Pirmdiena, 6. aprīlis Filips, Vīlips, Zinta, Dzinta

Dzīres beidzas ar sievietes piekaušanu; varmāka slēpjas skapī

Dzīres beidzas ar sievietes piekaušanu; varmāka slēpjas skapī
Foto: liepajniekiem.lv
18.05.2018 10:34

liepajniekiem.lv

18.maijā aptuveni pusstundu pēc pusnakts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka vienā no dzīvokļiem Talsu ielā notiekot konflikts, portālu informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

”Ierodoties notikuma vietā, policijas darbiniekus pie ēkas sagaidīja vairākas personas, kuras norādīja, ka pie viņiem vērsusies sieviete, kura esot piekauta,” viņš stāsta: ”Vēršoties pie minētās sievietes, bija redzams, ka viņai ir nodarīti miesas bojājumi. Cietusī sieviete pastāstīja, ka viņu esot piekāvis vīrietis dzīvoklī, kurā notika konflikts.”

Uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, lai sniegtu palīdzību cietušajai sievietei un Valsts policijas darbinieki.

”Apsekojot minēto dzīvokli, durvis atvēra dzīvokļa iemītnieki, kuri ieaicināja policijas darbiniekus dzīvoklī un paskaidroja, ka pie viņiem bija atnākuši draugi un kopā ar viņiem tika lietots alkohols. Viņi pastāstīja, ka alkohola lietošanas laikā starp atnākušajiem – vīrieti un sievieti, esot izcēlies konflikts, kā rezultātā vīrietis esot piekāvis sievieti,” turpina K.Vārpiņš.

Dzīvokļa iemītnieki paskaidroja, ka minētais vīrietis esot devies prom un dzīvoklī vairs neatrodoties. Kamēr tika skaidroti lietas apstākļi, Pašvaldības policijas darbinieki sadzirdēja, ka drēbju skapī kāds atrodas. Paverot skapja durvis, tika pamanīts noslēpies vīrietis, kurš atbilda uzbrucēja aprakstam. Minētais vīrietis kļuva agresīvs, kā arī bija manāmā reibuma stāvoklī. Vīrietis sāka vicināties ar rokām un kājām, tādēļ tika pielietoti speciālie cīņas paņēmieni, lai vīrieti savaldītu.

1983.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Liepājas pilsētas pašvaldības policijā atskurbšanai, pēc kuras viņš nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli