Lai nodrošinātu ērtu vietnes izmantošanu un uzlabotu šīs vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā. Turpināt Vairāk informācijas

Ceturtdiena, 25. aprīlis

+13°C
Vējš: D 4.7 m/s
Laika ziņas Liepājā

Vārdadiena: Bārbala, Līksma

Grāvī ieslīd pasažieru autobuss  (41)

Atslēgvārdi autobuss | bunkas pagasts | policijas sniegtā informācija

  • Komentāri (41)
  • 0

Komentāri (41)

  • 17.01.2019 11:45 Ziņot

    kurzemnieks

    Grants ceļi vispār netiek kaisīti.

  • 17.01.2019 11:53 Ziņot

    autobuss

    Izskatās, ka fotogrāfs arī ir ieslīdējis grāvī

  • 17.01.2019 11:54 Ziņot

    Es

    Ja izvēlētos attiecīgu braukšanas ātrumu, nekas nebūtu noticis. Ne jau pirmajos 100m apgāzās. Zināja, ka slīd

  • 17.01.2019 11:56 Ziņot

    tg

    vakar rīgā katastrofa putināja,tiem kliedzējiem liktu pabraukt pa lauku ceļiem,tad redzētu

  • 17.01.2019 12:11 Ziņot

    Ipoļits Vikentija d.

    "Es"... tev nu gan galviņa nestrādā. Braucot pat 10 -20km/h uz šāda ceļa var ieslīdēt grāvī. Te vaina jāuzņemas Latvijas Autoceļu Uzturētājam. Es pats vienu sestdienu braucu pa Nīca - Siikšņi ceļu un tur bija tas pats. Izkāp no mašīnas, tu vienkārši nevari nostāvēt, noslīdi no ceļa.

  • 17.01.2019 12:16 Ziņot

    sisi

    Ceļš kā spogulis,tur pat īpaši ātri nav jābrauc lai ar svaru kādā slīpā vietā ieslīdētu krituma pusē grāvī.Tas vienkārši parāda ka nauda par ceļu uzturēšanu klaji tiek zagta un dokumentos parādās fantastiskas summas par ceļu kaisīšanu kas nenotiek un tiek kādam kabatā iebāzta noteiktas summas.

  • 17.01.2019 12:35 Ziņot

    Arī cietējs

    Es šorīt sija ceļa posmā 6 km garumā braucot uz 10km h 3 reizes ieslideju grāvī, veiksmīgi kad vēl pats tiku ārā, šodien visas tur slīd un pa grāvjiem daudzas

  • 17.01.2019 12:50 Ziņot

    priekulnikece

    Priekule netiek kaisiti ne celi, ne ari gajeju ietves

  • 17.01.2019 13:01 Ziņot

    Uzturētājs

    jālaiž vaļā tos atbildīgos LAU nedarbniekus, par ko es maksāju simtiem ceļu nodokļus, kuri aiziet nezin kur!

  • 17.01.2019 13:04 Ziņot

    parasts pensikis

    Atdodiet man samaksato cela nodokli! Te vel LAU vajadzetu piemaksat cietusajiem

  • 17.01.2019 13:04 Ziņot

    Aiga

    Durbē vispār nekas netiek darīts ,ceļš uz Raibomuižu ,kā slidotava...

  • 17.01.2019 13:06 Ziņot

    par ko jāsmejas

    Tie lauku ceļi pa luriem brauc autobusi ar cilvēkiem ir obigāti jākaisa! Aobusa šoferiem vajag ņemt līdzi smilšu maisus- nokaisa gabaliņu un atkal pabrauc, būtu LAU feina reklāma !

  • 17.01.2019 13:17 Ziņot

    vadība

    mums ir lielie džipi un ir ok.

  • 17.01.2019 13:25 Ziņot

    Ibrahims

    Šipi draugi šipi

  • 17.01.2019 13:39 Ziņot

    slidotava

    Ceļš Nīca Jēči šorīt taka slidotava braucot uz 20 kilometriem h ieslīdēju grāvī, liels paldies čaļiem ar balto busiņu kas palīdzēja un grēdera vadītājam kas mani izvilka.

  • 17.01.2019 13:43 Ziņot

    Ibram

    antiņ ... kuram smagam transportam ir radžu riepas

  • 17.01.2019 13:49 Ziņot

    es2

    vēl nesen šeit pat gudrīši klaigāja ka nevajag kaisīt ceļu ka bojājot jūsu konserv bundžas kuras droši vien uz krāsas turas tikai

  • 17.01.2019 13:56 Ziņot

    CSDD

    Galvenais ka nodokļa iekasēšana strādā kā Šveices pulkstenis.

  • 17.01.2019 14:00 Ziņot

    slidotavai

    Nav Jēči , ir vienmēr bijuši Ječi, tā arī , lūdzu , godāt.

  • 17.01.2019 14:02 Ziņot

    Ccc

    Ir tāda lieta kā rievot ledus ceļus, arī būtu labāka braukšana.

+ skatīt visus Atlikušie simboli: 500

Pievieno komentāru

liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Portālā aizliegts ievietot:
- personas godu un cieņu aizskarošu, draudošu, apmelojošu informāciju;
-musināt uz rasu vai etnisko neiecietību;
-komentārus, kas neatbilst Latvijas Republikas likumdošanai;
- komerciāla rakstura informāciju vai jebkāda veida reklāmu un aģitāciju.

Noteikumu neievērošanas gadījumā, liepajniekiem.lv patur tiesības komentārus dzēst, slēgt iespēju komentēt un ziņot tiesībsargājošām iestādēm.

Uzmanību!!!
Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Pamanīji neatbilstošu saturu? Būsim pateicīgi, ka par to informēsi mūs!