Ceturtdiena, 4. jūnijs Sindija, Sintija, Elfrīda
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Grāvī ieslīd pasažieru autobuss

Grāvī ieslīd pasažieru autobuss
Foto: Aculiecinieks
17.01.2019 11:20

liepajniekiem.lv

Šodien ap pulksten 8 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Priekules novadā, Bunkas pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Noskaidrots, ka 1968.gadā dzimis vīrietis, vadot transportlīdzekli ”Mercedes Benz Sprinter” virzienā no Priekules uz Krotes pusi, ieslīdēja grāvī.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova portālam atklāja, ka, par laimi, autobusā nav bijis neviens pasažieris, kā arī šoferis nav guvis traumas.

 

Foto galerija

41 komentāri

2019-01-17 11:45

kurzemnieks: Grants ceļi vispār netiek kaisīti.

2019-01-17 11:53

autobuss: Izskatās, ka fotogrāfs arī ir ieslīdējis grāvī

2019-01-17 11:54

Es: Ja izvēlētos attiecīgu braukšanas ātrumu, nekas nebūtu noticis. Ne jau pirmajos 100m apgāzās. Zināja, ka slīd

2019-01-17 11:56

tg: vakar rīgā katastrofa putināja,tiem kliedzējiem liktu pabraukt pa lauku ceļiem,tad redzētu

2019-01-17 12:11

Ipoļits Vikentija d.: "Es"... tev nu gan galviņa nestrādā. Braucot pat 10 -20km/h uz šāda ceļa var ieslīdēt grāvī. Te vaina jāuzņemas Latvijas Autoceļu Uzturētājam. Es pats vienu sestdienu braucu pa Nīca - Siikšņi ceļu un tur bija tas pats. Izkāp no mašīnas, tu vienkārši nevari nostāvēt, noslīdi no ceļa.

2019-01-17 12:16

sisi: Ceļš kā spogulis,tur pat īpaši ātri nav jābrauc lai ar svaru kādā slīpā vietā ieslīdētu krituma pusē grāvī.Tas vienkārši parāda ka nauda par ceļu uzturēšanu klaji tiek zagta un dokumentos parādās fantastiskas summas par ceļu kaisīšanu kas nenotiek un tiek kādam kabatā iebāzta noteiktas summas.

2019-01-17 12:35

Arī cietējs: Es šorīt sija ceļa posmā 6 km garumā braucot uz 10km h 3 reizes ieslideju grāvī, veiksmīgi kad vēl pats tiku ārā, šodien visas tur slīd un pa grāvjiem daudzas

2019-01-17 12:50

priekulnikece: Priekule netiek kaisiti ne celi, ne ari gajeju ietves

2019-01-17 13:01

Uzturētājs: jālaiž vaļā tos atbildīgos LAU nedarbniekus, par ko es maksāju simtiem ceļu nodokļus, kuri aiziet nezin kur!

2019-01-17 13:04

parasts pensikis: Atdodiet man samaksato cela nodokli! Te vel LAU vajadzetu piemaksat cietusajiem

2019-01-17 13:04

Aiga: Durbē vispār nekas netiek darīts ,ceļš uz Raibomuižu ,kā slidotava...

2019-01-17 13:06

par ko jāsmejas: Tie lauku ceļi pa luriem brauc autobusi ar cilvēkiem ir obigāti jākaisa! Aobusa šoferiem vajag ņemt līdzi smilšu maisus- nokaisa gabaliņu un atkal pabrauc, būtu LAU feina reklāma !

2019-01-17 13:17

vadība: mums ir lielie džipi un ir ok.

2019-01-17 13:25

Ibrahims: Šipi draugi šipi

2019-01-17 13:39

slidotava: Ceļš Nīca Jēči šorīt taka slidotava braucot uz 20 kilometriem h ieslīdēju grāvī, liels paldies čaļiem ar balto busiņu kas palīdzēja un grēdera vadītājam kas mani izvilka.

2019-01-17 13:43

Ibram: antiņ ... kuram smagam transportam ir radžu riepas

2019-01-17 13:49

es2: vēl nesen šeit pat gudrīši klaigāja ka nevajag kaisīt ceļu ka bojājot jūsu konserv bundžas kuras droši vien uz krāsas turas tikai

2019-01-17 13:56

CSDD: Galvenais ka nodokļa iekasēšana strādā kā Šveices pulkstenis.

2019-01-17 14:00

slidotavai: Nav Jēči , ir vienmēr bijuši Ječi, tā arī , lūdzu , godāt.

2019-01-17 14:02

Ccc: Ir tāda lieta kā rievot ledus ceļus, arī būtu labāka braukšana.

2019-01-17 14:13

Nejēga.: Kur tad paliek ceļa nodokli iekasēta nauda? Kā vienmēr nauda aiziet uz kungu kabatā a nevis ceļu remontam, vai ikdienas uzturēšanas darbiem. Kungi savāc naudu, a pēc tam brēc ka ir krīze un nav gatavi ziemai. Arī uz Ziemupes ceļa ir līdzīga situācija ka bij foto redzams

2019-01-17 14:15

Nejēga.: Lukasenko pie varas te vajag un tad būs kārtībā un zagļi cietuma

2019-01-17 14:16

aha: Par laukiem jau visi aizmirsuši! Vadājiet tik skolēnus,brauciet, darbinieki ,kā protat, bet ceļus neviens Jums netīrīs, nekaisīs! Ko piesauc nelaimīgos šoferus?Piesauciet labāk atbildīgos ierēdņus!

