Pirmdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis

Deg telpa, mantas, gruži un kūla

Deg telpa, mantas, gruži un kūla
Foto: Ruslans Šuļga
25.02.2019 09:50

liepajniekiem.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē ugunsdzēsējiem glābējiem darba bija pilnas rokas, pastāstīja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Piektdien, 22.februārī, dažas minūtes pēc septiņiem no rīta saņemts izsaukums uz Darba gatvi Kazdangā, kur divstāvu ēkā dega telpa 15 m2 platībā. Cilvēki necieta, pulksten 8.30 ugunsgrēks bija likvidēts.

Sestdien, 23.februārī, pirms pieciem pēcpusdienā saņemts izsaukums uz Loču ielu Liepājā, kur divstāvu neapsaimniekotas ēkas pirmajā stāvā dega atkritumi 4 m2 platībā. Pusstundas laikā ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien, 24.februārī, pirms trijiem dienā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Ziemeļu ielā Liepājā, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 4 m2 platībā.  

Tajā pašā dienā pirms astoņiem vakarā saņemts izsaukums uz Celtnieku ielu Liepājā, kur četru stāvu neapsaimniekotas ēkas otrajā stāvā dega sadzīves mēbeles un mantas 5 m2 platībā.  

Vēl nedēļas nogalē ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumiem, kuros dega pērnā gada zāle. Šādi izsaukumi saņemti Rubeņu ielā Liepājā, kur dega kūla 300 m2 platībā, Durbes novada Tadaiķu pagastā, kur svila pērnā zāle arī 300 m2 platībā, kā arī Katedrāles ielā Liepājā, kur dega sausā zāle 30 m2 platībā.

Kopumā aizvadītajās diennaktīs VUGD Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – 18 uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uzglābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Savukārt visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 89 izsaukumus – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu, tostarp 11 uz kūlas ugunsgrēkiem, 32 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)