Otrdiena, 27. oktobris Lilita, Irita, Ita
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Ekskursija pārvēršas murgā

Ekskursija pārvēršas murgā
Foto: Egons Zīverts
17.10.2017 07:12

"Kurzemes Vārds"

Lai pēc procedūras slimnīcā mazliet uzmundrinātu dēlu, liepājniece Evita (vārds mainīts) gribēja viņam parādīt teritoriju, kur darbojas Biznesa centrs. Taču ekskursija sagādāja rūgtus pārdzīvojumus. Sabiedriskā autobusa šoferis viņus izgrūda no autobusa. Tā apgalvo sieviete, viņa ar iesniegumu vērsusies policijā.

Otrdien 12 gadus vecajam puikam Liepājas Reģionālajā slimnīcā no rokas izņēma pēcoperācijas šuves. Jau stāvot pieturā, viņš ierosināja braukt nevis uzreiz mājās, bet doties apskatīt Biznesa centru. Kāpjot iekšā 6.A maršruta autobusā, kurš brauc gar ražotnēm, izdzirdējuši šoferi sakām, ka nemaz nav vērts tajā kāpt. 

Pieturā “Biznesa centrs” Evita un dēls nolēmuši tomēr nekāpt ārā. Lai gan monitors autobusā rādījis, ka galapunkts ir pieturā Kapsēdes ielā, šoferis sācis kliegt, lai visi kāpj ārā. Daži paklausījuši, bet Evita un viņas dēls palikuši sēžam. To redzot, šoferis satrakojies un, vēršoties pie Evitas, bļāvis: “Es tev teicu, kāp ārā, bļ…” Sācis draudēt, lamāties. Viņa par notiekošo bijusi šokā, nav sapratusi, kas īsti notiek.

Tad šoferis piecēlies no sava sēdekļa, sagrābis turpat aiz muguras sēdošo Evitu un rāvis ārā no autobusa. No mugurpuses saķēris aiz rokām, pacēlis gaisā un grūdis durvju virzienā. “Dēls, to redzot, satraucās, sāka raudāt,” abu pārdzīvojumus atceras sieviete. Ja nebūtu paspējusi pieturēties, būtu izkritusi ar seju pret ielas segumu. Tagad palikuši tikai zilumi un saplēsta vējjaka.

Tālāk šoferis ķēries pie bērna. Lai arī bijis acīm redzams, ka viņam ir traumēta roka – tā bijusi pasaitēta –, vīrietis puiku sagrābis aiz rokām, pacēlis no zemes un tāpat izmetis ārā. “Pret mums izturējās vēl sliktāk nekā pret bezbiļetniekiem, lai gan neko nebijām izdarījuši,” neizpratnē ir Evita, “tā bija fiziska un emocionāla vardarbība gan pret mani, gan pret bērnu.” 

Pabraucis gabaliņu tālāk, nevis līdz galapunktam Kapsēdes ielā, šoferis apstādinājis autobusu ielas malā, un pēc dažām minūtēm turpinājis savu darbu, braucot atkal pilsētas virzienā. Evitai un viņas dēlam nekas cits nav atlicis, kā mājās atgriezties, kāpjot tajā pašā autobusā. Sieviete cerējusi, ka šoferis šajā laikā būs nomierinājies, un vismaz atvainosies par pārsteidzīgo rīcību. Taču gluži pretēji – viņš nav izrādījis pilnīgi nekādu nožēlu. Evita noliedz, ka šādu agresiju varētu būt izraisījusi asāka vārdu pārmaiņa. Nekas tāds neesot noticis, šoferi viņa nepazīst, vien pēdējā laikā, kopā ar dēlu biežāk braukājot uz procedūrām slimnīcā, ievērojusi, ka viņš pret pasažieriem nelaipni izturas diezgan bieži. Cietusī pasažiere uzsver, ka viņas mērķis nav panākt tikai to, lai konkrētais šoferis saņemtu sodu, bet norādīt uz problēmām sistēmā.

Plašāk lasiet laikraksta “Kurzemes Vārds” 17. oktobra numurā.

#kvards-20171017-04#

160 komentāri

2017-10-17 07:34

vovans: visticamāk vajadzēja degvielu noliet , aptuveni 80 % LAP šoferiem.

2017-10-17 07:50

autobusos: Visticamāk, gribēja ar dēlu pabraukāt ar autobusu, līdz galapunktam un atpakaļ,un neizkāpa galapunktā. Tas arī izraisīja pamatotas šofera dusmas. Jo uz Biznesa centru ekskursijā privāti neviens nebrauc, jo tur jau netiek iekšā. To viņa piedomājusi vēlāk, lai kaut kā pamatotu savu vizināšanās kāri.

2017-10-17 07:54

Ezis445: Tā ir ka negrib normāli algas maksat.Tapec jau nav vairs kas strada un atros kaut kadus nekadus

2017-10-17 08:00

to autobusos: Droši vien mazo Ivanu šoferis tā pat izdzina no autobusa. Izskatās ka policija nav izvedusi audzināšanas darbu ar šoferiem.

2017-10-17 08:01

cietušajai: Katram autobusam ir borta nr, uz priekšējā paneļa ir autobusa vadītāja vārds un uzvārds, kāpēc tas nav minēts???

2017-10-17 08:03

Inkubators: Te sieviete ar dēlu grib izglītoties un biznesa centru sagribēja redzēt. Man vienalga tādu cetru nav. Tas saucās apčakarēšanas un eiropas naudas atmazgāšanas projektu piesaistes savu kabatu piebāšanas iespējas.

2017-10-17 08:05

>autobusos: Kur un kāpēc brauca,kad ko izdomāja-tas nav iemesls,lai šoferis šādi rīkotos.Vienkārši principā tas nav pieļaujami.

2017-10-17 08:21

1: Nakamreiz zinas,ka nekapt ara no autobusa.....

2017-10-17 08:30

Antons no 5185: Kas te pa sviestu sarakstīts, lai Dievs apgrābstās!! Riktīgs filmu scenārijs!! .....”pacēla gaisā, svieda laukā.....! Pēc viņas stāsta izklausās varens trillera filmas cienīgs stāsts. Nu kur problēma ja šoferis pasaka ka jāpaceļ savi dibua un jākāpj ārā? Sanāk ka tedz “mēs” varam darīt ko gribam, bet šoferis “nedrīkst” pat asāku vārdu pateikt! Tā vien pēc tās kundzes stāsta liekas ka tas “negantais” šoferis rīkojies tik “necilvēcīgi” ka nabagus “cilājot” pa gaisu, švitinot tas šoferis būs abiem salauzis rokas!!! Cirks ir aizbraucis, bet klauni palikuši.

2017-10-17 08:32

Labrīt.: Atļauts vai nē, bet visu var izskaidrot normāli, mierīgā tonī, nevis bļaut un grūst! Ja neprot komunicēt, jāiet strādāt mežā vienatnē. Bet ja tu strādā ar cilvēkiem, tad izvērtē situācijas un mēģini saprast otro pusi, nevis truli seko tam, kas rakstīts noteikumos. Arī ar mazo Vaņečku droši vien bija līdzīgi. Tā vietā lai aprunātos, vienkārši atstāj pieturā.

2017-10-17 08:51

Pasažieris: Vispār pārvietoties ar pilsētas autobusiem ir diezgan riskanti vai nu nav bremzes noregulētas vai šoferi kā malkas vedēji bet pieturās bremzē tā ka cilvēki nevar kājas noturēties un lielāko ties visi nervozi un neapmierināti

2017-10-17 08:59

Atille: Nav jau pirmā reize,kad dzirdam tik neglaimojošus vārdus Liepājas autobusu parka un šoferu virzienā. Te mātes ar ratiņiem, te vienkārši invalīdam pārbrauc kāju, te mantas bojājumi pasažieriem. Un, pie tā visa, nekādas vadības reakcijas un rīcības uz notiekošo. Saprotu, ka cilvēki ir šokā un uzreiz neizdomā ko darīt, apmulsums, pazemojums un aizvainojums. Liepājnieki savācieties taču, kur palikuši cīnītāji, aizstāvji un tautas balss, Domāju, šeit ir jāraksta iesniegums uz konkrēto šofri policijā par miesas un mantas bojājumiem, Jāpiedzen sāpju nauda no Liepājas autobusu parka, vai, kas nu tur atbild par šoferu kvalifikāciju un pieskaitāmību. Jābrauc uz slimnīcu un jāsecina miesas bojājumi. Noskaidrojam autobusa nr., ja var šofera vārdu, ja to nevar tad ir grafiks , kurā laikā kurš ir braucis. Ar visiem pierādījumiem uz policiju, tiesībsargu, Beztabū, tiesu - sabiedrība prei Liepājas autobusu parku. Ko vai tiešām nav neviena, kas palīdzētu tikt galā ar šo vājprātu, kas jāizcieš Liepājniekiem!!!! Te van ko tukši runāt un spriedelēt ir jārīkojas!!! Ko, tiešām īstenie Liepājnieki visi ir izbraukuši un nav neviena, kas pat šai konkrētai sievietei un bērnam palīdzētu!!!

2017-10-17 09:00

Sandris: Mēs dzirdējām vienas puses versiju,otrai pusei noteikti,ka ir cita versija.

2017-10-17 09:04

to autobuss: Nerunā un nejaucies ja nezini! Kapsēdes ielā vispār tāda galapunkta vairs nav, jo tur ir aiztaisits ciet tas aplis,vai vispār izārdīts sakarā ar objekta celtniecību! Autobusi apstājas kur pagadās ,tur ir visa vaina! Saprotu (strādāju līdzās) ka autobusiem bija ierādīta cita galapunkta vieta pretim bijušajai kombikorma rūpnīcas caurlaidei,bet kad sāka vest graudus uz ''Baltic Agro'' autobusi apstājas ''kur popala'' un faktiski tādas gala pieturas tur vairs nav! Autobusa šoferi kur grib tur arī ''uztaisa'' gala pieturu,ko šoferim vajadzēja arī paskaidrot! Bet ja par asumiem- ir viens tāds šoferis,sēž savā vietā kā ''pulvera muca''! Lai Dievs nedod ja kaut kas...Viņš jau autobusu parkā strādā ļoti sen,Pagara auguma,kalsns,nu jau sirmiem matiem ar brillēm! Ja nemaldos senos laikos brauca arī pa rajonu.Tā vienmēr vispār nerunā,bet kad atveras...

2017-10-17 09:06

Pauze: Autobusos NOVĒROŠANAS KAMERAS nav? Vēl jo projām nav?
Kāpēc? Nebūtu problēmas!

2017-10-17 09:11

XXL: Ir noveroti dazadi neadekvati sturetaji ,paprasi vinam kur iet autobus vins tev preti 10 vardu ar lamu vardiem iekams pateiktu vienu vardu autobusa galapunkts.Un cik neruna pa telefonu braucot

2017-10-17 09:27

icy: ..pilnīgi piekrītu komentāram par pavizināšanos, jo noteikti netika gaidīt, kamēr autobuss apmet līkumu un dodas pilsētas virzienā.Tādu Biznesa centra apskatītāju pie slimnīcas pieturas var redzēt daudz, īpaši seniorus cienījamā vecumā, jo nav ne vainas pasēdēt siltā autobusā nevis pieturā dzestrumā dažas minūtes pagaidīt autobusu centra virzienā...

2017-10-17 09:35

Alias: Lai kāda arī tā situācija nebūtu bijusi,pie stūres autobusam bijis psihopāts. Ja reiz tā,tad jāprasa,kā tas iespējams,ka tāds,kuram nepieciešama ārstēšana,ir nolikts strādāt ar cilvēkiem!? Pilnīgi nekādas mēra sajūtas vairs cilvēkiem nav!

2017-10-17 09:40

Inesite m: Man vienreiz pietika LAP uzrakstit sudzibu, ka man soferis nepalidzeja iecelt ratus un vel man piebilda ka, ja pati nevaru iecelt, tad nav ko braukt vispar. Braucu starppilsetu autobusa. Un soferis dabuja rajienu no prieksniecibas. Neapmierinats bija baigi

2017-10-17 09:41

Nu ja: Autobusa šoferis vainīgs, lamājās un sita, un meta pa gaisu no zila gaisa!!! Tak kameras jau visu parādīs, bet besī šitie raudātāji - nevainīgās dvēseles, bet no zila gaisa jau vienkārši tāpat nekas nenotiek!!!

2017-10-17 09:42

Реальность: хуторяне приехали на экскурсию в бизнес мегаполис, начитавшись латышской пропаганды о неуклонном росте благосостояния и настроения жителей, а тут на тебе - то на переходе по морде получат, то из автобуса выкинут ...

2017-10-17 09:53

komentētājiem: neaizstāviet šoferus, pēdējā laikā AP strādā rupekļi , kas domā, ka malku ved,ne cilvēkus. Ši sieviete par zaki taču nebrauca un kas??? Neļāva uzpīpēt autobusā?? Bet šoferu kultūra aizgājusi pagātnē.

2017-10-17 10:04

visiem komentētājiem!: Lūdzu nevajag visus LAP šoferus mest pār vienu kārti, VISI nav vienādi, un VISI nav rupji. Lūdzu konkrētā autobusa borta nr, un vaditāja vārdu un uzvardu, un VISS būs skaidrs. A to tagad vienkārši bla bla bla,,,,uz VISIEM

2017-10-17 10:07

rudens Liepājā: Man bija tieši otrādi - gribēju izkāpt gala pieturā, bet autobus tur nepieturēja, uzreiz aizbrauca uz sākuma pieturu.

2017-10-17 10:24

loks: Autobusa šoferis ir diagnoze. Kā viņi brauc pa pilsētu?!? Tas ir murgs kaut kāds. Katru dienu redzu kādas 5 avārijas situācijas ar autobusiem.

2017-10-17 10:28

vorsi:): Tos autobusa šoferus pirms ņemt darbā vajag viņiem iemacit kultūru,kā neka strada ar cilvēkiem! Otrs iemācit braugt,vai iziet drosas braugšanas kursus,savādak brauc ka 13skolas apsolventi!!! Ja ir tiesības tas nenoziīmē to ka baigais soferis!!! un pie visa tā vēl tie " šoferi "uzvedās kā autobusa parka direktori!!!!

2017-10-17 10:40

nekas nemainas: Kopš tā gadījuma kad to sirmgalvi notrieca kamēr šis noasiņoja tikmēr gāja skatīt vai autobuss nav sabuktēts, man viss ir skaidrs kādi roboti tur strādā.

2017-10-17 10:43

Asteli: Runajot par brauksanas stilu, ne visi ir vienadi soferi. Ja un vel ir nianse tada ka visiem autobusiem ir kontrollaiki jaievero.

2017-10-17 10:43

Asteli: Runajot par brauksanas stilu, ne visi ir vienadi soferi. Ja un vel ir nianse tada ka visiem autobusiem ir kontrollaiki jaievero.

2017-10-17 10:45

ita: Autobusu parka vadibai butu jaizvieto autobusa ,piemeram aptaujas zurnals,un ticiet man-tas atrisinatu so problemu ar rupjajiem soferiem!!!Jo,ka izradas tad kameras tur neviens neparbauda,tad jau butu atrasts mazais Ivans.Te pat nav ko apspriest,ja sis radijums sadi apgajas ar sievieti un bernu,tad vinam jaiziet psihiatra parbaude nekavejosi!!!Sai sievietei jagriezas pec palidzibas BEZ TABU,JO POLICIJA ATKAL NESASKATIS PARKAPUMUS!!!

2017-10-17 10:49

matilde: Isti nezinu, bet šķiet, ka sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzēja noteikumos ir rakstīts, ka pasažieriem maršruta galapunktā ir jāatstātstāj autubuss, tramvajs vai kas tas būtu. Tomēr es gribētu lai , šajā gadījumā, gan autubusa šoferis, gan Liepājas autoparka administrācija man paskaidrotu, kur es, kā pakalpojuma saņēmēja, varu iepazīties ar uzņēmuma darbinieku tiesībām izturēties pret mani rupji vai pielietot fizisku spēku ? Šajā gadījumā gribas" mest akmeni" arī veslības izziņu izsniedzējiem ..... parakstus jau saņemt nav problēmju. Un tad nu brīnāmies, ka sastopamies ar psihiski nestabiliem ''speciālistiem" . Konkrētajā gadījumā ir izdarīts rupjš pārkāpums pret pakalpojuma saņēmēju, nodarot psihoemocionālas, gan fiziskas ciešanas. Pakalpojuma sniedzējam vajadzētu veikt atkārtotu psihoekspertīzi, vai viņš ir tiesīgs turpināt pienākumus šajā nozarē. Viņam būtu jāizmaksā kompensācija cietušajiem un jātalaiž no darba, liedzot iespēju turpmāk strādāt ar cilvēkiem.
Un lai te šo (radību..piedodiet, bet citādi nespēju nosaukt šo vīrieti - šoferi. Lai gan kas tas par vīrieti, kurš spēj būt rupjš, vardabīgs pret sievieti un bērnu ?) nedomā kāds aizstāvēt. ! ! !

2017-10-17 11:01

lmunri: Braukšanas stīls tiešam ir dažads. Braucu pārsvara ar 6. maršrutu. Ir viens šoferis (jāpiefikse vai tiešam viens un tas pats), kuram pieturas un gajeju pārejas izlēc laikam katru reizi jaunā vietā, bremze tik strauji ka tiešam stāvot nevar noturēties, roka noraujas no roktura.

2017-10-17 11:04

lmunri: Esmu šoka no dažiem komentāriem, kur aizstāv to šoferi - pat ja statītā ir tikai 50% taisnība, viņam nav tiesības pacelt roku uz jebkuru pasažieru, it īpaši uz sievieti ar bernu.

2017-10-17 11:23

jas: ekskursija? ar sabiedrisko? un ja tik slikti bija tad jau varēsim redzēt video ,kas katrā autobusā ir uzstādītas....

2017-10-17 11:27

iespēja: droši vien tas pats, kas puišeli Dubeņos izmeta

2017-10-17 11:30

Borta nr.: Poljubomu viens no šiem: 8202, 8215, 8238, 8240

2017-10-17 11:37

cik ilgi?: Pēc braukšanas autobusā sieviete zaudēja redzi. Sūdzējās tieši vadībai, ar visām ārstu izziņām, atšuva pēc pilnas programmas. Tas ir pilnīgi kas nenormāls, kas notiek ar autobusu parku!

2017-10-17 11:45

lapsis: Visi iesaistītie ir mūsu sabiedrības daļa, un par šīs sabiedrības kultūru, iecietību un toleranci var spriest pēc augstāk rakstītajiem komentāriem. Dažreiz taisnība ir kaut kur pa vidu, gadās arī, ka taisnības nav nevienam, bet jebkurā gadījumā mūsu kašķīgā sabiedrība atradīs vainīgo un nopļūtīs beigtu:)))

2017-10-17 11:53

Tas Šoferis: Nu te vis vienos vārtos,mežonis kaut kāds,nu tad uzreiz vajadzēja saukt policiju,vai kāpt ārā pie slimnīcas un fiksēt tos zilumus un plēstās jakas.Ja cilvēkam 4 reizes pasaka ,ka ir galapunkts un ir jākāpj ārā,jo man ir pārtraukums 14 min.Jums patiktu, ka viena nekauņa sēž priekšā un blenž uz jums.Es gribu piecelties izstaigāt autobusu ,varbūt paēst kaut ko,vai pakasīt dibenu,bet te viena...Starpcitu šis nav pirmais incidents ar šo sievieti,un viņas puikam es pat nepieskāros. Tas īsumā...

2017-10-17 12:06

Es.: Tiem šoferiem kas no paša rīta brauc ar 6 un 6a gribās ar ķieģeli pa seju iemest. Attieksme vienmēr ir tāda. Naudu paķer, kaut ko lamājoties zem deguna, talonu demonstratīvi nosviež ar naidu tā, ka tas mēdz pat pie zemes nokrist un brauc pilnīgi ignorējot to, ka autobusā vispār ir cilvēki. Manuprat vismaz vienam vai diviem no šiem šoferiem būtu jamaina nodarbošanās.°

2017-10-17 12:08

********: ka maksa ta strada

2017-10-17 12:26

psc: autobusos; jūs izlasījat ka vinus izmeta vienu pieturu iepriekš pirms galapunkta? jpčik kas pasaulē notiek debilisms

2017-10-17 12:27

44: skaidra lieta , ka negribēja gaidīt kad buss atnāks atpakaļa , kas nekait iekāpt siltuma un izmest līkumu , pie tam jau ērti sēdeklī , piekrītu ka tas var būt neētiski , bet braukt autobusā ir katra indivīda tiesības , tikai atrodoties gala punktā un izrādot vēlēšanos turpināt braukšanu atpakaļ būtu tākā pienākums izkomposterēt jaunu braukšanas talonu, tad šoperis nevarētu izvirzīt nekādu pretenziju

2017-10-17 12:30

trakums: fantazetaju un komenteetaju te netruukst vnk ko jus fanatazeejat mulku bars ne jus tur bija ne redzeejaat ko spriedeleejat zb

2017-10-17 12:35

Alias: Nu,ja tā strādā,kā maksā,un cilvēks ir kvalificēts darīt ko citu un par labāku samaksu,tad nevajag mocīt sevi un apkārtējos,jo ne jau viņi ir vainīgi pie tā,ka,piemēram,šoferis zemu algu saņem. Nevar savus nervus savaldīt,vajag pašam uz to slimnīcu piestaigāt,psihiatrs nomierinošus medikamentus noteikti izrakstīs.

2017-10-17 12:40

Jaunliepāja: Autobusu parkā ir brīvas vakances ! Drīz vecie aizies vispār un jaunie vietā nenāk. Diez kāpēc? Komentētāji varētu noskaidrot un paskaidrot ! Priecājaties ka autobuss vispār kursē un jūs nevadā ķīnieši vai ņam,ņam tautas pārstāvji!

2017-10-17 12:43

Tas Šoferis: Vienīgais mans pārkāpums ka es palīdzēju piecelties un izkāpt viņai,tur nebija nekādas grūšanas viss korekti. Ticiet man, tur ļoti viss ir pārspīlēts.Cienīsim viens otru ,un tad vis būs kārtībā OK....

2017-10-17 12:49

sapnis: Man gan izklausās, ka sievietei bija uznācis pilnmēnesis. Ne liecinieku, ne citu pierādījumu. Un tas, ka sieviete pēdējā laikā ievērojusi, ka tas pats šoferis agresīvi uzvedās arī pret citiem pasažieriem, jo viņa tagad biežāk brauc uz slimnīcu........ Autobusa parka šoferi nebrauc pa vienu maršrutu katru dienu, šodien 6.maršrut, rīt- 8, parīt, 2, un t.t.

2017-10-17 13:04

dingdao: Autobusu shoferi vispaar ir viena pretiiga suga! Es to debilos autobusus neizmantoju jau gadus 20!

2017-10-17 13:23

siksna visiem nerātneļiem: Gribētos zināt vai ir pamats rakstīt šādu rakstu bez pārbaudītiem faktiem! Tad jau mums nevajag ne policiju,ne dakterus,pat visas citas iestades! Cepam augšā rakstus uz viena neaudzināta tante teica un viss kārtībā! Uz kurieni mēs ejam? Vai liepājniekiem.lv nav pārāk daudz negatīvu tracinošu rakstu? Daudzus rakstus es varu apšaubīt,jo zināju reālos apstākļus,bet rakstā bija tik tendenciozi izpušķot,ka tiešām seriāli atpūšās!

2017-10-17 14:02

EV: Kas te par tvaika nolaišanu?

2017-10-17 14:24

Vārds: Ceru ka atsauksies liecinieks, un sniegs savas liecības... kurs pirms pāris dienām teicis, ka redzēja, ka š
oferis IZMETA no autobusa sievieti ar bērnu!

2017-10-17 14:31

ļoļiks: Jaunie autobysi ir aprīkoti ar kamerām,tā kā visam jābūt piefikšētam,ja nebūs taisnība,kundzei var sanākt tiesas darbi par apmelošanu,ja taisnība,šoferim nav attaisnojuma...

2017-10-17 14:34

Jaunliepāja: dingdao izdara interesantus secinājumus ! 20 gadus nebrauc ar autobusu ,bet zina ka šoferi ir pretīga suga ! Laikam viena tante teica ! Jā, te prasās pēc ārstu palīdzības.

2017-10-17 15:10

fuj stūrētājam: Smejos lasot komentārus- Šoferis ,,palīdzēja,, izkāpt...,,
TĀ palīdzēja ka palika zilumi! Kas par laipnu palīdzību! Lai šoferis neattaisnojas, kameras jau visu parādīs, cik ,,maigi palīdzēja,, ,,izkāpt,,

2017-10-17 15:16

%@: >Реальность
Kas tā ir par gnīdu, kas tur smird ar kaut kādiem čukču ķeburiem?

2017-10-17 15:25

Laima no kukuruzu cilts: Kamēr mēs ar Māri te būsim un valdīsim,tikmēr tādas lietiņas var atgadīties,jo mums ir beigušās šoferu rindas,nav jau dauz cilvēku,kas būtu ar mieru strādāt par paldies.Būsim iecietīgi pret autobusa šoferīšiem.P.s Lap ir daudz vakanču,laipni aicināti...

2017-10-17 15:26

Zzzzz: Nevienu neaizstāvu, ar autobusu braucu reti, bet vienalga šitādiem pārspīlējumiem neticu. Un apbrīnoju tos, kuri izlasa vienas puses teikto, jau pieņem to par neapstrīdamu un pierādītu patiesību. Un vislabākais, ka vēl komentē tie, kas ar autobusu nebrauc vispār.

2017-10-17 15:58

biļete: ja cilvēkam ir biļete jeb mēneškartiņa, samaksājis pilnu cenu, vins brauc kur grib,tad kāpēc par to būtu jāatskaitās šoferim- kur un kāpēc brauc, jo tā ir kundzes daļa, kad kur brauc

2017-10-17 16:03

gury: Šķēlei jānes atbildība.

2017-10-17 16:10

@hell: biļetei
tad pēc jūsu loģikas- atliek tik nopirkt biļeti un ir visas tiesības arī nakšņot autobusā?

2017-10-17 16:17

w: Biznesa centrā ekskursijas?Kā var tikt tur iekšā tālāk par vārtiem?

2017-10-17 16:29

13.skolas absolvents: Nu te var vēderā krampjus dabūt,šo visu lasot! 12 gadus vecs puika saka:Nebrauksim mājās,brauksim apskatīt Biznesa centru..ekskursija! Pieturā Biznesa centrs nolemj tomēr nekāpt ārā..:))) Un tālāk jau pavisam "vorsi",jo braucot autobusā,kura šoferis nav nokārtojis "brauGšanas kursus",var norauties roka,un var zaudēt redzi..Iesniegums policijā,bet mērķa,lai šoferis saņemtu sodu-nav. Jauki!

2017-10-17 16:38

Pans: Zivs pūst no galvas, kāda vadība tādi padotie!

2017-10-17 17:31

godīgais: ar pilsētas maršrutu autobusu pēdējo reizi braucu ar dzeltenu moži dūmojošu Ungārijas Tautas republikas ražojumu, bet piekrītu, iespējams, LAP šoferīši, visi, kā viens, ir visīstākie rupekļi un huļigāņi. Viņi tādi izskatās, īsti baismoņi

2017-10-17 17:31

godīgais: ar pilsētas maršrutu autobusu pēdējo reizi braucu ar dzeltenu moži dūmojošu Ungārijas Tautas republikas ražojumu, bet piekrītu, iespējams, LAP šoferīši, visi, kā viens, ir visīstākie rupekļi un huļigāņi. Viņi tādi izskatās, īsti baismoņi

2017-10-17 17:50

Esence": Nja-laikam zinu par kuru šoferi ir runa,šodien tieši braucu ar 6A autobusu.Te bremzē,cilvēki visi gandrīz vai čupā sakrīt..a,šamais uzbļāva-Turēties vajag!Tas jau nekas,ka turējais-bet,cik nu kuram tie spēki pie tik straujas bremzēšanas;( Tad uz Krūmu ielu,pīpinādams un lāmājies brauca,tā ar nesspratu..kam pa godu tik sirsnīgi skaņas izdeva..Tante blakus sēdoša tik noteica-šis gan virns agresīvs šoferis..Atlika tikkai piekrist..

2017-10-17 18:53

Autobuss: Njāa, traķenē laikam brīvdiena... arī pasažieriem ir PPIENĀKUMI ne tikai tiesības.

2017-10-17 19:40

Skolotājs: Ir arī tādi lielo autobusa šoferi ,kas no krustojuma ,kad iedegas zaļais ,grib vilkt līdzi ,vieglajam automobīlim,bija vairāki gadījumi uz Brīvības ielas.

2017-10-17 20:48

Pārdevēja-godīgajam: Nu redz viņš brauc ar to Ikarusu,kas brauca pirms 23.gadiem un kā var spriest par šoferiem,man liekas,ka pats esi īsts huligāns ar baigo auto?

2017-10-17 21:02

Maara: Visiem pasažieriem ir noteikumi visos gala pieturas ir jākāpj ārā jo tas ir šofera brīvais laiks. Sakarā ar ceļu remontiem šoferi un visi vadītāji ir ļoti uztraukti lai iekļautos grafikos. Pasažieriem ir jāņem vērā.

2017-10-17 21:36

Gandrīz ticu: Jo pēdējā laikā šī pakalpojuma sniedzēja darba kvalitāte krīt visos līmeņos. Busi brauc garām pieturām pat vēlā vakarā, gan rītos,lai gan tur ir pasažieri, vadība uz sūdzību vispār nereģē... Protams, ka ne jau visi šoferi tur slikti, bet labo paliek arvien mazāk. Un tas tikai liecina, ka kaut kas nav kārtībā vadības un / vai attieksmes līmenī. Zivis pūst no galvas.

2017-10-17 21:45

anonims: Droši vien vadībā vaina. Jā, tie šoferīši ir tādi padrūmi. personīgi esmu dzirdējis, kā šoferis bļaustījās un vienu pasažieri, kura , it kā, nebija nospiedusi stop pogu. Pašam ar tā ir bijis, ka to pogu nospiež, bet līdz šoferim neaiziet vai kā-nezinu....?????

2017-10-17 21:49

Egils: Zajbal jau tie šoferi ,pilnīgi neadekvāti. Ja šis izrādīsies paties stāsts tad ceru ,ka tas ānus vairs nemūžam nekur darbu nedabūs.

2017-10-17 21:55

sals: jus gribat teikt 800 eiro ir maza alga viniem, nevajag ,priekš Liepājas tas ir normāli un ja kas tad zinu noteikti ka šādu algu viņi saņem ,takanevajag muldet kā maksa ta strada,riebj klausities nabagi atradušies.

2017-10-17 21:59

sals: jus gribat teikt 800 eiro ir maza alga tikai nevajag priekš liepajas ta ir pat loti laba.

2017-10-17 22:05

Tam Šoferim: Pūļa efekts. Pret pūli - bezjēdzīgi - pierullēs līdz ar zemi. Viens ieknābs, pārējie nodīrās līdz kaulam. Un nav pat svarīgi tā bija vai nē. Linča tiesa. - Tādi esam...

2017-10-17 22:10

Ilga: Nu gan svarcēlājs! Pacēla babeni un iznesa no autobusa :D visu tik sīki izklāstīja, bet to, kāpēc nekāpa ārā, kad teica izkāpt, nestāsta. Droši vien vizinājās, jo izmesta no mājām par šitādu uzvedību.

2017-10-17 22:13

Nja: Palasot komentārus, šķiet, ka ir kāds ieinteresētais, kuram par katru cenu ir jānomelno un jāaizvaino sievieti ar bērnu, bet jāaizstāv Autobusu parka godu. Nedomāju, ka sievietei tagad vajadzētu sniegt kādam atskaites, kādēļ viņa gribēja braukt paskatīt vietu, kur nav iespējams iekļūt. Gribēja braukt tajā virzienā un brauca! Bet varonim-šoferim, kurš grūž no autobusa ārā pasažieri ar bērnu, nevis korekti izskaidro, ka autobuss jau ir galapieturā vienkārši vajag piespraust ordeni. Bravo- tādu cīņu vinnēt! Gods un slava! Varbūt šis ir tas pats varonis, kurš arī mazo Ivanu izsēdināja pieturā.

2017-10-17 22:28

Autobuss: 800? Jā, ja haltūrē un ir apgādājamie, iespējams. Es tādu naudu šeit nesaņemu, bet darbā esmu pāri pa 200h, ceļos 3os 4os gulēt ap 1iem pa nakti, 6dienas 7dienas jāstrādā, svētki jāstrādā un viss pārējais kas šādam darbam nāk bonusā-dzērāji, bomži, lecīgi gailēni... ja es veikalā bulciņas tirgotu, nevienu brīdi nesūdzētos, bet par šo darbu šī samaksa nav adekvāta.

2017-10-17 22:55

vienreizēji: Viens tād autobusa šoferis robežsardzē strādāja...pilnīgi galvā tērēts tagad uz dušman mikrņa brauc!

2017-10-17 23:03

Pieredze IR !: Viens soferis ir loti loti agresivs un naidigs. Pati piedzivoju. dabuju bėgt no autobusa. Neuzdrosinajos ar to autobusu braukt - bija bail, ka nenosit!

2017-10-17 23:05

sals: Ta nu re ir taisniba,800 eiro un plus premijas,bet ne vel par maz un kulturas un komunikacija nekada,bet man jaraujas 380,vot tad pabaro bernus un samaksa komunalos

2017-10-17 23:07

Autobuss: Nja, man arī palasot komentārus liekas, ka kāds par visu varu cenšas nomelnot šoferus un LAP, nemaz nezinot cik adekvāta ir pati sieviete, manuprāt, sieviete pati ir nelaipna un ar dzīvi neapmierināta.

2017-10-17 23:10

Autobuss: Sals, algas lapiņu parādīt? Ap 600 eiro ar visām prēmijām. Un kur tad strādā ja saņem 380?

2017-10-17 23:16

Autobuss: Sals, ir taču brīvas vakances, piesakies un parādi kādam ir jābūt īstam šoferim.

2017-10-17 23:47

Pasažierim: Tie šoferi, kas tikko sākuši braukt ar jaunajiem autobusiem (kuri visu mūžu uz vecajiem starppilsētu autobusiem brauuši) nevar pierast pie tā, ka jaunajos autobusos, viegli uzspiežot uz bremzēm, dators pats sāk bremzēt. Kad uzspiež stiprāk, tad ir tā, kā rakstīts, ka liekas, ka malku ved.

2017-10-18 01:23

bushelis: ..tā...kārtējä profesijas izvērtēšana....necik sen, policaji bez vainas bija vainīgi..jo nenochekoja pa ielu ejošu jaunavu ..sievietes izskată...kurai izrādās bijis tikai 16.g.,...bet tagad visi tirliņi un pasaules neveiksminieki varēs izlamāt autobusu parku un visus šoferus....gaidam nākošo profesiju pārstāvjus...jo viss ir slikti..viss...:)

2017-10-18 01:23

bushelis: ..tā...kārtējä profesijas izvērtēšana....necik sen, policaji bez vainas bija vainīgi..jo nenochekoja pa ielu ejošu jaunavu ..sievietes izskată...kurai izrādās bijis tikai 16.g.,...bet tagad visi tirliņi un pasaules neveiksminieki varēs izlamāt autobusu parku un visus šoferus....gaidam nākošo profesiju pārstāvjus...jo viss ir slikti..viss...:)

2017-10-18 03:18

Autobusam 22:28: Domā, ka bulciņas tirgojot ir kas daudz savādāk? Kontingents tāds pats un vispār.. arī tur pats sūdzētos par algu, un ne tikai.

2017-10-18 06:43

bushelim: esi caurkritis ments /viens no/

2017-10-18 08:45

sals: man nevajag tavu algas lapiņu, un ja kas es esmu sieviete ne viss virietis un noteikti neietu uz jusu kantori stradat,un nevajag uzskaitit cik jus te stundas stradajiet es ar stradaju daudz stundu,un nenopelnu ne tuvu pat jusu 600 eiro taka nevajag jus vienkarši savu darbu darat neprofisonāli nav iemacita komunikācija ar sabiedribu ar kuru jums katru dienu ir jasaskaras ,lai butu jusu 600 ,bet jus labi zinat ka ta nav patiesiba nevajag pust pilites bet iemacities saskarsmi ar pasažieriem.

2017-10-18 08:52

lbb: Patiesība ir kaut kur pa vidu,cilvēki ir tik tālu novesti ar šādu valdības un pašvaldības stilu.Bezdarbs un smieklīgas algas,tāpēc kašķi rodas no visa kā

2017-10-18 09:03

Autobuss: Sals acīmredzot ir apkopēja ar padomju laika 8klašu izglītību. Vispār nav ne jausmas, kas tas ir būt LAP darbiniekam, bet zina, ka mēs par daudz saņemam.

2017-10-18 09:11

eiro: Vispār, nav jāstrādā par šoferi, ja nevar nervus savākt. un ja neapmierina alga, tad jāiet pie priekšniecības, nevis dusmas jāizgāž uz pasažieriem!

2017-10-18 09:35

Skats no malas: Pirmkārt, gan sabiedriskā transporta vadītājiem, gan pasažieriem izmantojot sabiedrisko transportu, likumdevējs ir noteicis gan pienākumus, gan tiesības. ŠEIT GALVENAIS ATCERĒTIES, KA TIESĪBU INSTITŪTU ĞENERĒ PIENĀKUMU INSTITŪTS. Tas nozīmē, ka savu tiesību realizācija ir juridiski pamatota tikai tad, ja primāri ir ievēroti pienākumi. Otrkārt, ja pasažiere uzskata, ka prer viņu ir īstenots viņas tiesību aizskārums, viņai ir pats veikt savu interešu aizstāvību vēršoties kompetentās iestādēs, ko cik saprotu viņa ir izdarījusi vēršoties policijā. Treškārt, šajā transportlīdzeklī ir videonovērošanas sistēma. Līdz ar to policija šo materiālu izmantos apstākļu noskaidrošanai. Šeit gan gribu vērst uzmanību, ka ja policija šajos materiālos nekonstatēs faktus, ko min pasažiere, gan par izcelšanu no transportlīdzekļa, gan par apğērba sabojāšanu, attiecīgi var tikt lemts jautājums par apzinātu policijas maldināšanu un transportlīdzekļa vadītāja cieņas aizskārumu publiskā telpā, pēc kā attiecīgi abiem pēdejiem minētajiem likumdevējs noteicis tiesības vērsties pret šo personu. Ceturtkārt, par informatīvo tablo saturu neatbild vadītājs, bet gan Liepājas sabiedriská transporta ağentūra. Vadītājs nespēj ietekmēt informatīvo saturu, šo sistēmu darbina Globālā pozicionēšanas sistēma. BŪSIM OBJEKTĪVI.

2017-10-18 09:36

no malas: Palasot komentus, tā vien šķiet, ka pats vainīgais šoferis te komentāros cenšas sevi tik ļoti attaisnot. Nez, kāpēc??? :)

2017-10-18 09:45

anonims: Zivs pūst no galvas. Liepājā daudz tādu vietu, ar zemu kultūru. Tātad vadība nepieprasa un cilvēks pats ir neaudzināts. Alga nav liela , jebkurā gadījumā, bet ar sevi gallā jātiek gan.

2017-10-18 10:01

Autobuss: No malas, ja par tevi būtu sacerētas pasakas tu necenstos sevi aizstāvēt? Šeit ir iesaistītas 2 puses un viedokli ir izteikusi 1 puse. Nav dūmi bez uguns. Un nesaprotu kā šoferis varēja bļaut uz visiem pasažieriem, ja galapunkts pie biznesa centra ir pārcelts jau labu laiku un tur brauc darba ļaudis, kuriem ir skaidrs kā diena, ka šeit ir galapunkts. Man vēl neviens nav palicis autobusā, tur visi vienmēr izkāpj. Un ja kādā no galapunktiem, kāds vēl sēž, tad saku, ka šeit ir galapunkts un nekad nav bijušas problēmas. Bet šeit redz viena atkal grib būt gudrāka par visiem citiem.

2017-10-18 10:24

Adatiņa: Ptiesībā ir ļoti nekulturāli AP darbinieki,būtu nepieciešams veikt pārrunas ar autobusu vadītājiem,Liepāja tik maza un tik nekulturāla kauns!

2017-10-18 10:56

gids: ekskursija dīvaina. aizbrauc uz maljorku, bet ārā nekāpj.

2017-10-18 10:58

to Autobuss: Un kas būtu, ja tās nav pasakas? Neticu, ka te sēž gaišreģi, kuri patiesi zin, kur ir meli un kur nē. Pats stāsti, kā tavs darbs krīt uz nerviem, tad jau nemaz nav jābrīnās, ka viens indivīds vienā sliktā dienā nenovaldījās...

2017-10-18 11:08

sieva: Tas viss izklausās pēc pekstiņiem,bet vienu gan gribētu uzrakstīt,varbūt autobusu parkā kāds vadošais arī lasa šos komentārus.Būtu pēdējais laiks šoferiem atgādināt kā jāpiebrauc pie pieturām. Ne katrs cilvēks var lekšus izlekt no autobusa,lai trāpītu uz pieturvietas malu.Un tiem,kas nevar trāpīt ,ir jānokāpj uz stipri zemākās brauktuves daļu. Visi cilvēki nav vienādi sprigani.

2017-10-18 11:16

tautas runas kāpj debesīs: ko gan ir pelnījusi tauta, kas ir apmāta un brēc uz visām pusēm-
kredītus ņemt ir baigi izdevīgi, visi tā dara;
policisti to tik vien dara, kā izraisa avārijas;
skolotāji tik aiziet uz skolu kafiju dzert;
autobusu šoferi ved malku;- u.t.t.
es ar autobusiem pārvietojos gandrīz katru dienu, un nekad neesmu jutusi ne šoferu rupjību, ne braukt neprasmi... jā, protams , strauji bremzē, ja kāds izlec priekšā... un godīgi visus bomžus ielaiž busā, kaut gan tie piesmirdina to, un skaidri zināms, ka talona nav un nebūs tādam...
nu, tauta, - rejam tālāk?

2017-10-18 11:43

Autobuss: To autobuss. Jo es zinu ka tā nebija... šoferi taču runā viens ar otru. Lielāka vai mazāka informācijas apmaiņa starp darbiniekiem notiek ik reizi, kad mēs tiekam izķengāti presē.

2017-10-18 12:20

Ff: Nav dūmi bez uguns. Kamerās visu var redzēt. Visi šoferi nav vienādi. Noliet kā te daži labi minēja sen vairs nevar un neviens to nedara. Ja autobuss tiek saskrāpēts vadítājam novelk no algas un ne jau desmit eoro pat ja nav vainīgs. Tā ka problēma ir sistēmā.protams dažkārt vadītāji nu ne visi bet visu var izrunāt / paskaidrot mierīgi.

2017-10-18 13:04

maldina pasažierus: Un kur bija paziņots, ka galapunkts vairs 6A maršrutā nav KAPSĒDES IELĀ? Autobusu tablo visu laiku vēl joprojām bija gala pietura KAPSĒDES IELA! Jautājums, tad KĀPĒC, ja jau tā VAIRS it kā NAV gala pietura? Šodien vēl skatos autobusu sarakstos ko dala Liepājas Sabiedriskais Transports- gaiši rakstīts 6A no/līdz KAPSĒDES IELAI!

2017-10-18 13:11

Autobuss: Visu, kas saistīts ar informāciju lūdzu uz aģentūru. LAP ar to nav NEKĀDA sakara. LAP ir pakalpojuma sniedzējs, kad braukt un kur nosaka aģentūra, arī reklāmas un informācija uz tablo ir aģentūras pārziņā. Un šoferis tur ir vismazāk vainīgs.

2017-10-18 13:18

to tam šoferim: Briesmīgi ka bērniem jābaidās braukt ar autobusu. Ja manu bērnu kāds tēvainis šitā fiziski iespaidotu, es arī ziņotu policijai un rīkotos tieši ka šī sieviete neklusē. Instances izvērtēs un video izskatīs. Ko tad tā māte un bērns tādu darīja, ka viņus vajadzēja fiziski ietekmēt, vienalga kur un kāpēc brauc? Nesaprotu, kāpēc šai sievietei būtu jāskaidro kādam- kur un kāpēc brauc?

2017-10-18 13:21

to autobusam: Sasmējos, no AUTOBUSS komentāra, citēju- ,,Un šoferis tur ir vismazāk vainīgs,,
tad pasažieri vainīgi, jo nepareizs info autobusu tablo un autobusu sarakstos? :D Nesmīdiniet.

2017-10-18 13:30

Autobuss: Tu biji klāt? Tu redzēji, ka kāds tika fiziski iespaidots?

2017-10-18 13:33

nu gan pārvadātāji: nu jā, saprotams, šoferis te plosās, jo laikam gana nobijies, ka palaidis nagus un ir zilumi jeb miesas bojājumi

2017-10-18 13:34

Autobuss: To autobusam. Piemēram, ieeju lielveikalā un tur ir dzeltens apgaismojums un nevis balts kā man gribētos. Kāds pārdevējai ir sakars ar apgaismojumu lielveikalā? Pasaki godīgi, kurā klasītē mācies?

2017-10-18 13:52

Autobuss: Nebaidies, es neko neesmu palaidis.

2017-10-18 13:58

sals: to autobuss tu negvelz te savas stulbibas ja tev ir 8 klases tad ta ari pasaki man noteikti nav astoņas klases un neesmu apkopeja,bet jums autobuss komentetaj gan noteikti ir tikai četras klases jo nemaki ar sabiedribu komunicet PSRS laika atliekas kad saskarsme ar cilvekiem nebija svariga nevajag mani pielidzinat sev un tava vieta ir tiešām par apkopeju stradat un ar vai ņemtu tadu neizglitotu jo tur ar jabut makai podus berst.... šis domats 09:03 rakstitajam kas sevi uzskata par loti izglitotu.

2017-10-18 13:59

RS: Kapec 8223 autobusa ļoti klusi atskaņo pieturu nosaukumus? Tur salona visos dinamikos kaut kas ir ielikts. Monitora ari ļoti slikti var redzet kur ir nākamā pietura.
Kapec 80% autobusiem ir aizlimeti sensori virs durvim? Pec tām nak sudzibas, kapec pasažierus iespiež durvis?...
Izskatas ka jaunie autobusi un nervozie šoferi nav laba kombinacija. Varbūt vajag tos Solaris autobusus aizsutit atpakaļ uz Poliju? Autobusu parka vel stav tas vecas Volvo autobusi, kuri kurseja pilseta pirms tam.

2017-10-18 14:28

to sals: Es pilnībā piekrītu- Jums nav 8.klašu izglītība. Nu sakiet, kā var vienā tik īsā tekstā salaist tik daudz kļūdu? Tas, protams, neattiecas uz minēto tēmu, jo kāds gan sakars vardarbīgam un nesavaldīgam autobusa šoferim ar Sala izglītību.

2017-10-18 14:32

Autobuss: Sals, jūs esat tik nervoza un rupja. Nav jau brīnums, ka jūs nskas neapmierina. Nervozie pasažieri...

2017-10-18 14:35

Autobuss: Nu ja, un tie 380 eiro arī neko labu par jums nelieciena. SALS

2017-10-18 14:39

RS: Ja ja, es ļoti slikti runāju un rakstu latviski tāpēc ka man latviešu valodas eksāmens ir nokārtots tikai uz 19% no 100. Bet man ir vidējā profesionālā izglītība)))

2017-10-18 14:42

RS: Un es neesmu Sals, es esmu cits lietotājs.

2017-10-18 14:59

Neitrali: Ja pasaka kāpt ārā, tad arī jākāpj!

2017-10-18 15:23

Autobuss: Es šobrīd vēršos tikai pret SALS

2017-10-18 15:46

autobusos: Sals rakstīja, ka nav viss vīrietis. Tas jāsaprot, ka ir daļēji vīrietis, daļēji sieviete. 100% esmu šofera pusē, viņš komentāros cenšas visu paskaidrot. Jau no raksta jūtams, cik ļoti šī situācija tiek uzspēlēta, dramatizēta. Portālos nebūtu jāraksta šādus izaicinošus rakstus, kamēr nav noskaidrota patiesība.

2017-10-18 15:59

Detes: Kads bija sim autobusam borta numurs?

2017-10-18 16:02

Pans: 800eur uz rokas Autobusa šoferim gandrīz no krēsla nokritu no smiekliem. cik šoferi no tā kolhoza saņem tādu algu??

2017-10-18 16:28

sals: to 14;28 piekriti kam gribi bet jus vienalg esat atpalicis no dzives domājiet ka esat baigi izglitots ,un neesmu pateikusi nevienu rupju vardu un parlasiet paši ko jus esat sarakstijuši nepareizus vardus un nepareizas galotnes, un tad maciet mani pareizrakstibu šeit nav konkurs pareizrakstiba bet gan šoferu atieksme pret pasažieriem nu ko tur teikt katrs jau skatas pec savas izglitibas un doma ka visi ir viņa limeni......................................

2017-10-18 16:37

uzspēlēts..: .. un pārspīlēts tas viss ir. Ar slimu puiku apkārt vazāties nevajag, tad nebūs arī jāsaskata problēmas šoferos.
Man arī ikdienā sanāk braukt ar busiem un nekādas rupjības novērojusi neesmu. Ziniet, ir tāds vecs teiciens - "ATTIEKSME RADA ATTIEKSMI". Ir vērts aizdomāties, mīļie ;)

2017-10-18 16:46

sals: to Autobuss bet versies ,kautvai tiesa pret mani, man ir tiri vienalg tadu šoferu dēļ ari nomira mazais Ivans un aizver savas maizes dzirnavas un nomazga savu sežam vietu ,un beidz ataisnot savu slikto slavu atradies te kurš moralizes,tiešam domājiet ka jus esat bez vainas tad ari policija noskaidros tikmer beidz sevi lielit cik jauks esi, vemt gribas no tadiem neandertāliešiem,un ja neēsmu virietis bet gan sieviete,un kas trauce ka sieviete var ari izteikt savas domas par tadiem šoferiem kas nav virietis ,bet gan lupata kas paceļ roku pret sievieti un bērnu............

2017-10-18 17:15

Makaveli: Kamēr kāds bidlo-šoferis nedabūs pa ğīmi..vai arī kādu neatlaidīs...tamēr tā turpināsies! Šodiem autiņā nr.2 braucu...to vadīja kaut kāds neadekvāts değenerāts.. Sākumā viņš piebrauca pie pieturas...pasažieris taisījās kāpt iekšā..Tad viņš pārdomāja..un pats sev saka..ka neņemšu viņu..un spiež pedāli grīdā. Tad pabrauca garām pieturai..kur vajadzēja apstāties...kad viņam to pateica...viņš apturēja un saka...Davaj kāpi ārā! Kas nah.. pa DAVAJ...kas pa KĀPI?!?! To be continued... braucam tālāk..apstājas pieturā...kāp iekšā cilvēki...šis pamuļķis ar savu pretīgo balseli kvekšķ...fiksāk,fiksāk!!! Tas mūlis pat pretīgs...ar dzīvi neapmierināts! Kur tādus dzīves abižitos atrod?!?!??

2017-10-18 18:20

To Autobusam,: Protams,Jūs varat aizstāvēt savu kolēği,un kamēr nav informācijas no policijas par to kā viss noticis(video taču noskatīts)tikmēr grūti ko spriest.Bet,diemžēl ir ļoti nesavaldīgi šoferi-nesen sievieti ar bērnu iespieda durvīs(izkāpa pie Tosmeres kapiem pa aizmugurējām durvīm),ne atvainojiet izskanēja,bet-ko tik ilgi čammājas?:( Tāpat,gadijumi-nospiežu pogu,un viņa iedegās-pieturā neapstājas,sāku prasīt:vai tad nevajadzētu apstāties un izlaist?Atbilde-vajagot laikus pogu nospiest!!Nuu,lieki teikt,ka biju laikus nospiedusi..bet,nu labi-vai man grūti 6:30 pa pilsētu pastaigāties?:D Izkāpu nākamajā un pastaigājos..:)

2017-10-18 19:06

Autobuss: Sals jums labāk griezties pie speciālista...