2019-01-17 14:26

: Ja būtu jābrauc vugd uz ugunsgrēku ar 5 km stundā pa šādu ceļu tad jau nav vērts ugunsdzēsēiem vērt boksa durvis vaļā .Būs 10 km 5 stundas jâbrauc a tur pat ogles sarkanas no nameļa nebūs palikušas.Slava un gods LAU.

2019-01-17 14:38

Ilga: Jā ,Durbē ir tīra slidotava uz ceļiem!

2019-01-17 15:05

Brr: Šorīt,braucot uz darbu, pretī brauca šis busiņš. Ātrāk pa 20- 30 km tas nebija. Bet ceļš bija kā spogulis.
Katru dienu braucu pa šo ceļu. Šoziem tas ir katastrofāls. Sniegu vakar pirmo reizi nošķūrēja. Kaisīts arī tikai 1 reizi. Slidīgs patstāvīgi.

2019-01-17 15:50

Ibrahims: Antiņ?Es par to ka cilvji raud ka gravī ar vieglajiem brum brum

2019-01-17 16:08

Hirrema: Ibahim- šipi nelīdzēja.

2019-01-17 17:15

Nekā personīga..: Daudzām automašīnām ,kas atvestas no Vācijas ,bagāžniekā ir speciāla somiņa ar ķēdēm kuras var uzlikt uz riteņa pāris minūtes laikā,Kāda problēma būtu ja tādas ķēdes būtu katrai automašīnai ,komplektā ,arī smagajiem un autobusiem,

2019-01-17 17:29

Ahhh: Man kā autobusā pasažierim jāsaka tā. Maksājam nodokļus daudz... Jēgas no ceļa tīrīšanas nekādas. Bedres, sniegs. Ceļus nekaisa tas ir fakts... Jāsaka paldies dažām labām kas saprot kāda atbildība ir šoferiem braukt par šādu ceļu... Nervi čupā vakarā kad maiņa beigta. Cieniet lūdzu šoferus arī.. Viņi ar ir tikai cilvēki tādi paši kā mēs pasažieri...

2019-01-17 17:40

rakaris :): toties liepājā sāli kaisa biezā slānī bez vajadzības , šitās entās tonnas kā reiz noderētu lauku ceļiem , pilsētā sāls sūds nav vajdzīgs !!

2019-01-17 18:38

Mes 1: V Priekule dejstviteljno tvoritsja bardak !!! Dvorniki nerabotajut !!! Sneg nečistitsja !!! 15 janvarja Galvena iela bila neprohodima !!! A esli s kaljaskoj mamočke nado bilo bi idti ,to ja neznaju kakih eto stoilob mučenij !!! Bardak !

2019-01-17 19:36

AJ: Aiga, tas tiesa Durbe bija kā slidotava, žēl ka nenofilmēju kā Durbes KS kaisija pilsētā sāli. Viens brauc ar mašīnu otrs sēd piekabē un ar lāpstu švitina sāli. Cik nabadzīgi esam kļuvuši.

2019-01-17 19:36

vietejais: Es jums uzkaisišu sāli gar maniem laukiem nekādu sāli man ir ekoloģiskā saimnieciba . un nekadu ķimiju.

2019-01-17 19:46

R.K.: Priekulniece,vai jus nevarat pateikt tiesak kur netiek kaisitas ietves Priekule?

2019-01-17 21:19

Nējēgam: neesi naivs, tu vai tad nezinu kur paliek naudiņa? tā paliek militāristiem, tur tie miljoni arī aiziet ..

2019-01-17 21:39

AJ: Ko pļūti neviens sāli nav kaisījis visas ielas slidenas kameru iebāz sev dir ...sā varēsi cērmes savas nobildēt.

2019-01-17 23:05

pac vainigs: neizvelejas cela / laika apstakliem atbilstosu brauksanas atrumu. sodit! :]

2019-01-18 01:49

Jaukais: Ko lai saka , bet ja godīg ?
- nebijām gatavi .
Janvārī ?
- tas uznāca pēkšņi .

2019-01-18 20:08

ma: pa so celu,neviens nekad nau licies ne zinis. pa vasaru labi ja 2 reizes redzets greideris un tikai tad kad autobusu parks sak sudzeties,ka nau izbraucams'ko lai saka vel pa ziemu? varbut sis cels nemaz nau LAU karte ko jaapsaimnieko?

2019-01-18 20:24

Sunc: Sāli nedrīkst kaisīt, jo sunīšiem ķepiņas var sabojāties, labāk lai kāds bars ar muļķa cilvēkiem ārstē slimnīcās lauztos kaulus!

1/500

Liepajniekiem.lv neatbild par rakstiem pievienotajiem komentāriem. Aicinām ievērot pieklājību, toleranci un iztikt bez rupjībām.

Uzmanību!

Lai mazinātu iespēju portālā manipulēt ar komentētāju viedokli un noskaņojumu, komentāri, kuru autori diskusijās piedalās ar vairākiem vārdiem, tiek iezīmēti pelēkā krāsā. Tā kā šis process ir tehnisks, ir iespējamas situācijas, kurās iekrāsotie komentāri var nebūt no viena autora, vai arī neiezīmētos komentārus rakstījusi viena un tā pati persona.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz