 12 litrus uz 5 km un spaidu aipoda pogas.

  • 21.05.2018 15:24 Ziņot

    ezītis miglā

    Bildēja profiņs,kas pat vadija studiju.Dāma laikam steidzās pēc Priekules maizes mazliet nokļudijās.

  • 21.05.2018 15:43 Ziņot

    Impis

    Ja neredzi tramvaju, tu NEVARI piedalīties satiksmē!!! Tad jau mašīnas un divriteņi vispār ir sīkumi kas nav jāņem galvā. Tādai uz mūžu tiesības nost!!!

  • 21.05.2018 15:54 Ziņot

    Beldows

    Redzeets auto

  • 21.05.2018 16:02 Ziņot

    Tramvajists

    Nu tak redzot bīstamību arī tramvaja vadītājam vajadzētu piebremzēt, tas nekas, ka priekšroka, cilvēcība -1.

  • 21.05.2018 16:12 Ziņot

    Pfff

    Ka ne diena kaudkas notiek, nepamanīt tramvaju tas ir numurs vai domāja ka tramvajs apbrauks :D vai kāds pret sabiedrisko transportu

  • 21.05.2018 16:36 Ziņot

    Vai tiešām?

    Nu par tramvaju braukšanas kultūru vēl vajadzētu paskatīties. Tramvajiem satiksmes noteikumi neeksistē vispār. Gan pie sarkanā brauc pāri, gan stāv uz gājēju pārejām. Gan jau ka arī šeit kā jau parasti agresīvi uztriecās džipam virsū tur, kur varēja no sadursmes izvairīties. Kad beidzot arī tramvaju vadītājus sāks sodīt???

  • 21.05.2018 16:46 Ziņot

    Gudravam- vai tiešām

    Vai tiešām esi pārliecināts par to ko tagad uzrakstīji ? Tramvajs ved pasqažierus, pat ja tikai strauji nobremzēs, lai izvairītos no vienas blozg... visurgājēja, var notikt nepatīkamas lietas pašā tramvajā un var traumēties DAUDZI cilvēki !
    Tramvajs nav džips un nevar ātri apstāties. Ne jau pa velti TRAMVAJAM ir jādod ceļš, ja nav regulējama krustojuma.... tālāk neturpināšu :)

  • 21.05.2018 16:48 Ziņot

    LMT

    dāmas arī pie stūres fļūta pa telefonu tāpat kā mirstīgie

  • 21.05.2018 17:16 Ziņot

    x3

    cik nav redzeetas tramvaju "kundziites" kas kladzina braukshanas laikaa pa mobilo. itkaa musdienaas Brivroku sistemas eksistee. HER, vinjas ar 1 roku tur mobilo, ar 2 pardod talonu, ar 3.... saprotu tramvaja nav stuures, betnu uzmaniba no celja tak noversta.

  • 21.05.2018 17:18 Ziņot

    babene

    gribēja iebraukt TOPiņā tikai neaprēķināja ka netiks iekšā.

  • 21.05.2018 17:19 Ziņot

    Ikuka

    Eh,žēl auto.

  • 21.05.2018 17:52 Ziņot

    x4

    tranvaja vaditajiem vajadzetu aizliekt tirgot talonus pie stures!

  • 21.05.2018 18:18 Ziņot

    Divaini

    Nesaprotu, kapēc javano tramvajs? ja džipā nevar pamanīt tramvaju tad viņam(viņai) nevajadzētu piedalīties satiksmē!

  • 21.05.2018 18:30 Ziņot

    Vērotājs

    Ja tajā vietā nevar redzēt kad tramvajs brauc tad luksoforu ne tik neredzēs! :)

  • 21.05.2018 19:11 Ziņot

    bmw55

    Kārtējais bezsmadzeņu sievišķis pie auto stūres , kuram uz mūžu jāatņem tiesības.

  • 21.05.2018 21:04 Ziņot

    Labāk tad ar kājām ja neredzi kas notiek apkārt

    Katra krustojuma luksoforu neuzliks ja neredz tramvaju tad tiešām nau ko teik.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!