2017-10-18 19:12

Autobuss: Protams, nesaku, ka visi šoferi ir svētie. Ir tādi kuri man pašam konkrēti riebjas:D un kā jau šeit tika minēts-ATTIEKSME VEIDO ATTIEKSMI! ja ar mani komunicē normālā veidā, tad arī es to daru, bet ja pasažieris iedomājas, ka viņam pienākumu nav un ir tikai tiesības, un vēl rej kā suns uz mani nu tad par ko mēs šeit vispār runājam.

2017-10-18 19:42

pasažieris 1234: pretīgā šoferu attieksme jau arī rada to pasažieru attieksmi- brauc un lamā kā grib un tad gaida ka pasažieri no laimes lidos

2017-10-18 20:30

lulu: nu ko te diskutēt vajag iet un pastrādāt tad zinās cik salda dzīve ir šoferim un kā veidojas situācijas ,,,bet noriet ir vieglākais variants

2017-10-18 21:12

to lulu: Un cik tad salda dzīve pasažieriem paciešot šoferu lamāšanos, rupjības un agresiju??? Ak, nabadziņi, šoferi, kāds ar varu jūs piespiež tādu darbu strādāt? Nepatīk, ej citur strādāt, ko te var sūkstīties? Ej pie priekšniecības un sūdzies! Tad jau ārstam arī dēļ sava darba specifikas būtu ar pacientiem jāapietas kā ienāk prātā, .. jo lūk, ..maz maksā! Foršs attaisnojums, lai pielietotu fizisku spēku, lamātos, un būt vardarbīgam? Nesmīdiniet.

2017-10-18 21:17

Autobuss: Bet Liepājas slimnīcai taču visi ejot ar līkumu...:D

2017-10-18 21:38

Aculiecinieks: Šodien braucot sabiedriskajā autobusā, biju lieciniece tam, kā autobusa šoferis aizver durvis brīdī, kad sieviete ar ratiņiem vēlējās iekāpt. Kā arī nedaudz vēlāk, citā pieturā, iespieda bērna ratiņus starp durvīm, kad mamma kāpa ar tiem autobusā! Vai tas ir normāli?!

2017-10-18 22:23

Tiem kas neturaas.: Protams, ka tas nav normaali. Es gribeetu redzeet juusu darbiibas 15 h pavadod darba dienaa un satiksmee..........

2017-10-18 22:39

žļundzenieks: Autobusos joprojām kladzina Zāles laukums ,koncertzāle u.t.t. Vai tiešām tas murgs turpināsies 18 mēnešus kamēr tiltu remontēs? Ko var teikt LST jaunais vadītājs?

2017-10-18 23:05

Autobuss: Aculieliniec, vai jūs pajautājāt šoferim kāpēc šāda rīcība? Jūs skaidri zināt, ka šoferis redzēja to māmiņu? Bieži vien cilvēkiem liekas, ka šoferiem acis ir pakausī un vēl deniņos...

2017-10-19 01:03

mjanis: Ļoti vienkāršs, elemetārs, problēmas risinājums - ejiet kājām, miniet vellapēda pedāļus .... Neizmantojiet to briesmīgo, rupjo, neadekvāto "šoferu" pakalpojumus
Uzlabosies Jūsu fiziskā un, galvenais - garīgā veselība ( pēc komentāriem spriežot, tas daudziem ir aktuāli ).
Veselā miesā vesels gars !

2017-10-19 01:09

mjanis: Gājēja vidējais aprēķinātais ātrums - 5 km stundā. Liepāja nav tik liela, lai nevarētu kur paspēt. Galvenais - pareiza sava laika plānošana, sabalansēts uzturs, un Jūs būsiet labā fiziskā un garīgā (cerams ) formā ....

2017-10-19 01:15

mjanis: Aizmirsu vēl piebilst par materiālajiem labumiem - ietaupīsies kaudze € valūtas, ko varēsiet izmantot ģimenes svētku tēriņiem ....... :=)

2017-10-19 10:14

to TE: Katrs jau spriež pēc sevis- Šķiet tu pats tāds esi apsaukājot to māmiņu. Pats tāds esi un šķiet tikko izlīdis no Tvaaika ielas...

2017-10-19 10:19

Tam kas komentēja ar ,,TE,,: Un kas draud šoferim par šādu fizisku spēku pielietošanu un vardarbīgu izturēšanos pret pasažieriem, īpaši bērniem????????

2017-10-19 10:40

to 10:19: Jūs esat 100 % pārliecināta vai pārliecināts, ka tā ir taisnība?

2017-10-19 11:35

tam to 10:19: Un kā jūs varat būt pārliecināts ka tā nav taisnība?

2017-10-19 11:42

tutu: visi gurdi spriež bet kā īsti neviens nezin tikai klačojas kamēr nav noskaidrots kā biji ir necienīgi te rieties un ja jau šoferi tik oi šausmīgi tiešām labākais variants iet kājām
vispār jau kamēr nebūs kontakts un sapratne nekas nemainīsies vakar pavēroju variants viens jauna māmiņa ņemas pa telefonu tad atjēdzas ka pietura auro kliedz ,bet pati tak vainīga ja gribi izkāpt esi tik laipna nospied pogu un viss ,tad pavēroju ka nemākam mēs paši uzvesties ,jā vaina slikti te ,nepietiek naudas bet vainīga jau sistēma ne šoferis cienīsim varbūt viens otru un citu darbu

2017-10-19 12:19

kkilo: Tā,policisti slikti,autobusu vadītāji slikti..viss un visi ir slikti, bet, mums taču ir tik daudzu profesiju pārstāvji-ko noriet!.Kalendārā melnais mēness aplis..gan jau kāda "dramaturģe" kaut ko atkal uzceps...un visi atkal vārēs gānīties.Varbūt vienreiz vajag, publiski,visiem,kārtīgi izkauties ,lai beidzot ir miers? :)

2017-10-19 12:35

To 21:38: Visi autobusi, izņemot Volvo 8700, ir aprīkoti ar sensoriem virs durvim, kas neļauj durvim aizvērties ja tur stav cilveks. Ja šie sensori strada, tad durvis nekad neiespiedīs nevienu pasažieru. Bet dažos autobusos viņi ir aizlimeti, vai vispar salauzti.

2017-10-19 13:23

biļete: Tad kāpēc tāda cena biļetēm, bet pakalpojuma kvalitāte maigi sakot klibo...

2017-10-19 13:27

Sandris: Kāpēc vispār tiek atspoguļota viena cilvēka versija par notiekošo,bet otra versija nav.Tad jau jebkurš var aiziet uz redakciju un sastāstīt zilus brīnumus.Kamēr nav beigusies izmeklēšana šo rakstu nedrīkstēja publicēt.Man nav sakars ar LAP,bet esmu par godīgumu.

2017-10-19 13:33

biļete: Cilvēki maksā par biļeti vai transporta mēneškartiņu un kāda ir pārvadātāju kvalitāte?

2017-10-19 16:33

diemžēl: Neticu nevienam tās Ivetas vārdam.

2017-10-21 07:44

klusais: skumīgi šo lasot. Kultūra sabiedriskajā transportā tiešām (no šoferu puses) ir ļoti zema tāda sajūta ka mēs tajos autobusos esam viņu dēl, bet uzmini -- Jūs tur esat mūsu dēļ. tu iekāp autobusā un pret tevi izturas kā pret suni :D kāds pārsteigums.

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz